Izmir Oto Pazarı Hangi Gün?

İzmir’in genelde güney ilçelerinden gelen araçlarına ev sahipliği yapan pazar, her hafta Pazar günü kurulmaktadır. Menderes Oto Pazarına ulaşım oldukça kolaydır.

Izmir oto pazarı nereye kuruluyor?

İZMİR ARABA PAZARI VE İZMİR OTO PAZARLARI

OTO PAZARI ADI ADRESİ TELEFON
Oto Kent – Otokent Galericiler Sitesi -Buca 677/19 Sokak No:123 Otokent Sitesi İnönü Mahallesi Buca – İZMİR 0 232 282 22 22 0 232 282 23 63
Kemalpaşa Açık Oto pazarı Kemalpaşa – İzmir
Bornova Açık Oto Pazarı (Bornova Hitab Açık Oto Pazarı)

Açık oto pazarı ne zaman açılacak?

Odunpazarı Belediyesi tarafından hizmete sunulan Açık Oto Pazarı, normalleşme süreci ile birlikte 4 Temmuz Pazar günü yeniden hizmet vermeye başlıyor. 75. Yıl Mahallesi’nde yer alan ve korona virüse karşı tüm tedbirlerin alındığı pazar, normalleşme süreci ile birlikte yeniden hizmete açılıyor.

Manisa oto pazarı nerede?

MANİSA KART

Eski Garaj Açık Oto Pazarı, pazar günleri saat 08:30 – 16:00 saatleri arasında açık olacaktır. Eski Garaj Açık Oto Pazarı, pazar günleri saat 08:30 – 16:00 saatleri arasında açık olacaktır.

Izmit açık oto pazarı hangi gün?

Pazar günleri kuruluyor pazar.

You might be interested:  Martı Izmir Ne Kadar?

Çobançeşme oto pazarı hangi günler açık?

4-Çobançeşme Otopazarı

Haftanın her günü acık oto pazarı, galericilerin uğrak noktası…

Araba pazarı açıldı mı?

Senenin 52 haftasından 17’sini pandemi tedbirleri nedeniyle kapalı geçiren Oto Pazarı, tabiri caizse 2020’yi hüsran yılı olarak geride bıraktı. Salgının Türkiye’yi etkisi altına almasıyla birlikte ilk kez 21 Mart’ta kapanan Oto Pazarı, 30 Mayıs 2020’de yeniden açıldı.

VAN açık oto pazarı hangi gün?

Cumartesi günleri tıka basa dolan ve araç alım satımı yapanların mekanı haline gelen oto pazarı, bayram öncesi olması dolayısıyla yoğun bir kalabalıklara ev sahipliği yapıyor. Araç almak için pazara gelenler, ihtiyacını karşılayacak uygun model araçlara bakmakla yetiniyor.

Eskişehir oto pazarı hangi gün?

Pazar günleri 07.00-16.00 saatleri arasında hizmet verecek Açık Oto Pazarı’nın kurulduğu Çamlıca Kapalı Pazar Yeri, Çamlıca Mahallesi, Dayı Bey Sokak’ta yer alıyor.

Manisa araba pazarı hangi gün kuruluyor?

Manisa’da Perşembe Pazarı yanında kurulan oto pazarına bu hafta ilgi önceki haftalara oranla biraz daha fazlaydı. İlk açıldığında yoğun kalabalıklara sahne olan ancak pandemi döneminde büyük darbe aldı. Oto pazarına son haftalarda gelen araç ve insan sayısı artmaya başladı.

Manisa’da araba pazarı var mı?

Manisa Büyükşehir Belediyesi iştiraki MANULAŞ, Eski Garaj’da Pazar günleri oto pazarı kurulacağını açıklamıştı. Sabah saatlerinde açılan oto pazarı ilk günden tıklım tıklım doldu. 08.0017.00 saatleri arasında açık kalacak olan oto pazarına ilgi oldukça yoğun oldu.

Antalya araba pazarı ne zaman?

Sadece esnafımıza ve vatandaşlarımıza tatil olan cumartesi gününde ihtiyaç durumunda gelip buradan bu aktiviteden yararlanması için açıyoruz burayı. Burası Perşembe pazarı. Biz her Çarşamba günü arabalarımızı otoparkımıza taşıyoruz. Perşembe günü gece arabalarımızı tekrar yerine koyuyoruz.

You might be interested:  Izmir Üçkuyular Nereye Bağlı?

Çorum Oto pazarı ne zaman açılıyor?

Başkan Aşgın burada yaptığı açıklamada ticaretin canlanması adına her türlü çalışmayı hayata geçirdiklerini söyleyen Başkan Aşgın “Pandemiyle mücadelede. Çorum Oto Pazarı 30 Mayıs Cumartesi günü yeniden faaliyete geçiyor.

Bursa Oto pazarı ne zaman?

Sadece Pazar günleri açık olan Oto Pazarına isteyenler cumartesi günü 12:00 den itibaren gelerek araçlarını bırakabilirler. Bu geniş alan içinde lokantalar, çay ocağı, meydan çeşmesi, mescit vs. gibi sosyal tesisler bulunmaktadır.

Inegöl araba pazarı ne zaman açılacak?

Kısıtlama sonrası İnegöl’de Cumartesi günleri kurulan araba pazarının kurulmayacağı öğrenildi. Ramazan ayı boyunca İnegöl’de araba pazarı kurulmayacak. Hafta sonu kısıtlamalarının kaldırılması durumunda araba pazarı yeniden Cumartesi günleri MER-PA’da kurulacak.

Leave a Reply

Your email address will not be published.