Izmir Otogarından Seferihisar’A Nasıl Gidilir?

Otogar ‘dan Seferihisar ‘a ulaşmak için Fahrettin Altay Aktarma Merkezi’ne ya da Seferihisar ‘a belediye otobüs seferinin yapıldığı Cumaovası İZBAN İstasyonu’na gitmek gerekiyor. Izmirden Seferihisar’a Nasıl Gidilir ESHOT?

İzmir otogardan seferihisara otobüs var mı?

İzmir Otogar’dan Seferihisar’a ulaşım

İzmir Otogar’dan Seferihisar’a direkt ulaşım imkanı yok. Otogar’dan Seferihisar’a ulaşmak için Fahrettin Altay Aktarma Merkezi’ne ya da Seferihisar’a belediye otobüs seferinin yapıldığı Cumaovası İZBAN İstasyonu’na gitmek gerekiyor.

Seferihisara otobüsle nasıl gidilir?

Fahrettin Altay Aktarma Merkezi’nden 975 ve 985 numaralı ESHOT otobüsleriyle Seferihisar ilçe merkezine ulaşabilirsiniz. 975 numaralı belediye otobüsü Ulamış köyüne girmediğinden daha hızlı ulaşıyor. Belediye otobüsü dışında Üçkuyular Semt Garajı’ndan Seferihisar’a düzenli dolmuş seferleri var.

İzmir otogardan Sığacık a nasıl gidilir?

İzmir-Sığacık dolmuş: Üçkuyular İlçe Terminali ya da İzmir Otogarı’ndan kalkan Seferihisar dolmuşları ile Sığacık yol ayrımına kadar gelinebiliyor. Yol ayrımında indikten sonra Sığacık dolmuşları aracılığıyla bu şirin mahalleye gidebilirsiniz.

İzmir Seferihisar İzmir Otogar arası kaç km?

İzmir şehir merkezine yaklaşık 45 km uzaklıkta bulunan Seferihisar ilçesine özel araba ile yolculuk ortalama 45-50 dakika sürmektedir.

You might be interested:  2022 Izmir Fuarı Ne Zaman Açılıyor?

İzmir Seferihisar otobüs bileti ne kadar?

En ucuz Seferihisar – İzmir otobüs bileti 50,00 TL’dir.

İzmir Seferihisar kaç para?

Seferihisar – İzmir Otobüs Yolculuğu

En Uygun Bilet 50,00 TL
En Ucuz Firma Kamil Koç
Seferihisar – İzmir Arası Kaç Saat? 1s 11dk
En Aktif Firma Kamil Koç
Ortalama Fiyat 50,00 TL

İzmir Seferihisar otobüs kaç saat?

İzmir – Seferihisar arası otobüs yolculuğu ortalama 6sa 52dk sürmektedir.

Sığacığa otobüsle nasıl gidilir?

İzmir’den Sığacık’a haftanın her günü belediye otobüsleri sefer düzenliyor. 985 hat numaralı ESHOT otobüsleri Üçkuyular-Seferihisar arasında ulaşım sağlıyor. F. Altay metro durağında inerek Üçkuyular’a geldikten sonra 985 numaralı otobüse binip Seferihsar’a gelebilirsiniz.

Seferihisar istanbul otobüs kaç saat?

Seferihisar – İstanbul arası otobüs yolculuğu ortalama olarak 8 saat 20 dakika sürmektedir. Seferihisar – İstanbul arası hangi otobüs firmaları sefer düzenlemektedir?

Sığacık nasil bir yer?

Sığacık İzmir ilinde yer alan, küçük bir kasabadır. Sığacık Seferihisar’a bağlı bir mahalledir. Sığacık içerisinde birçok pansiyon ve otel yer almaktadır. Kişiler dilerlerse Kaleiçi bölgesinden veya etrafta ki pansiyonlarda kalarak sakin ve kültür dolu bir tatil geçirebilirler.

Seferihisar Sığacık arası ne kadar?

Sığacık, Seferihisar merkezden 5 km uzakta, Kanuni’nin Rodos seferi için yaptırdığı kalenin surlarının içine saklanmış, Arnavut kaldırımlı sokaklara dizilmiş, avlulu, cumbalı, tahta panjurlu konaklarla dolu mükemmel korunmuş mimarisi, aydın sakinleri ve ruhu dinlendiren güzelliği ile film seti gibi bir sahil kasabası.

Sığacık ta nereye gidilir?

Seferihisar Sığacık Gezilecek Yerler

 • 1. Sığacık Kalesi. Sığacık Kalesi’nin içi.
 • 2. Sığacık Üretici Pazarı Sığacık, pazar günleri kurulan üretici pazarıyla İzmir’in en gözde pazarlarından birine sahip.
 • 3. Kaleiçi sokakları
 • Teos Antik Kenti.
 • Teos Marina.
 • Değirmen.
 • Büyük Akkum Plajı
 • You might be interested:  Izmir Karabağlar Su Kesintisi Ne Zaman Gelecek?

  Fahrettin Altay Seferihisar arası kaç kilometre?

  Seferihisar ile Fahrettin Altay Meydan Otobüs Durağı, İzmir arası 39 Km. Bu mesafe arabayla yaklaşık olarak 31 dakika sürecektir.

  Izmir foça arası kaç kilometredir?

  İzmir ile Foça arası kaç km yaklaşık olarak toplam 72 Kilometre mesafededir. İzmir Foça arası kaç saat sürer sorusunun yanıtı ise; yolculuk süresi arabanız ile yaklaşık 1 saat 18 dakika sürecektir. Yani şimdi yola çıkarsanız saat varış saatiniz bugün 10:41 olacaktır.

  Izmir Seferihisar otobüs kaç saat?

  İzmir – Seferihisar arası otobüs yolculuğu ortalama 6sa 52dk sürmektedir.

  Iztaşıt nedir?

  izmir’de uzak ilçelere yapılan minibüs seferlerini bu seferleri yapan kooperatifleri eshot çatısı altına toplayan yeni bir sistem. önümüzdeki günlerde ilk kez seferihisar-izmir arasında denenecekmiş. sanırsam izmir otogardan kalkan menemen, foça, aliağa, selçuk, tire vs. dolmuşlarını da kapsıyor bu sistem.

  Izmir Eshot ne kadar?

  İzmir Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Koordinasyon Merkezi (UKOME) kararı uyarınca, A Tarife kapsamında 4,70 TL olan tam biniş ücreti, 6,50 TL’ye çıkarıldı. 120 dakika içindeki ilk aktarma ücreti 1,20 TL, ikinci aktarma ücreti ise 90 kuruş olarak belirlendi.

  Fahrettin Altay Seferihisar arası kaç kilometre?

  Seferihisar ile Fahrettin Altay Meydan Otobüs Durağı, İzmir arası 39 Km. Bu mesafe arabayla yaklaşık olarak 31 dakika sürecektir.

  Leave a Reply

  Your email address will not be published.