Izmir Otogar’Dan Alaçatı’Ya Nasıl Gidilir?

İzmir Otogar’dan Alaçatı’ya nasıl gidilir: Çeşme Seyahat otobüsleri İzmir–Alaçatı-Çeşme güzergahında taşımacılık yapıyor. Nisan-Kasım arasında neredeyse her saat başı, yılın diğer döneminde ise daha seyrek seferler düzenleniyor. İzmir Alaçatı otobüsfiyatı 25TL ve 1,5 saat sürüyor.
İzmir Otogar’dan Alaçatı’ya nasıl gidilir: Çeşme Seyahat otobüsleri İzmir-Alaçatı-Çeşme güzergahında taşımacılık yapıyor. Nisan-Kasım arasında neredeyse her saat başı, yılın diğer döneminde ise daha seyrek seferler düzenleniyor. İzmir Alaçatı otobüs fiyatı 25TL ve 1,5 saat sürüyor. Araçlar 141 nolu perondan kalkıyor.

Izmirden Alaçatıya nasıl gidilir 2022?

İzmir şehir merkezinden iki ayrı otobüs kullanarak Alaçatı’ya belediye otobüsü ile gidilebiliyor. 984 numaralı Fahrettin Altay-Urla otobüsünü kullanarak Urla’da indikten sonra 760 numaralı Urla-Çeşme otobüsü ile Alaçatı’da inebilirsiniz. Her iki otobüste de İzmirim Kart kullanılıyor.

Alaçatıya hangi otobüs gider?

Bu Otobüs hatları alaçatı yakınından geçiyor: 102, 330, 662, 699, 800, 912, 921.

Alaçatı Izmir Otogar kaç saat?

İzmir – Alaçatı arası otobüs yolculuğu ortalama 8sa 32dk sürmektedir.

You might be interested:  Izmir Havalimanı Bornova Taksi Ne Kadar?

Fahrettin Altay dan Alaçatıya nasıl gidilir?

Bu yol için önce 984 numaralı Fahrettin Altay-Urla otobüsüne binip Urla’da inmeniz gerekiyor. Buradan da 760 numaralı Urla-Çeşme otobüsüne binerek Alaçatı’da inebilirsiniz. İzmirim Kart iki otobüste de geçerli. Bu kartı şehirdeki tüm satış noktalarından ve dolum gişelerinden satın alabilirsiniz.

Gitmeden önce Alaçatı hakkında bilinmesi gerekenler nelerdir?

Alaçatı, İzmir’in en gözde tatil beldesi olarak biliniyor. Her yıl yerli ve yabancı turistlerin akınına uğrayan Alaçatı, bilmeyenler için ise tam bir labirent.

 • Alaçatı butik otelleri tek kelimeyle nefis.
 • Alaçatı gece hayatı oldukça hareketli.
 • 3. Topuklu ayakkabı giyecekler dikkat.
 • Midye ve Çeşme kumrusunun tadına bakın.
 • 760 nereden kalkıyor?

  760 otobüs hattı (Urla), Çeşme Terminal İçi durağından başlayıp Urla durağına gidene kadar 70 duraklartan geçiyor.

  İzmir Çeşme otobüsleri nereden kalkıyor?

  İzmir Çeşme otobüsleri nereden kalkar? İzmir Çeşme otobüsleri İzmir Otogardan ya da Üçkuyular’dan kalkıyor. Belediye otobüsleriyle 2 aktarmalı şekilde gitmeyi planlıyorsanız Fahrettin Altay durağından 984 nolu otobüse binmeniz gerekiyor.

  Istanbul Alaçatı arası otobüsle kaç saat?

  İstanbul – Alaçatı arası otobüs yolculuğu ortalama olarak 8 saat 39 dakika sürmektedir.

  Izmir Çeşme otobüsle kaç saat sürer?

  Çeşme – İzmir arası otobüs yolculuğu ortalama 7sa 46dk sürmektedir.

  Alaçatı izmir arası kaç kilometre?

  İzmir ve Alaçatı’nın arasının ne kadar olduğu ise yukarıda bahsedilen özelliklerin ışığında yaklaşık 70 km’dir.

  Izmir terminalden çeşmeye nasıl gidilir?

  İzmir Otogarı ilçe katındaki 141 numaralı perondan hareket eden Çeşme Seyahat otobüsleri ile İzmir-Çeşme arasındaki yolculuk 1.5 saat sürüyor. Otogar’dan her gün ilk sefer 06.30’da, son sefer ise 21.00’de. İzmir Otogar-Çeşme otobüs bileti 80 TL.

  Izmirden çeşmeye Eshotla nasıl gidilir?

  İzmir’den belediye otobüsüyle Çeşme’ye ulaşım: İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin şehir içi ulaşım hizmeti veren ESHOT Genel Müdürlüğü’nün 725 numaralı Fahrettin Altay-Urla otobüsü ise haftanın her günü 06.00-00.30 saatleri arasında her yarım saatte bir hareket ediyor.

  You might be interested:  Izmir Fuarı Ne Zaman Kapanıyor?

  Izmir otogardan Alaçatıya nasıl gidilir 2022?

  2022 Güncel Fiyatlar ; Çeşme – Alaçatı Kişi Başı 52 TL’dir. Turkcell Platinium haziran itibariyle ücretsiz olmaktadır. İzmir Otogarı İlçeler Terminali’nden Çeşme Seyahat Otobüs firması ile ortalama 33 TL’ye,( sabah 07:00 den akşam 22:00’a kadar her saat otogardan Çeşme’ye otobüs kalkmaktadır.)

  Üçkuyulardan Seferihisar’a Nasıl Gidilir?

  Fahrettin Altay Aktarma Merkezi’nden 975 ve 985 numaralı ESHOT otobüsleriyle Seferihisar ilçe merkezine ulaşabilirsiniz. 975 numaralı belediye otobüsü Ulamış köyüne girmediğinden daha hızlı ulaşıyor. Belediye otobüsü dışında Üçkuyular Semt Garajı’ndan Seferihisar’a düzenli dolmuş seferleri var.

  Alaçatı Izmir Adnan Menderes arası kaç km?

  Alaçatı’ya İzmir Adnan Menderes Havalimanı’ndan 90 km. sonra ulaşabilirsiniz.

  Izmir Çeşme dolmuşları nereden kalkıyor?

  İzmir Çeşme otobüsleri nereden kalkar? İzmir Çeşme otobüsleri İzmir Otogardan ya da Üçkuyular’dan kalkıyor. Belediye otobüsleriyle 2 aktarmalı şekilde gitmeyi planlıyorsanız Fahrettin Altay durağından 984 nolu otobüse binmeniz gerekiyor.

  Izmir Çeşme otobüsleri nereden kalkıyor?

  Üçkuyular Semt Garajı, İzmir’den ilçeye yapılan yolculuklarda en fazla kullanılan merkez. Çeşme Seyahat’in otobüslerinin Üçkuyular-Alaçatı-Ilıca-Çeşme güzergahındaki seferleri 17TL. 07:00-23:00 arası her yarım saatte bir Çeşme otobüs ulaşımı sağlanıyor.

  Alaçatı izmir arası kaç kilometre?

  İzmir ve Alaçatı’nın arasının ne kadar olduğu ise yukarıda bahsedilen özelliklerin ışığında yaklaşık 70 km’dir.

  Leave a Reply

  Your email address will not be published.