Izmir Medicana Hastanesi Kimin?

Medicana Sağlık Grubu’nun kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Bozkurt, halihazırda yılda üç milyon hasta kabul ettiklerini söyleyerek, “Yeni yatırımlarımızla birlikte yılda baktığımız hasta sayısı 5 milyona ulaşacak” dedi.

Medicana Hastanesi ortakları kimler?

SADECE MEDICANA KALDI

Alman Hastaneleri’nin sahibi Universal Grubu’nun yüzde 26 hissesinin sahibi de bir Dünya Bankası kuruluşu olan IFC ile uluslararası yatırımcılar ADM Capital ve PGGM konsorsiyumu. Bu beş büyük hastane zinciri arasında yer alan Medicana Hastaneler Grubu ise şimdilik yüzde 100 Türk sermayeli.

Hüseyin Bozkurt kimdir?

Hüseyin Bozkurt, 1992 yılında birkaç hekim arkadaşı ve girişimci ile birlikte ilk özel hastanesini kurdu. İstanbul başta olmak üzere; Ankara, Konya, Sivas, Bursa, İzmir ve Samsun’da hizmet veren yurtiçi ve yurtdışındaki yatırımlarıyla büyüyen Medicana Sağlık Grubu’nun yönetim kurulu başkanıdır.

Medicana kurucusu kimdir?

Hüseyin BOZKURT – Medicana Sağlık Grubu.

Medicana izmir SGK ile anlaşması var mı?

Medicana Sağlık Grubu’nun diğer tüm hastanelerinde olduğu gibi SGK ve özel sigorta şirketleri ile anlaşmalı olarak sağlık hizmeti sunuyor. Medicana International İzmir Hastanesi, uluslararası hastaların multidisipliner sağlık alanlarındaki tedavilerinde de önemli bir merkez olarak çıtayı üst sıralara yerleştiriyor.

You might be interested:  Izmir Inciraltı Kent Ormanı Nasıl Gidilir?

Medicana hastanesi Hangi grubun?

Medicana Sağlık Grubu, Türkiye genelinde, İstanbul, Ankara, İzmir, Konya, Samsun, Sivas ve Bursa olmak üzere 7 ilde 14 hastane ile hastalarına sağlık hizmeti sunmaktadır.

Hüseyin Bozkurt hangi partiden?

Hüseyin Boz kimdir? 3 Mayıs 2018’den beri Çankırı Belediye Başkanı olarak görev yapan Hüseyin Boz, 2019 yerel seçimlerinde de Ak Parti Çankırı Belediye Başkan Adayı oldu.

Hüseyin Bozkurt hangi takımı tutuyor?

Dr. Hüseyin Bozkurt, aynı zamanda Fenerbahçe Üniversitesi Mütevelli Heyet Başkanı.

Dr Hüseyin Sancar Bozkurt hangi hastanede?

Maltepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi | Dr. Öğr. Üyesi Hüseyin Sancar BOZKURT.

Reha Özkaya Kimdir?

Reha ÖZKAYA Yönetim Kurulu Üyesi

1969 yılı İstanbul doğumlu olup, lisans eğitimini 1991 yılında İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri alanında tamamlamıştır, Yine aynı üniversiteden Toplam Kalite Yönetimi, İş Uzmanlığı ve İş Denetimi Uzmanlıkları bulunmaktadır.

Medicana hangi ülkenin?

Türkiye’de özel hastaneciliğin öncülerinden olan Medicana Sağlık Grubu, 1992 yılından bu yana sağlık sektöründe edindiği deneyimi, teknoloji ve inovasyon ile birleştirerek Türk ve dünya sağlık sektörüne yatırımlarını aralıksız devam ettiriyor.

Güner Armutlu kimdir?

“MEDICANA SAMSUN HASTANESI GENEL MÜDÜRÜ OLARAK GÖREVE BAŞLADIM” diye duyurdu. GÜNER ARMUTLU KİMDİR? 1968 Uşak doğumlu olan Güner Armutlu, 1992 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümü’nden mezun olmuştur. Evli ve 2 çocuk babasıdır.

Medicana SGK anlasmali mi?

MEDICANA ARTI SAĞLIK

Koalay aracılığı ile poliçe satın alanlar Medicana’nın SGK anlaşması ile hastalarına sunduğu fırsatların yanında, ekstra çok özel teklifler ve avantajlardan da yararlanıyorlar.

Hangi özel hastaneler SGK ile anlaşmalı?

SGK anlaşmalı özel hastanelerin tam listesi konumuzun devamında görebilirsiniz.

SGK anlaşmalı özel hastaneler İstanbul;

 • Acıbadem Hastanesi.
 • Alman Hastanesi,
 • Özel Avıcenna Hastanesi,
 • Özel Balat Hastanesi,
 • Florence Nıghtıngale,
 • International Hospital,
 • İstanbul Medipol,
 • Medical Park,
 • You might be interested:  Izmir Şirinyer Hangi Ilçeye Bağlı?

  Medical Park Hastanesi Muayene Ücreti Ne Kadar?

  Bahar Hastanesi’nde kadın hastalıkları muayene ücreti 50 lira, Doruk Hastanesi’nde 45 lira, Medicalpark Hastanesi’nde 53 lira, Osmangazi Tıp Merkezi’nde 25 lira, Anadolu Hastanesi’nde 42 lira, Medicabil Hastanesi’nde ise 42 lira.

  Medicana hangi ülkenin?

  Türkiye’de özel hastaneciliğin öncülerinden olan Medicana Sağlık Grubu, 1992 yılından bu yana sağlık sektöründe edindiği deneyimi, teknoloji ve inovasyon ile birleştirerek Türk ve dünya sağlık sektörüne yatırımlarını aralıksız devam ettiriyor.

  Medicana satıldı mı?

  Acıbadem Grubu, Medicana Sağlık Grubu’nu satın alıyor!

  Acıbadem Grubu, Medicana Sağlık Grubu’nu satın alıyor. Acıbadem Grubu, Medicana’yı satın almak için teklif veren firmalar arasında tek kaldı.Acıbadem ile Medicana’nın bu sene içinde satın alma anlaşmasını imzalaması bekleniyor.

  Medicana hastanesi özel mi?

  20 bin metrekare kapalı alana sahip, modern teknolojisi ve teknik özellikleriyle dünyanın sayılı özel hastanesi arasında yer alan Medicana International Ankara Hastanesi başkent Ankara ve çevre bölgeler dahilinde organ ve doku nakli, radyasyon onkolojisi, medikal onkoloji, kardiyoloji, kalp damar cerrahisi, tüp bebek,

  Mehmet Ulvi Ünal Kimdir?

  M. Ulvi ÜNAL Medicana International İzmir Hastanesi. Medicana International İzmir Hastanesi’nde Kurucu Genel Müdür olarak görevine devam etmektedir. Medicana Hastaneler Grubunda Tıbbi Direktör ve Beylikdüzü Hastanesi Genel Müdür olarak çalışmıştır.

  Leave a Reply

  Your email address will not be published.