Izmir Özdere Ye Nasıl Gidilir?

Izmir konaktan Özdere ye nasıl gidilir? İzmir merkezdeyseniz metroya atlayarak Menderes Durağı’nda inin. Buradan kalkan dolmuşlar sizi doğrudan Özdere ‘ ye götürecek. Özdere, Menderes ilçesine bağlı olmasına rağmen, ilçe merkeziyle arasında 40 km mesafe bulunuyor.

İzmir Özdere dolmuşları nereden kalkıyor?

İzmir’den Özdere’ye otobüs ve dolmuşla ulaşım

Gaziemir’de bulunan Semt Garajı’ndan düzenli aralıklarla Özdere dolmuşları hareket ediyor. Gaziemir Semt Garajı’ndan hareket eden dolmuşlar Menderes üzerinden Özdere’ye gidiyor. Yolculuk yaklaşık 1 saat sürüyor.

İzmir Özdere hangi otobüs gider?

Bu Otobüs hatları 775 Özdere – Cumaovası Akt. Mrk. yakınından geçiyor: 708, 729, 775, 776, 808, 829.

Cumaovasından Özdere ye nasıl gidilir?

Özdere’ye belediye otobüsü ile gitmek isteyenlerin İZBAN Cumaovası Aktarma Merkezi’ne gelmesi gerekiyor. 775 numaralı Özdere-Cumaovası Aktarma Merkezi hattında çalışan ESHOT otobüsleri Menderes, Ahmetbeyli ve Orta Mahalle güzergahını izleyerek Özdere’ye ulaşıyor.

İzmir Özdere deniz nasıl?

Özdere plajı, halka açık bir plajdır. Mavi bayraklı plajlar arasında yer almaktadır. Maydanoz Koyu, Ahmetbeyli beldesine yaklaşık olarak 2 km uzakta yer alır. Denizi sığ olması ile bilinir.

You might be interested:  Izmir Kültürpark Açıkhava Tiyatrosu Hangi Kapıya Yakın?

Özdere’de nerede denize girilir?

Özdere Plajları

 • Aria Claros Beach & Spa Resort.
 • 2.Club Lookea Maxima Bay Resort.
 • 3.Paloma Club Sultan Hotel.
 • 4.Çukuraltı Halk Plajı
 • 5.Paloma Pasha Resort Hotel.
 • Özdere çukuraltı plajı hangi durakta?

  Grand Efe durak, Menderes içindeki Çukuraltı Halk Plajı konumuna en yakındır.

  775 ESHOT kaç TL?

  2017 YILI KURBAN BAYRAMI FİYAT TARİFESİ

  (B) Fiyat Tarifesi Tam Öğrenci ve 60 Yaş
  775 : ÖZDERE – CUMAOVASI AKT. 1,30 0,75
  776 : DOĞANBEY – CUMAOVASI AKT. 1,30 0,75
  778 : ÖZDERE – SEFERİHİSAR 1,30 0,75
  780 : BÜLBÜLDERE – TORBALI 1,30 0,75

  Gümüldüre otobüsle nasıl gidilir?

  Gümüldür’e belediye otobüsü ile gitmek için İZBAN Cumaovası Aktarma Merkezi’ne gelmek gerekiyor. Cumaovası Aktarma-Doğanbey ESHOT otobüsünün hat numarası 776. Bu otobüs Doğanbey’e giderken Ürkmez’e de uğruyor.

  775 kaç dk?

  775 (ESHOT)

  Ek bilgi: 775 hattında 112 duraklar bulunuyor ve bu güzergah için toplam seyahat süresi yaklaşık 141 dakika. Yolda mısınız?

  Özdere Izmir Otogar arası kaç km?

  İzmir Otogar Özdere arası 75 km dir.

  775 Eshot hangi durakta?

  775 (ESHOT)

  775 otobüs hattının ilk durağı Cumaovası Aktarma Merkezi olup son durağı Özdere Son Durak durağıdır. 775 (Özdere), her gün çalışıyor.

  Özdere Havaalanı arası kaç km?

  Eğer İzmir’e uçakla gelmeyi tercih ettiyseniz havaalanından Özdere’ye ulaşım için minibüsleri kullanabilir ya da araç kiralayıp geze geze gidebilirsiniz. Yolculuğunuz yaklaşık yarım saat sürecek çünkü havaalanıyla Özdere arasında 45 km var.

  Özdere’de deniz dalgalı mı?

  orada büyümüş bir tanıdığın anlattığına göre, özdere’nin denizi yazlıkçıları sevmez. sabahları erken saatlerde çarşaf gibi olan deniz, öğleden itibaren dalgalanır ve yüzmeyi güçleştirir.

  Özderenin Neyi Meşhur?

  Tanınan en önemli koy ve plajlar arasında Çukuraltı Plajı, Maydanoz Koyu, Zindancık Koyu, Göl Yatağı Koyu, Kuyubükü ve Göktür Plajları olarak sayılabilir. Bunların yanında buralarda bulunan otellerinde plajları bulunmaktadır. Özdere beldesi tarihi yerlere yakın olması ile de önemli bir yere sahiptir.

  You might be interested:  Izmir Güzelbahçe Hangi Ilçeye Bağlı?

  Izmirde en güzel deniz nerede?

  Favorilerimiz Altınkum, Pırlanta, Ilıca, Güvercinlik Koyu, Paşalimanı, Delikli Koy. Altınkum ve Pırlanta Plajları, Çiftlikköy mevkinde bulunuyor. Altınkum’un denizi çok soğuk olsa da çok güzel.

  Izmir özdere izmir arası kaç km?

  66 Km. İzmir Özdere Kaç Saat.

  Özdere Izmir Otogar arası kaç km?

  İzmir Otogar Özdere arası 75 km dir.

  Izmir Gümüldür dolmuşları nereden kalkıyor?

  Gaziemir’de bulunan Semt Garajı, Gümüldür dolmuşlarının en sık sefer yaptığı nokta. Buradan kalkan dolmuşlar Menderes üzerinden Gümüldür’e gidiyor. İzmir Otogarı ilçe terminalinden hareket eden Gümüldür dolmuşları İzmir-Aydın Otoyolu’nu kullanarak Gümüldür’e ulaşıyor.

  Gümüldür Izmir Otogar arası kaç km?

  İzmir merkeze bir kere ulaştınız mı, geriye sadece 50 km’lik bir mesafeniz kalıyor. Bir araç kiralayıp yolların keyfini çıkara çıkara gidebileceğiniz gibi otobüs ve minibüsleri de kullanabilirsiniz.

  Leave a Reply

  Your email address will not be published.