Izmir Ticaret Odası Başkanı Kim?

İZMİR TİCARET ODASI YÖNETİM KURULU BAŞKANI MAHMUT ÖZGENER: “BAKANLARIMIZLA ÇOK ÖNEMLİ GÖRÜŞMELER YAPTIK”

Izmir Ticaret Odası Başkani kim?

İzmir Ticaret Odası’nda 9 Nisan’da gerçekleşen komite seçimleriyle oluşan 174 meclis üyesinden 151’inin oyunu alan Mahmut Özgener, yeni başkan oldu.

Izmir Ticaret Odası Başkanı Mahmut Özgener kimdir?

Mahmut Özgener 1963 yılında İzmir’de doğdu. İlkookulu Gazi İlkokulu’nda, Ortaokulu İzmir Saint Joseph ‘de, liseyi İzmir Atatürk Lisesi’nde bitirdikten sonra Dokuz Eylül Üniversitesi Pazarlama bölümünden mezun oldu. 1987’den bu yana tütün sektöründe çalışmaktadır.

Izmir sanayi odası başkanı kim?

1957 İzmir doğumlu Ender YORGANCILAR, Dokuz Eylül Üniversitesi Pazarlama Bölümü mezunu olup iyi derecede İngilizce bilmektedir.

Izmir Ticaret Odası kimin?

İzmir Ticaret Odası (İZTO) Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Özgener, 30 Ekim İzmir Depremi’nin yıl dönümü nedeniyle yaptığı açıklamada, “Birlikten İzmir Doğar kampanyası kapsamında bugüne kadar yaklaşık 48 Milyon TL bağış toplandı.

Izmir Ticaret Odası nereye bağlı?

İzmir Ticaret Odası (kısaca İZTO), 1885 yılında İzmir’de yer alan ticari kurum ve kişilere ait ticari işlemlerin düzenlenmesinin yanında; kentin ekonomik ve sosyal hayatında fark yaratma, gelişme sağlamak amacıyla kurulmuştur.

İzmir Ticaret Odası
Merkez Alsancak, İzmir
Lider Mahmut Özgener
Resmî site izto.org.tr
You might be interested:  Izmir Hangi Tarihte Düşman Işgalinden Kurtarılmıştır?

Izmir Ticaret Sicil Müdürü kim?

İL MÜDÜRÜMÜZ SAYIN M. ÇAĞRI ERGÜNEN’E ZİYARET.

Mahmut Özgener hangi takımı tutuyor?

İŞTE TUTTUKLARI TAKIMLAR!

Federasyon Başkanı Mahmut Özgener, ‘Altay’ı tutuyorum. MHK Başkanı Oğuz Sarvan da Göztepeli’ dedi ama onları tanıyanlar; Özgener’in Fenerbahçeli; Sarvan’ın da Galatasaraylı olduğunu söylüyor.

Ender Yorgancılar kim?

EBSO Başkanı

1994 yılından bu yana Meclis Üyesi olduğu Ege Bölgesi Sanayi Odası’nda 6 yıl Yönetim Kurulu Üyeliği, 2005-2008 döneminde Meclis Başkanlığı yapmış olup 2009 yılından bu yana ise Yönetim Kurulu Başkanlığını yürütmektedir.

Ender Yorgancılar oğlu kimdir?

Geçtiğimiz günlerde Ege Bölgesi Sana-yi Odası Yönetim Kurulu Başkanı seçilen Ender Yorgancılar’ın oğlu ve İzmir’in köklü firmalarından İzeltaş ile Yorsan’ın sahibi olarak büyük sorum-luluk taşıyan Murat Yorgancılar’a işten aşka kadar pek çok konuda sorular sorduk ve samimi bir söyleşi yaptık…

Murat Yorgancı kimdir?

1980 İzmir doğumluyum İzmir Amerikan koleji mezunuyum üzerine Bilgi Üniversitesi siyasal bilimlerde çift diplomam var.20 sene yakın İstanbul’da yaşadım. Bir sene özel bir denetim şirketinde vergi bölümünde çalıştım daha sonra özel bir şirkette görev aldım. Son üç senedir de İZELTAŞ’ta görev alıyorum.

Izmir Ticaret Odası aidat ne kadar?

ÜYELİK İŞLEMLERİ

Dereceler Sermaye Aralıkları YILLIK AİDAT TARİFESİ
1.Derece 1.000.000,00 TL üstü 1.280,-TL
2.Derece 500.000,01 TL – 1.000.000,00 TL 940,-TL
3.Derece 250.000,01 TL – 500.000,00 TL 875,-TL
4.Derece 100.000,01 TL – 250.000,00 TL 810,-TL

Ticaret odaları ne iş yapar?

Ticaret ve Sanayi odaları, ticaret odaları, sanayi odaları ve deniz ticaret odaları; üyelerinin müşterek ihtiyaçlarını karşılamak, mesleki faaliyetlerini kolaylaştırmak, mesleğin genel menfaatlere uygun olarak gelişmesini sağlamak, mensuplarının birbirleriyle ve halk ile olan ilişkilerinde dürüstlüğü ve güveni hâkim

Ticaret odası üyelik aidatı ne kadar?

Şirketler için tahakkuk eden Ticari Bilanço Karı’nın binde 5’i kadardır. Şahıslar için Ticari Kazanç Matrahı’nın binde 5’i kadardır. Munzam Aidatın Tavanı 2022 yılı için 50.040.00 TL’dir.

You might be interested:  Izmir Bombası Nerede Meşhur?

Torbalı Ticaret Odası Başkanı kimdir?

YÖNETİM KURULU BAŞKANI

1979 yılında Şanlıurfa/Siverek’te dünyaya gelen Abdulvahap OLGUN, ilköğrenimini Torbalı Gazi İlkokulu, ortaöğrenimini Torbalı İmam Hatip Lisesi, yükseköğrenimini de Eskişehir Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesi-Kamu Yönetimi Bölümü’nde tamamladı.

Ankara Ticaret Odası Başkanı kim?

Gürsel BARAN, Ankara Ticaret Odası Başkanı

Leave a Reply

Your email address will not be published.