Izmir Park Nasıl Gidilir?

Nasıl gidilir?: İzmir merkeze 28 km, Çiğli’ye 10 km uzaklıkta bulunan parka ulaşım çok kolay. Araç ile gelmek isteyenler; Çevre yolu Çİğli istikametinde Sasalı yol ayrımına girerek ulaşım sağlayabilirsiniz.

İzmir Park’a hangi otobüs gider?

Bu Otobüs hatları İZMİR PARK AVM yakınından geçiyor: 171, 193, 224, 233, 253, 680, 691.

Üçyol Metrodan izmir parka nasıl gidilir?

Metro ile Üçyol durağına gelip, o noktadan 7-8 dakikalık bir yürüyüşle İzmir Park’a gelebileceğiniz gibi Konak Metro durağından 23,193,224 numaralı otobüs hatlarına, Halkapınar Metro durağından ise 70,80,90 numaralı otobüs hatlarına aktarma yaparak Yağhaneler durağındaki İzmir Park Alışveriş Merkezine ulaşabilirsiniz.

Ege Perla hangi metro durağı?

Şehit Polis Fethi Sekin durak, Karsiyaka içindeki Ege Perla konumuna en yakındır.

Istinye park izmir metro hangi durak?

Fahrettin Altay Aktarma Merkezi durak, Balçova içindeki İstinye Park İzmir Şantiyesi konumuna en yakındır.

Izmir Fuar hangi durakta metro?

Konak bölgesinde bulunan İzmir Enternasyonal Fuarı konumuna en yakın metro durağı hangisidir? Basmane durak, Konak içindeki İzmir Enternasyonal Fuarı konumuna en yakındır.

You might be interested:  Izmir Mobilya Fuarı 2021 Ne Zaman?

Cem Bakioğlu Anadolu lisesi hangi otobüs gider?

Okulumuz toplu taşıma araçlarının duraklarına yakındır. Evka 3 metro çıkışı aktarma merkezinden 114 no´lu otobüs ile ve Bornova metro´dan 314 no´lu otobüs ile okulumuza ulaşım mümkündür.

İzmir Park hangi durak?

Metro ile Üçyol durağına gelip, o noktadan 7-8 dakikalık bir yürüyüşle İzmir Park’a gelebileceğiniz gibi Konak Metro durağından 23,193,224 numaralı otobüs hatlarına, Halkapınar Metro durağından ise 70,80,90 numaralı otobüs hatlarına aktarma yaparak Yağhaneler durağındaki İzmir Park Alışveriş Merkezine ulaşabilirsiniz.

Bahar Yıldırım ilkokulu nasıl gidilir?

İl merkezine 6, ilçe merkezine 3 km uzaklıktadır. 27 Numaralı Konak-Çamlık Otobüsü 156 Numaralı Üçyol-Sağlık Ocağı Otobüsü 157 Numaralı Konak-Aktepe Otobüsü 556 Numaralı Üçyol Metro-Çamlık Otobüsü 879 Numaralı F.Altay-Gaziemir Semt Garajı 671 Numaralı F.Altay-Şirinyer Aktarma Otobüsleri ile ulaşım sağlanabilir.

Çamlık tepesine hangi otobüs gider?

Bu Otobüs hatları ATATÜRK HEYKELİ ( ÇAMLIK TEPESİ ) yakınından geçiyor: B8A, R2, T4.

Ege Perlaya Izbanla nasıl gidilir?

ESHOT’a bağlı belediye otobüslerini kullanarak ya da İZBAN aracılığı ile Ege Perla AVM’ye kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. İzban ile Salhane istasyonunda indikten sonra kısa bir yürüyüşün ardından Ege Perla AVM’ye ulaşabilirsiniz. Eshot’a bağlı aşağıdaki otobüsler ile Ege Perla AVM’nin önünde inebilirsiniz.

Izmir Ege Perla da hangi mağazalar var?

Ege Perla AVM’de Big Chefs, Hayal Kahvesi, JO Kohen’in işletmeciliğinde Kat2 sokak lezzetleri, Murano’s Italian Kitchen, Vakko Patisserie, Gap Kids, Koton, Mark&Spencer, Mavi, Mudo Concept&Collection, D&R, E- Bebek, Macfit, Paşabahçe, Playtown, Play Zone ve Sports Cafe, 956 araç kapasiteli otoparkı, spor merkezi,

Istinye park hangi metroya yakin?

Hacıosman yönüne giden metroya binin. Metro İTÜ-Ayazağa Durağı na geldiğinde metrodan inin. Metrodan çıkıp biraz yürüyerek İstinye Park AVM’ye ulaşabilirsiniz.

You might be interested:  Izmir Çiçekli Köye Nasıl Gidilir?

Istinye park toplu taşımayla nasıl gidilir?

Sariyer bölgesindeki en çok ziyaret edilen yerlerden İstinye Park adresine toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

  1. Otobüs: 29Ş, 40B, 41C.
  2. Metro: M2.
  3. Minibüs / Dolmuş: MİNİBÜS: SRY-10, MİNİBÜS: SRY-13, MİNİBÜS: SRY-14.

Istinye park izmir hangi semtte?

Orjin Grup tarafından İzmir’in Balçova İlçesi Üçkuyular mevkiinde gerçekleştirilen projede yaklaşık 90 bin metrekare kapalı alana sahip bir alışveriş merkezi, 5 yıldızlı bir otel ve kongre merkezinin yanı sıra 20 bin metrekare büyüklüğünde bir şehir parkı yer alıyor.

Gaziemir’den Üçyola hangi otobüs gider?

Hangi Otobüs hatları Üçyol – Gaziemir Dolmuşu yakınından geçiyor? Bu Otobüs hatları Üçyol – Gaziemir Dolmuşu yakınından geçiyor: 152, 253, 588, 681, 887.

Izmir Üçyola hangi otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Üçyol yakınından geçiyor: 152, 253, 588, 681.

Üçyol Metro hangi otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Üçyol Metro İstasyonu yakınından geçiyor: 108, 15, 152, 20, 253, 588, 681, 811.

Üçyol dan Gaziemire nasıl gidilir?

Otobüs ile Gaziemir’e ulaşım sağlayabileceğiniz hatlar; 152, 510, 353, 879, 891 ve 823 no’lu Eshot hatlarıdır. Bu hatlar ile Konak, Balçova, Fahrettin Altay, Tınaztepe, Evka ve Üçyol bölgelerinden Gaziemir’e gitmek mümkündür.

Leave a Reply

Your email address will not be published.