Izmir Oyun Festivali Nerede?

İzmir Oyun Festivali ilk kez 24-25-26 Eylül tarihlerinde İzmir Yeni Fuar’da gerçekleşecek! Avrupa ve Ortadoğu’nun ilk ve en büyük oyun ve espor festivali ‘İzmir Oyun Festivali’ 24-26 Eylül tarihleri arasında İzmir Yeni Fuar Alanı’nda aile boyu sınırsız eğlence keyfi yaşatmaya hazırlanıyor.

Izmir oyun festivali ucretli mi?

İzmir Oyun Festivali 24-26 Eylül tarihleri arasında FUAR İZMİR’de! Giriş ücretli mi? Evet, giriş ücretli.

Izmir +1 fest nerede?

Ardından 18 Eylül Cumartesi akşamı ise 1970’lerin psychedelic rock’ını kendine has yorumlarıyla yeniden canlandıran Gaye Su Akyol, Karşıyaka Yasemin Cafe & Çim Alanı’nda yer alan İzmir +1 Fest sahnesinde sevenleri ile buluşacak.

Izmir oyun festivali saat kaçta?

Türkiye’nin en büyük oyun festivali, ülkenin dört bir yanından kadın, çocuk, erkek 30 binin üzerinde oyun severi, İzmir Yeni Fuar Alanı’nda ağırlayacak. Festivalin günlük açılış saati 10.00, kapanış saati ise 18.00 olacak.

Izmir oyun festivali neler var?

İzmir Oyun Festivali, 24-25-26 Eylül 2021 tarihleri arasında Fuar İzmir’de kapılarını açıyor. Retro alanları, mobil oyun alanları, VR (sanal gerçeklik) alanları gibi çeşitli deneyim alanlarının olduğu İzmir Oyun Festivali’nde cosplay yarışması ve espor turnuvaları gibi etkinlikler de yer alıyor.

You might be interested:  Izmir Güzeli Çiçeği Nasil Bakılır?

Alaçatı Ot Festivali ne zaman olur?

Çeşme Belediyesi tarafından bu yıl 11’incisi düzenlenen, Ege’nin enfes otları ve onlarla yapılan birbirinden güzel yemeklerin yer aldığı Alaçatı Ot Festivali bu yıl 24-27 Mart tarihleri arasında gerçekleştirilecek.

What a Fest izmir kimler var?

What a Fest Sanatçıları:

 • 20 Temmuz. Artemis: Duman 21:45. Madrigal 20:00. Nova Norda 18:30.
 • 21 Temmuz. Artemis: Dolu Kadehi Ters Tut 21:45. Hey! Douglas 20:00.
 • 22 Temmuz. Artemis: Hayko Cepkin 21:45. Redd 20:00.
 • 23 Temmuz. Artemis: Yüzyüzeyken Konuşuruz 21:45. Ozbi 20:00.
 • 24 Temmuz. Artemis: Can Bonomo 21:45. Jakuzi 20:00.
 • Izmir festivali 2022 ne zaman?

  İzmir Hobi ve Spor Festivali 18-22 Mayıs 2022 tarihlerinde Fuarİzmir’de sizlerle. İzmir Gençlik Karnavalı 23-26 Haziran tarihlerinde gerçekleşecek.

  Karşıyaka Çiçek Festivali 2022 ne zaman?

  Karşıyaka’mız 3-6 Haziran 2022 tarihlerinde çiçek açıyor. Bostanlı Pazar Yeri’nde yapılacak Çiçek Festivali’mizde stant açmak isteyenler 16-27 Mayıs 2022 tarihleri arasında Belediye Hizmet Binamızda Hızlı Çözüm Masaları’mıza bizzat başvurabilir ya da 0(232) 399 40 00 numaralı hattımızı arayabilirler.

  Izmir Ot Festivali 2022 ne zaman?

  11. Alaçatı Ot Festivali 24-27 Mart 2022 tarihleri arasında İzmir’de gerçekleşecek.

  Izmir oyun festivali hangi kanalda?

  Maç twitch.tv/mofgamers kanalında canlı yayında!

  Espor Fuari nedir?

  Geleneksel sokak oyunları ve çağımızın dijital oyunlarının bir arada olduğu fuarda, her yaştan katılımcıyı ve misafiri farklı deneyimler ve bir çok sürpriz bekliyor. Fuarda deneyim alanı, cosplay yarışmaları, espor gibi popüler dijital oyun turnuvaları ve firmaların standları yer alacaktır.

  What a Fest izmir nedir?

  20-24 temmuz’da izmir pamucak sahili’nde yapılması planlanan festival. ındirimli biletleri satışa çıkmış. şimdi hayko cepkin’in insta paylaşımında gördüğüm fest.

  Oyun Festivali Nedir?

  Steam Oyun Festivali, yüzlerce oyunun demolarını oyunculara ücretsiz bir şekilde oynama imkanı sunan bir oyun festivali. Bağımsız oyun firmalarının iple çektiği bu etkinlikte, yeni oyunlar, oyunculara sunuluyor ve oynayanların değerlendirmeleri alınıyor.

  You might be interested:  Izmir Ne Demek?

  Espor Fuari nedir?

  Geleneksel sokak oyunları ve çağımızın dijital oyunlarının bir arada olduğu fuarda, her yaştan katılımcıyı ve misafiri farklı deneyimler ve bir çok sürpriz bekliyor. Fuarda deneyim alanı, cosplay yarışmaları, espor gibi popüler dijital oyun turnuvaları ve firmaların standları yer alacaktır.

  Izmircon nedir?

  İzmircon İzmir Convention kelimelerinin birleştirilmesinden ortaya çıkmış bir isimdir. En basit anlamda ise yılda bir defa gerçekleşen ve iki gün süren bir oyun şenliği toplantısıdır. 2003 yılında bu etkinliği ilk yapan insanlar tarafından adı basitçe böyle konulmuş ve benimsenmiştir.

  Izmir oyun festivali hangi kanalda?

  Maç twitch.tv/mofgamers kanalında canlı yayında!

  Leave a Reply

  Your email address will not be published.