Izmir Salı Pazarı Nerede Kuruluyor?

Salı Pazarı, 2015’e kadar Hasanpaşa’daki alanda kuruldu. Bu tarihten sonra Hasanpaşa’daki alanın tekrar dizayn edilmesi amacıyla yine göç başladı. Pazarın yeni adresi, Merdivenköy oldu.
KARABAĞLAR PAZAR YERLERİ

Bozyaka Kapalı Pazaryeri Salı – Cuma 3089 Sok. No.25
Yaşar Kemal Salı 6001 Sok. No:3
Vatan Mahallesi Kapalı Pazaryeri Salı – Perşembe (Tuhafiye) 9177 Sok. ile 9242 Sok. Köşesi
Kooperatif Evleri Çarşamba 9131/11 Sok. 9131/14 sokak arası
Limontepe Çarşamba 9689 – 9677 Sok. Köşesi

Izmir Şirinyer sosyete pazarı hangi gün?

Buca Şirinyer pazarı İzmir’in Buca semtine çarşamba ve pazar günleri kurulur. Pazarda istediğiniz herşeyi bulmak mümkündür.

Izmir Hatay sosyete pazarı hangi gün?

perşembe günleri askeri hastane arkasındaki sokaklarda kurulur izmir de ne kadar kadın varsa buraya toplanır

Fahrettin Altay pazarı hangi gün?

yetmişli yıllarda fuat göztepe parkı etrafında kurulan bu pazar, daha sonra şu an göztepe stadı’nın olduğu mekana itilmiş ve son olarak da şu an kurulduğu yer olan fahrettin altay meydanı’na göçmüştür. pazar günleri kurulur.

You might be interested:  Izmir De Düğünler Nasıl Olur?

Izmir bornova pazarı hangi gün?

Özkanlar Yeni Bornova, Evka 4 ve Yeşilova Pazarları Pazartesi, Bornova Merkez, Çamdibi Kapalı, Kandere, Mevlana, Pınarbaşı ve Seyit Şanlı Pazarları ise Cuma günleri hizmet verecek. Bornova Merkez ve Çamdibi Kapalı Pazaryeri, daha önce olduğu gibi Çarşamba günleri de kurulacak.

Izmir buca sosyete pazarı hangi gün?

Kozağaç Mahallesi, Özmen Caddesi ile 223 sokak arasında yer alan Buca pazarında çarşamba günleri sebze meyve pazarı, perşembe günleri tekstil ürünlerinin satışa sunulduğu sosyete pazarı ve pazar günleri karma pazar kurulacak.

Izmir Bostanlı sosyete pazarı ne zaman?

her carsamba bostanlı’da mesken tutan bir pazar, carsamba pazarı. görüp görebileceğiniz en güzel pantolonları ve tişörtleri sudan ucuza alabileceğiniz bir pazardır kendileri. kurulması çarşamba günü gibi hafta içi bir zamana denk gelse de, tıklım tıkış olur.

Izmir’de bugün nerede pazar var?

Pazar Yeri Sorgulama

Pazar Adı Türü Adres
HATAY GIDA DIŞI Semt Pazarı 183 SOKAK NO:1/1-A KONAK/İZMİR
ÇAMKIRAN PAZAR YERİ Semt Pazarı 275/7 SOKAK.
75.YIL PAZAR YERİ Semt Pazarı 1620/39 SOKAK.
YAMANLAR(TEKSTİL) PAZAR YERİ Semt Pazarı 7334 SOKAK YAMANLAR MAHALLESİ

Izmir hatay pazarı hangi metro durağı?

Konak bölgesinde bulunan Hatay Pazarı konumuna en yakın metro durağı hangisidir? İzmirspor durak, Konak içindeki Hatay Pazarı konumuna en yakındır.

Izmir eski foça pazarı hangi gün?

Ekmekten taze meyve ve sebzeye, zeytinden zeytinyağına, reçelden bala, taze otlardan peynire birbirinden taze ve lezzetli ürünün satışa sunulduğu Foça Yeryüzü Pazarı, her Pazar günü 08:30- 18:00 arasında Foça Pazaryeri’nde kuruluyor.

Izmir menemen pazarı ne zaman?

Perşembe Pazarı – Menemen’de Semt Pazarı

Izmir urla pazarı hangi gün?

Cumartesi, Pazar günleri kurulan Urla İskele Pazarı’nın farkı ne ola derseniz, ben de şıp diye şudur diyemem ama, tüketicinin eğittiği bir üretici-köylü-pazarcı üçlemesine mensup, bilinç uyanışının başladığı bir pazar diyebilirim.

You might be interested:  Izmir Çamdibi Nasıl Bir Yer?

Izmir Bergama Halk pazarı hangi gün?

Vatandaşlarımızın yerel ve doğal ürünlere kolay ulaşımının sağlanması ve merkez dışı mahalle sakinlerinin ekonomilerine katkı konulması amacıyla oluşturulan Üretici Köy Pazarı her Cuma günü kurulmaktadır.

Özkanlar sosyete pazarı ne zaman?

Meraklıları her hafta Perşembe günleri kurulacak pazarın ilk gününde alana zabıta ekiplerinin kontrolünde dezenfeksiyon tünelinden geçirilerek alındı. Maske takma zorunluluğun olduğu Özkanlar Yeni Bornova Pazarı’nda tezgahlar üç metrelik aralıklarla kuruldu.

Izmir Özkanlar pazarı ne zaman?

Bornova Belediye Meclisinin 01.10.2019 tarih ve 324 sayılı kararıyla açılan Özkanlar Yeni Bornova Pazaryerinde PERŞEMBE günleri faaliyet gösterecek TEKSTİL-KONFEKSİYON pazarı açılacaktır.

Izmir buca gediz pazarı hangi gün?

Gediz Belediye Başkanlığı

Cumartesi Günleri kurulan Gediz Pazarı Pazartesi-Çarşamba-Cuma günleri ⏰ 09:00 ile 18:00 saatleri arasında kıymetli halkımıza hizmet verecektir.

Izmir Bostanlı Pazarı kaçta kapanıyor?

Bostanlı Pazarı Kaça Kadar Açık? Bostanlı Pazarı şubeleri Çarşamba saat 19:00’da kapanıyor.

Yenişakran pazarı hangi gün?

Tüm pazar yerleri 07.00 – 19.00 saatleri arasında faaliyet gösterecek. Aliağalı vatandaşlar pazar alış verişlerini 21 Mayıs 2021 Cuma günü Kapalı Pazar Yeri’nde kurulacak Aliağa Pazarından yapabilecek. Helvacı ve Yeni Şakran’daki pazarlar da Cuma günü vatandaşların hizmetinde olacak.

Leave a Reply

Your email address will not be published.