Izmir Otogardan Aliağa’Ya Nasıl Gidilir?

İzmir Şehirlerarası Otobüs Terminali’nde indikten sonra, Aliağa dolmuşları ve özel ulaşım firmalarının Aliağa otobüsleri kullanılarak ilçeye ulaşım sağlanabilmektedir. Bu hatlar ile Aliağa ‘ya ulaşım 25-30 TL sürmektedir. Otogar’dan Aliağa ‘ya metro ya da tramvay ile doğrudan ulaşım seçeneği bulunmamaktadır.

İzmir otogardan Izbana nasıl gidilir?

Otogardan kalkan minibüslerle ilk olarak Halkapınar İstasyonu’na gitmeniz gerekiyor. Daha sonra, buradan kalkan İzban’la ortalama 35 – 40 dakika içerisinde havalimanına ulaşabilirsiniz.

Aliağa İzmir Otogar arası kaç kilometre?

İzmir merkezine 62 kilometre uzaklıktaki Aliağa ilçesinin otogarı, Hürriyet Caddesi üzerinde ilçe merkezine kısa bir yürüyüş mesafesinde yer alıyor.

Aliağadan İzmir merkeze nasıl gidilir?

Bunun yanında, Aliağa ve İzmir arasındaki İZBAN hızlı banliyö sisteminin hizmete girmesiyle, 80 kilometrelik demiryolu hattı, ulaşımda büyük kolaylık sağlamıştır. İZBAN ile İzmir Alsancak İstasyonundan Aliağa’ya 1 saatte ulaşılmaktadır.

Aliağa ya hangi otobüs gider?

Aliağa’ya otobüs ile gitmek için 835 ve 837 no’lu Eshot hatları kullanılabilir.

Izmir otogardan merkeze nasıl gidilir?

Otogara Ulaşım

Kemer (54) – Halkapınar (555) – Bornova Merkez Metro (204 ve 505 ) Buca Tınaztepe(277) ve Konak (302) aktarma istasyonlarından kalkan otobüsler ile otogara ulaşabilirsiniz.

You might be interested:  Izmir Van Uçak Biletleri Ne Kadar?

Bornova’dan Izbana nasıl gidilir?

En iyi cevap: Havaalanından Bornova’ya gitmek için Halkapınar yönüne giden İZBAN’a bindikten sonra aktarma istasyonunda inip, EVKA3 METRO’ya binerek Bornova şehir merkezine kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Ayrıca, otobüs ile ulaşım için 204 BORNOVA METRO – HAVALİMANI hattını kullanabilirsiniz.

Aliağa İzmir Otogar arası kaç saat?

Aliağa – İzmir arası otobüs yolculuğu ortalama olarak 1 saat sürmektedir.

İzmir Aliağa kaç lira?

Bu otobüs güzergahı hakkında bilgi

Günlük Otobüs Seferleri 2
En Düşük Bilet Fiyatı ₺74
Ortalama Bilet Fiyatı ₺86
En Kısa Yolculuk Süresi 30d
Ortalama Otobüs Yolculuğu Süresi 1s

İzmir Aliağa arasi ne kadar?

Aliağa ile İzmir arasındaki mesafe, otoyollarda 62 kilometre dahil olmak üzere karayoluyla 16 kilometre ‘dir. Yol yaklaşık olarak 42 dakika zaman alır ve Menemen, Evka 6, Bayraklı, Şehitkemal ve Buruncuk üzerinden geçer.

Aliağa Adnan Menderes İZBAN kaç TL?

en uzak mesafe Aliağa Selçuk arası 136 km olup ücreti: 18,56 TL’dir.

Izbana nereden binilir?

İZBAN Güzergah Hattı ve Aktarma İstasyonları

Halkapınar ve Hilal istasyonlarından İzmir metrosuna; Alsancak, Biçerova, Cumaovası, Çiğli, Egekent, Esbaş, Halkapınar, Hatundere, Kemer, Mavişehir, Menemen, Salhane, Sarnıç, Semt Garajı, Şirinyer, Turan ve Ulukent istasyonlarından otobüslere aktarma yapılabilmektedir.

Havaalanından Izbana nasıl gidilir?

Kuzeyde Aliağa’dan güneyde Selçuk’a kadar 136 km’lik bir hatta seferleri bulunan İZBAN trenlerinin Adnan Menderes Havalimanı’nda durağı var. Hat üzerindeki herhangi bir istasyondan İZBAN trenine binerek havalimanına kolaylıkla ulaşabilirsiniz. İZBAN’da İzmirim Kart ya da 35 Kart kullanmak şart.

Ilk İZBAN kaçta?

İzban Seferleri

Genel olarak bakıldığı zaman ulaşım piyasasındaki İZBAN mesaisi sabah saatlerinde 05.20 ile başlar. 01.23’te son bularak hizmetini sonlandırır.

Istanbul Aliağa otobüsle kaç saat?

İstanbul – Aliağa arası otobüs yolculuğu ortalama olarak 9 saat 4 dakika sürmektedir. İstanbul – Aliağa arası hangi otobüs firmaları sefer düzenlemektedir?

You might be interested:  Izmir Arenaya Nasıl Gidilir?

Aliağa nasıl bir yer?

İzmir şehir merkezine 62 kilometre mesafede bulunan Aliağa ilçesi Çandarlı Körfezi’nin bakir koylarına ilişmiştir. Büyük bir çok uygarlığın evi olmuş. Ve bu uygarlıklardan kalan antik kentlerin üstünde bulunan sahilindeki berrak sularıyla şirin bir ilçe konumundadır.

Izmir otogara hangi Eshot gider?

Bu Otobüs hatları İzmir Otogar İzotaş yakınından geçiyor: 302, 64, 699, 925.

Ayrancılardan izmir otogara nasıl gidilir?

Ayrancılar Dolmuş Saatleri

  1. Ayrancılar dolmuş saatleri; 2021-2022 güncel bilgiler.
  2. Toki(Ayrancılar) – Semt Garajı İlk Dolmus 6.00.
  3. Semt Garajı – Toki(Ayrancılar) İlk Dolmuş 06.40.
  4. Pancar – Semt Garajı İlk Dolmuş 05.50.
  5. Semt Garajı – Pancar. İlk Dolmuş 06.40.
  6. Toki(Ayrancılar) – Otogar. İlk Dolmuş 06.50.
  7. Otogar -Toki(Ayrancılar)

Izmir otogar nereye bağlı?

İzmir otogarı 1998 yılına kadar Konak civarında hizmet vermiştir. Şimdilerde ise Bornova Işıkkent’e, İZOTAŞ bünyesinde faaliyetlerine devam eder.

Torbalı’ya hangi otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Torbalı yakınından geçiyor: 701, 713, 721, 722.

Leave a Reply

Your email address will not be published.