Izmir Yangın Nerede?

Izmir’de yangın nerede çıktı? İzmir ‘in Menderes ve Urla ilçelerinde çıkan orman ve makilik yangınlarına havadan ve karadan müdahale ediliyor. Menderes’in Deliömerli bölgesinde ormanlık alanda henüz belirlenemeyen nedenle yangın çıktı. Yangına 3 helikopter, 13 arazöz, 2 su tankeri ve 1 dozer ile müdahale başlatıldı.

Izmir’de şu an neresi yanıyor?

İzmir’in Menderes ilçesine bağlı Çamönü Mahallesi yakınında çam ormanlarında saat 15.00 sıralarında başlayan orman yangını, yerleşim bölgesini tehdit etti. Çam ormanı yangını rüzgarında etkisiyle kısa sürede büyüdü. İki helikopter yangın söndürme ekipleri ile Çamönü sakinlerinin müdahale ettiği yangın hızla yayıldı.

Izmir orman yangını nerede var?

İzmir’in Menderes ilçesine bağlı Çamönü Mahallesi’nde çok sayıda seranın bulunduğu bölgede, henüz belirlenemeyen nedenle yangın çıktı. Alevler, rüzgarın etkisiyle kısa sürede yayılarak ormanlık alana sıçradı.

Izmir’de yanan yer var mı?

İzmir’de ormanlık alanda yangın İzmir’in Ödemiş ilçesinde, makilik ve zeytinlik alanda çıkan yangına ekipler havadan ve karadan müdahaleye başladı. İzmir’in Ödemiş ilçesinde, makilik ve zeytinlik alanda çıkan yangına ekipler havadan ve karadan müdahaleye başladı.

Izmir buca yangını nerede?

Buca’da Yenigün Mahallesi 268/1 Sokakta saat 03.03 sıralarında bir evde çıkan yangına Buca,Yenişehir Merkez ve Evka 1 gruplarından; 3 arazöz, 1 merdivenli araç ve 1 AKS 112 aracından oluşan ekipler ile müdahale edildi. Yangından 1 kişi yaralı olarak kurtarılarak hastaneye sevk edildi.

Yangın hala devam ediyor mu?

Türkiye genelinde halen 6 ilde süren orman yangınlarıyla mücadele devam ediyor. Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı’ndan bu sabah yapılan açıklamada, TSİ 9.45 itibarı ile 28 Temmuz-6 Ağustos 2021 tarihleri arasında meydana gelen 208 orman yangınının 196’sının kontrol altına alındığı duyuruldu.

You might be interested:  Izmir Trabzon Otobüs Bileti Ne Kadar?

Izmir yangını neden çıktı?

İzmir, kenti işgal eden Türkler tarafından yakılmıştır. Amaç Ermenileri ve Rumları bu yolla korkutup kaçırmaktı. Dünya basınında Türkiye ve Mustafa Kemal Paşa aleyhine yüzlerce yazı yayınlandı.

Yangın izmire sıçradı mı?

Dumanların yükseldiğini gören çevre sakinlerinin haber vermesi üzerine yangına İzmir Orman Bölge Müdürlüğüne bağlı 3 helikopter, 2 uçak ve 17 arazöz müdahale etti. Yangın Kısıkköy Mahallesi’ndeki prefabrik bina üretim tesisi ile inşaat firmasına ait depoya da sıçradı. Ekiplerin müdahalesiyle yangın söndürüldü.

Izmir yangını kaç gün?

Türklerin kontrol altına almak için bütün çabayı gösterdikleri 3 günlük yangın boyunca Yunan ve Ermeni mahallerinde geniş bir alan tahrip oldu ve iki yüz bin kişi evlerini terk etmek zorunda kaldı.

Izmirin hangi ilçeleri yanıyor?

İzmir’in Aliağa ve Bayındır ilçelerinde otluk ve makilik alanda çıkan yangına ekipler havadan ve karadan müdahale ediyor. Aliağa ilçesi Güzelhisar Mahallesi yakınlarında otluk alanda çıkan yangın sebebiyle ekipler bölgeye sevk edildi.

Leave a Reply

Your email address will not be published.