Kırlangıç Adası Izmir Nerede?

Kırlangıç Adası, Yunanistan’a bağlı adalardan biri olarak yer alıyor. Yunanistan’ın Teselya bölgesinde bulunan ada aynı zamanda bir şehir ve belediye olarak biliniyor. Kırlangıç Adası, Ege Denizi’nde yer alıyor. Üstelik bu ada, Şeytan Adaları’nın da bir parçasıdır.

Kırlangıç Adası Hangi ilçeye bağlı?

Kırlangıç Adası

Kırlangıç Adası Αλόννησος
Kırlangıç belediyesi
Kırlangıç Adası Kırlangıç Adası’nın Yunanistan’daki konumu
Ülke Yunanistan
Bölge Teselya

Kırlangıç Adası Türkiye’de mi?

Dizide adı geçen Kırlangıç Adası, Yunanistan’a bağlı adalardan biridir. Dizide mekanın bir ada olduğundan söz edilse de çekimler adada yapılmamaktadır. Mekanın adı olan Kırlangıç Adası hayali bir adlandırmadır. Ada olduğu belirtilen mekanlar İzmir’in Sığacık ve çevre ilçelerinde yer almaktadır.

Egede Kırlangıç Adası nerede?

Yunanistan’ın Teselya bölgesinde bulunan Kırlangıç Adası, şehir ve belediyedir. Ada, Ege Denizi’nde yer almakla birlikte, Şeytan Adaları’nın bir parçasıdır.

Ada Masalı’nın çekildiği otel nerede?

Ada Masalı ” Teos ‘: Sığacık Poseidon Boutique Hotel, Sığacık, Türkiye – Tripadvisor.

Ada Masalı Sığacık ta nerede çekiliyor?

ADA MASALI NEREDE ÇEKİLDİ? Ada Masalı dizisi İzmir’in Seferihisar ilçesine bağlı Sığacık mahallesinde çekiliyor. İzmir’in güzel mahallerinden Sığacık’ta çekimleri gerçekleştiriliyor.

Ada masalı dizisi nerede geçiyor?

ADA MASALI NEREDE ÇEKİLİYOR? Dizinin çekimleri İzmir iline bağlı Seferihisar ilçesinin Sığacık bölgesinde devam ediyor. Ada Masalı dizisi İzmir’de çekilmektedir. Dizinin çekimleri İzmir ilinin Seferihisar ilçesinde Sığacık bölgesinde yapılmaktadır.

You might be interested:  Izmir Kosgeb Nerede?

Kırlangıç Belediyesi nereye ait?

Kırlangıç Adası Yunanistan’ın Teselya bölgesinde bulunan bir ada, şehir ve belediyedir. Ada, Ege Denizi’nde yer almakta olup Şeytan Adaları’nın bir parçasıdır. Kırlangıç belediyesi, Kırlangıç Adası’nın yanı sıra Adelfoi, İblislik, Keçi, Güvercin, Biber, Psathoura ve İskandil adalarını da barındırmaktadır.

Kırlangıç adasına vize istiyor mu?

Eskiden günübirlik Yunan adaları gezilerinde vize şartı aranmıyordu ancak bordo pasaport sahiplerine vize alma zorunluluğu getirildi. Umuma mahsus pasaport dışındaki hizmet, diplomatik ve hususi pasaportlarda Yunan adalarına giriş için vize şartı aranmıyor.

Bir Ada Masalı hangi adada çekiliyor?

Ada, İskados, Skopelos adalarını da bulunduğu Şeytan Adaları’nın bir parçası. Ancak dizi Kırlangıç Adası’nda değil İzmir’in Sığacık ilçesinde çekiliyor.

Revita adası nerede?

Koçbaba, Kocapapaz veya Koçpapaz (Yunanca: Λέβιθα Levita), Yunanistan’da On İki Ada’nın parçası olan bir adadır. Ada, Ege Denizi’nin doğusunda Ardıççık ve Kelemez adaları arasında yer almaktadır ve idari olarak Güney Ege bölgesine bağlı İleryoz belediyesi sınırları içerisindedir.

CARN Deas adası nerede?

Britanya adasının kuzey batısında yer alan Càrn Deas adası satışa çıkarıldı. Adaya en yakın yerleşim yeri ise, 6 kilometre uzakta bulunan Kuzey İskoçya’daki Ross and Cromarty bölgesinde yer alan yaklaşık bin 500 nüfuslu Ullapool köyü.

Ada Masalı hangi sahilde?

Bir sahil kasabasında geçen aşkın anlatılacağı Ada Masalı dizisi için İzmir’in güzel mahallesi Sığacık’a set kurulacak.

Seferihisar Kırlangıç Adası nerede?

Ada Masalı dizisiyle gündem olan Kırlangıç Adası, Yunanistan’a bağlı Teselya bölgesinde bulunan bir ada. Ada, İskados, Skopelos adalarını da bulunduğu Şeytan Adaları’nın bir parçası.

Imralı adası nerede?

Coğrafi özellikler. Armutlu Yarımadasının batı ucundaki Bozburun’a yaklaşık 10,8 deniz mili (20 km), Bursa, Karacabey kıyısındaki Susurluk Çayı ağzına 6,5 deniz mili (12 km) uzaklıktadır. Bursa ili sınırları içinde kalır, günümüzde üzerinde yerleşim birimi bulunmaz.

You might be interested:  Izmir Hangi Parti?

Koçbaba Adası nerede?

Koçbaba, Kocapapaz veya Koçpapaz (Yunanca: Λέβιθα Levita), Yunanistan’da On İki Ada’nın parçası olan bir adadır. Ada, Ege Denizi’nin doğusunda Ardıççık ve Kelemez adaları arasında yer almaktadır ve idari olarak Güney Ege bölgesine bağlı İleryoz belediyesi sınırları içerisindedir.

Isle of Man nerede?

Man Adası (İngilizce: Isle of Man, Manca: Ellan Vannin), İrlanda Denizi’nde, Britanya Adaları’nın coğrafî merkezinde yer alan ada. Birleşik Krallık’a dâhil olmamakla beraber Taç toprakları olarak kraliyete bağlıdır. (İngilizce: crown dependency).

Leave a Reply

Your email address will not be published.