Izmir Manal Koyu Nerede?

Manal Koyu Plajı, İzmir ili ve Karaburun ilçesinde bulunan bir plaj olup, ilçe merkezine araç ile 32 km uzaklıktadır.
Manal Koyu nerede diye merak edenler için İzmir’e bağlı bir koy olduğu söylenebilir. İzmir eski karayolu üzerinde Mordoğan merkeze 6 km uzaklıktadır. Balıkova ile arasında ise 14 km uzaklık vardır. Küçük bir koy olan Manal Koyu temiz denizi ile rüzgarlı havalarda dahi sakin ve yüzülebilir.

Manal Koyu denizi nasıl?

Manal Koyu’nun plajı küçük ve çakıllı ama denizi dümdüz, sığ ve sıcak. Çocuklu aileler ve gençler için uygun olan plajdaki çimlik alanda bulunan minder ve şemsiyeleri uygun fiyata kiralayabilirsiniz. Plajda büfe, duş ve giyinme kabini de bulunuyor.

Manal Koyu izmir arası kaç km?

İzmir Merkez ile Mordoğan arası yaklaşık 85 km ‘dir.

Manal Koyu ücretli mi?

Küçük bir koy olmasına rağmen, temiz denizi rüzgarlı havalarda bile oldukça sakindir.Denizin içine uzanan, mavi ve yeşilin en güzel tonlarını görebileceğiniz Üzümcü Yarımadası, koya muhteşem bir güzellik katmaktadır.Sahil şeridi çok uzun değildir ve ücretsiz halk plajı olarak hizmet verir.Bu nedenle yaz aylarında çok

Manal Adası nerede?

Karaburun’un turistik cazibe merkezi olan Mordoğan’a bağlı bir koy olan Manal Koyu, ilçe merkezine 32 km uzaklıkta yer alır. Özel araba ile yolculuk 30-35 dakika sürmektedir.

You might be interested:  Izmir Frenk Sokağı Nerede?

Manal koyunda Nerede Kalınır?

Manal Bay Beach yakınlarında nerede kalınır?

 • Mon Amour Alacati. 3,2/5 (58 yorum)
 • Biblos Alacati. 4,5/5 Harika! (
 • İlica Hotel Spa & Wellness Thermal Resort. 5 out of 5.
 • Seya Beach Hotel – Alacati. 4,2/5 Mükemmel! (
 • Tiny Town Kuyucak. 5/5 Olağanüstü! (
 • Radisson Blu Resort & Spa, Cesme.
 • Altin Yunus Cesme.
 • Cilek Marina Hotel.
 • 761 Eshot kaç TL?

  Güzergâh uzunlukları fazla olan 760, 761, 795, 798, 835, 837 ve 883 numaralı hatlarda geçerli olan bu tarifede; tam biniş ücreti 14,34 TL, öğrenci ücreti 4,30 TL, indirimli öğrenci, öğretmen ve 60 yaş binişleri 9,60 TL oldu. 120 Dakika Aktarma Sistemine dahil olmayan bu tarifede, yüzde 50 indirimli Halk Taşıt hizmeti

  Manal koyundaki ev kimin?

  Aksu, sahibi olduğu ve bir dönem şair Mehmet Akif Ersoy’un da yaşadığı Beylerbeyi’ndeki evini güzellik merkezi olarak kullanması için manikürcüsüne kiraya verdiği mart ayında ortaya çıkmıştı.

  Korsan yatağı plajı nerede?

  Korsan Plajı, İzmir’in Karaburun ilçesine bağlı bir mahallesi olan Mordoğan’da bulunmaktadır.

  Izmirde nerede denize girilir?

  İzmir’de Denize Girilecek Yerleri Özetlemek Gerekirse:

 • Karaburun, Akvaryum Plajı
 • Çeşme, Ilıca Plajı
 • 3. Seferihisar, Akkum Plajı
 • Urla, Demircili Köyü, Melengeç Plajı
 • Çeşme, Dalyan, Kocakarı Plajı
 • Çeşmealtı, Mavi Plaj.
 • 7. Urla, TCDD Kampı
 • 8. Eski Foça, Halk Plajı
 • İzmir Ilıca Plajı Nerede?

  İzmir İli sınırları içinde bulunan Ilıca Plajı; Alaçatı ve Çeşme arasında bulunur. Boyalık Mevkii civarında bulunan Ilıca Plajı denizi berrak bir suya sahiptir.

  Ekmeksiz plajı nerede?

  Ekmeksiz plajı, İzmir şehrinin Seferihisar ilçesinde bulunuyor.

  Karaburun deniz soğuk mu?

  Karaburun denizi nispeten soğuk ancak oldukça temiz bir suya sahip. Mavi bayraklı birkaç plaj da mevcut. Karaburun denizi Akdeniz fokunun da aynı zamanda yaşam alanı.

  You might be interested:  Izmir Gümüldür Nasıl Gidilir?

  Sezen Aksunun yazlığı nerede?

  Kanlıca’da Sezen Aksu yalısı

  Stüdyo olarak kullanmak üzere çok sayıda sanatçının, Sezen Aksu evini ziyaret ettiği biliniyor. Son video klibinde de boğazın tüm güzelliğini sunan ve kendi evinde çekim yapan ünlü sanatçı, Kanlıca’daki yalısında yaşıyor.

  Karaburun sahil kalabalık mı?

  Yaz aylarında oldukça kalabalık olabilen plaj, hafta sonları da hem yerlileri hem de turistleri ağırlamaktadır. Burada yer alan işletmelerde şezlong ve şemsiye kiralama ücreti ise kişi başı ortalama 20-30 TL arasında değişiklik göstermektedir.

  Çeşme Ilıca denizi nasıl?

  Ilıca Plajı Özellikleri

  Bölgenin denizi sığdır. Turkuaz rengi denizi ile tabandan gelen sıcak su kaynaklarına sahip olmasıyla deniz suyu sıcaklığı oldukça faladır. Denizin ortasından çıkan çok fazla sıcak su kaynağı bulunur. Termal suların bu bölgeden çıkması deniz suyunun hem sıcak hem de faydalı olmasını sağlar.

  Ekmeksiz plajı halka açık mı?

  İzmir Seferihisar’daki kaçak ve eski binaların vatandaşların can güvenliğini tehdit ettiği için 5 yıldır kapalı olan Teos Ekmeksiz Plajı; yıkımların ve çevre düzenlemesinin ardından halka açık hizmet vermeye hazır hale getirildi.

  Kocakum plajı nerede?

  Karaburun’da pek sık rastlanmayan geniş kum plaja sahip Kocakum Mordoğan merkezde bulunuyor. Kıyı şeridinde uygun fiyata yiyip içebileceğiniz restoranlar, konaklayabileceğiniz pansiyonlar bulunuyor.

  Korsan yatağı plajı nerede?

  Korsan Plajı, İzmir’in Karaburun ilçesine bağlı bir mahallesi olan Mordoğan’da bulunmaktadır.

  Leave a Reply

  Your email address will not be published.