Izmir Otogardan Çiğli’Ye Nasıl Gidilir?

Çiğli izmir Otogar arası kaç km? İzmir ile Çiğli, İzmir arası toplam mesafe 27 km ‘dir. Bu mesafe aracınızla tahmini olarak 26 dakika sürecektir. Izmir Çiğli nasıl gidilir? İzmir şehir merkezinden Çiğli ‘ ye ulaşım 542, 547 ve 920 no’lu Eshot hatları ile sağlanmaktadır.

Çiğliye hangi Otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Çiğli yakınından geçiyor: 227, 595, 912.

Çiğli otogar kaç km?

İzmir’den Çiğli’ye Ulaşım

İzmir ile Çiğli, İzmir arası toplam mesafe 27 km’dir. Bu mesafe aracınızla tahmini olarak 26 dakika sürecektir.

Basmane Çiğli nasıl gidilir?

Çiğli’ye tren ile gitmek isteyen ziyaretçiler, bindikleri şehre bağlı olarak 2-14 saat arasında ulaşım sağlayabilmektedir. İzmir Mavi Tren hattının İzmir’deki durağı Basmane’de bulunmaktadır. Buradan, 346, 329, 342, 128 ve 295 no’lu Eshot hatları kullanılarak Çiğli’ye aktarma yapılabilir.

Izban ile otogara nasıl gidilir?

İzban/Minibüs

İlk olarak İzmir Adnan Menderes Havalimanı’ndan İzban’a binip, Halkapınar İstasyonu’na gitmeniz gerekiyor. Daha sonra istasyon önünden kalkan minibüslere binerek, İzmir Otogarı’na rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Bu aktarmalı yolculukta, havalimanından otogara gitmek ortalama 40 – 45 dakika sürüyor.

You might be interested:  Izmir Otogardan Havaalanına Taksi Ne Kadar?

Çiğli Bostanlı nasıl gidilir?

Karşıyaka bölgesindeki en çok ziyaret edilen yerlerden Bostanlı Çiğli adresine toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

  1. Otobüs: 428, 445, 777, 820, 921, HAVAŞ-ŞEHİR MERKEZİ
  2. Tren: MENEMEN – CUMAOVASI.
  3. Vapur: BOSTANLI – KONAK, BOSTANLI – ÜÇKUYULAR ( ARABALI)

Üçkuyulara hangi Otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Üçkuyular Meydan yakınından geçiyor: 304, 465, 470, 515, 878.

Çiğli Evka 5 arası kaç km?

Çiğli Evka-5 ile Gaziemir İzmir arası kaç km yaklaşık olarak toplam 43 Kilometre mesafededir. Çiğli Evka-5 Gaziemir İzmir arası kaç saat sürer sorusunun yanıtı ise; yolculuk süresi arabanız ile yaklaşık 39 dakika sürecektir. Yani şimdi yola çıkarsanız saat varış saatiniz bugün 13:00 olacaktır.

Izmir Çiğli nasıl bir yer?

baya büyük bir ilçe. güzel yerleri de var kötü yerleri de var. güzeltepeyi aklından çıkar berbat bir yer. çok belalı. sen büyük ihtimalle organize sanayide çalışacaksın. o civarlarda bir sürü ev var ki yeni evler de yapıldı. servisle çok rahat gidersin. çiğli’de ulaşım iyidir.

Izmir menemen arası kaç kilometredir?

Menemen, İzmir şehir merkezine ortalama 40 km uzaklıkta ve iki mesafe arası yolculuk ortalama 40-45 dakika sürmektedir.

Çiğli Aktarma Merkezine Nasıl Gidilir?

Çigli bölgesindeki en çok ziyaret edilen yerlerden Çiğli Aktarma Merkezi adresine toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

  1. Otobüs: 247, 344, 912, HAVAŞ-ŞEHİR MERKEZİ
  2. Tren: MENEMEN – CUMAOVASI.

Sasalıya otobüsle nasıl gidilir?

Araç ile gelmek isteyenler; Çevre yolu Çİğli istikametinde Sasalı yol ayrımına girerek ulaşım sağlayabilirsiniz. Toplu taşıma ile gelmek isteyenler; 777 ya da 751 numaralı halk otobüslerini kullanarak buraya ulaşım sağlayabilirler.

Çiğli Izban durağı hangi mahallede?

Köyiçi Mahallesi Muhtarlık 624 metre uzaklıkta, 9 dk yürüme mesafesinde. Çiğli Belediye 931 metre uzaklıkta, 13 dk yürüme mesafesinde. Mavişehir 2920 metre uzaklıkta, 38 dk yürüme mesafesinde.

You might be interested:  Izmir Iktisat Kongresi Hangi Ilke Ile Alakalıdır?

Izmir otogara hangi otobüs gider?

Bu Otobüs hatları İzmir Otogar İzotaş yakınından geçiyor: 302, 64, 699, 925.

Halkapınar Izbandan otogara nasıl gidilir?

Otogara Ulaşım

Kemer (54) – Halkapınar (555) – Bornova Merkez Metro (204 ve 505 ) Buca Tınaztepe(277) ve Konak (302) aktarma istasyonlarından kalkan otobüsler ile otogara ulaşabilirsiniz.

Metro otogara gidiyor mu?

METRO İLE ESENLER OTOGARI’NA ULAŞIM

Esenler Otogar’a Metro ile gitmek için M1A ve M1B Metro hatlarına binip Otogar durağında inebilirsiniz. Ya da M2 Yenikapı- Hacıosman Metrosu’na binerek Taksim ya da Şişli/ Mecidiyeköy duraklarında inip oradan kalkan otobüslerle Esenler Otogar’a ulaşım sağlayabilirsiniz.

Izmir Seferihisar izmir arası kaç km?

İzmir şehir merkezine yaklaşık 45 km uzaklıkta bulunan Seferihisar ilçesine özel araba ile yolculuk ortalama 45-50 dakika sürmektedir.

Izmir çiğli ne zaman ilçe oldu?

Büyükşehir Belediyeleri Teşkilatlanması ile ilgili 303 sayılı kanundan sonra Karşıyaka Belediyesi’ne bağlandıktan sonra, 1992 yılında ilçe statüsünü kazanıncaya kadar adı geçen belediyenin şubesi olarak varlığını sürdürmüştür.

Tire izmir arası kaç kilometredir?

İZMİR – TİRE arası Toplam Mesafe Kaç Km? : 97,2 km İZMİR TİRE Arası Arabayla Kaç Saat Sürer: 1 saat 11 dakika Sürer.

Leave a Reply

Your email address will not be published.