Izmir Yenikale Nerede?

Yenikale nerede? Yenikale mahallesi haritası ve uydu görüntüleri aşağıda yer almaktadır. İzmir ili, Narlıdere ilçesine bağlı Yenikale mahallesi konum olarak 38.396810 enlem, 27.009820 boylamda yer almaktadır. Coğrafi koordinatları ise 38°23’48,5’N 27°00’35,4’E ‘dır.

Izmir yeni kale hangi ilçede?

Yenikale Mahallesi İzmir ilinde yer almakta olup, Narlıdere Merkez semtinde bulunan Yenikale Mahallesi Narlıdere ilçesine bağlıdır.Yenikale Mahallesi haritası konumu ise 38° 23′ 43.2528” Kuzey ve 27° 0′ 44.8776” Doğu gps koordinatlarıdır.

Yenikale nereye bağlı?

Yenikale, İzmir ilinin Narlıdere ilçesine bağlı bir mahalledir.

Izmir Yenikale Deniz Kuvvetleri nerede?

Güney Deniz Saha Komutanlığı
Tipi Deniz Kuvvetleri
Büyüklük Kolordu
Parçası Türk Silahlı Kuvvetleri
Üs Yenikale, Narlıdere, İzmir

Narlıdere hangi ile bağlı?

Narlıdere, Türkiye’nin İzmir ilinin bir ilçesidir. İlçenin doğusunda Balçova, güneyinde Karabağlar, batısında Güzelbahçe ilçeleri, kuzeyinde İzmir Körfezi bulunmaktadır.

Ege Deniz Saha komutanı kimdir?

Sahil Güvenlik Ege Deniz Bölge Komutanı Tuğamiral Serkan Tezel,Sahil Güvenlik Ege Deniz Bölge Komutanlığında, gazetecilere, ülkenin batı sınırlarının büyük bir kısmını oluşturan denizlerde ve kıyı illerinde yürüttükleri düzensiz göçle mücadele faaliyetlerine ilişkin açıklamalarda bulundu.

Deniz kuvvetleri komutanı kim?

22 Ağustos 2017 tarihi itibarıyla Türk Deniz Kuvvetleri’nin komutanı Adnan Özbal’dır.

Izmir Deniz Er Eğitim Merkezi Komutanlığı nerede?

İzmir’de bulunan İzmir Deniz Er Eğitim Tabur Komutanlığı (Tel.No: 0232 285 22 12), Karabağlar-Üçkuyular arasında Poligon olarak adlandırılan bölgede konuşlandırılmıştır.

You might be interested:  Izmir Evidea Nerede Var?

Izmir’in en uzak ilçesi neresi?

İzmir’in merkeze en uzak ilçesi Kiraz’da düne kadar gündelik işlerde yevmiye usulü çalışan kadınlar, İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin desteğiyle kendi işlerinin patronu oldu.

Izmir Narlıdere ilçe mi?

İlçe, 1992 yılında 3806 sayılı Kanun’la Narlıbahçe adıyla kurulmuş, 1993 yılında ise 3949 sayılı Kanun’la bir kısım mahallesi ve köyleri ayrılarak Güzelbahçe ilçesi kurulmuş, İlçenin adı Narlıdere olmuştur. İlçe’nin yüzölçümü 63 km2’dir.

Izmir Narlıdere Neyi Meşhur?

Narlıdere ne yenir? diye soracak olursanız, bol bol mandalina diyebiliriz. Narenciye bahçeleri ile ünlü ilçenin en önemli besinidir mandalina. Hiçbir yerde bulamayacağınız lezzete sahip mandalinaları, dalından koparıp taze taze yiyebilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published.