Izmir Kültürpark Nasıl Gidilir?

Nasıl gidilir?: İzmir merkeze 28 km, Çiğli’ye 10 km uzaklıkta bulunan parka ulaşım çok kolay. Araç ile gelmek isteyenler; Çevre yolu Çİğli istikametinde Sasalı yol ayrımına girerek ulaşım sağlayabilirsiniz.

Izmir Kültürpark hangi otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Kültür Park yakınından geçiyor: 253, 691, 811, 912, 921.

Izmir Fuar hangi metro durağında?

Konak bölgesinde bulunan İzmir Enternasyonal Fuarı konumuna en yakın metro durağı hangisidir? Basmane durak, Konak içindeki İzmir Enternasyonal Fuarı konumuna en yakındır.

Konak Kültürpark nasıl gidilir?

Kültürpark İzmir Metro’nun Basmane İstasyonu’na yürüme mesafesinde. İZBAN Hilal İstasyonu da Kültürpark’ın Kahramanlar tarafından gelmek isteyenler için 10 dakikalık uzaklıkta. Konak Tramvayı ile Kültürpark-Atatürk Lisesi Durağı’nda inerek Lozan ya da Montrö kapılarından fuar alanına girebilirsiniz.

Kültürpark Konser nasıl gidilir?

Osmangazi bölgesindeki en çok ziyaret edilen yerlerden Kulturpark Acik Hava Tiyatrosu adresine toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

 1. Otobüs: 101, B/2-A, B/44-B.
 2. Metro: 1, 2.

Izmir Fuar Lunapark nasıl gidilir?

Konak bölgesindeki en çok ziyaret edilen yerlerden Fuar Lunaparkı adresine toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

 1. Otobüs: 253, 681, 691, 811, 912, 921.
 2. Tren: MENEMEN – CUMAOVASI.
 3. Metro: İZMIR METROSU.
You might be interested:  Izmir Fırça Ne Iş Yapar?

Bursa Kültürpark hangi Otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Kültürpark yakınından geçiyor: 14/F, 14/L-2, 14/N, 35/H, 43/D, B/29.

İzmir fuar alanı hangi semtte?

Bu büyüklükteki bir inşaat alanı ile İzmir’de tek başına yapılan en büyük proje olan Fuar İzmir, aynı zamanda Türkiye’nin en nitelikli fuar kompleksi olma özelliğini taşıyor. Fuarlar kademeli olarak Gaziemir’deki alana taşınacak.

İzmir yeni fuar nasıl gidilir?

Fuar İzmir Nerede, Nasıl Gidilir?

 1. Otobis ile: Aşağıdaki otobüs seferleri ile Fuar İzmir’e ulaşabilirsiniz;
 2. 610 NO’LU FUAR İZMİR – GAZİEMİR SEMT GARAJI HATTI.
 3. 650 NO’LU FUAR İZMİR – F.
 4. 630 NO’LU FUAR İZMİR–HALKAPINAR METRO HATTI (Karabağlar-Eşrefpaşa-İkiçeşmelik-Mürselpaşa Bulv.)

90 Izmir Enternasyonal Fuarı Nasıl Gidilir?

İzmir Enternasyonal Fuarı’na gidecek vatandaşlar, önünde “Fuar levhası” yer alan otobüslerle taşınacak. 8, 26, 63, 70, 79, 86, 90, 121, 168, 246 ve 361 nolu otobüs hatları 02.00, diğer hatlar 01.00’a kadar servis yapacak.

İzmir Kültürpark ücretli mi?

Kültürpark alanına girişler ücretsizdir. Ancak düzenlenen konser gibi bazı etkinlikler ücretli olabilir.

Izbanla Behcet uza nasil gidilir?

Başlangıç Otogar: 302-59 numaralı otobüslere binildiğinde aktarma yaparak hastanemize ulaşabilirsiniz. İzban ile ulaşım: Alsancak veya Halkapınar istasyonunda inildiğinde Konak tramvayı ile Kültürpark/Atatürk Lisesi durağında inerek hastanemize ulaşabilirsiniz.

Izban ile konağa nasıl gidilir?

Konak’a İZBAN ile gitmek isteyen yolcuların Alsancak durağında, tren ile gitmek isteyen yolcuların da Basmane durağında inmeleri gerekmektedir. İzmir Metro ile gitmek isteyen yolcular ise Konak durağında inmelidir. Konak’a İzban, tren ve metro ile ulaşım ücreti ortalama 3-4 TL’dir.

Izmir Fuar Açıkhava tiyatrosuna nasıl gidilir?

Konak bölgesindeki en çok ziyaret edilen yerlerden İzmir Fuar Açıkhava Tiyatrosu adresine toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

 1. Otobüs: 681, 691, 811, 921.
 2. Tren: MENEMEN – CUMAOVASI.
 3. Metro: İZMIR METROSU.
 4. Tramvay: KONAK.
 5. Vapur: ALSANCAK – BOSTANLI.
You might be interested:  Izmir Izban Ücreti Ne Kadar?

Bursa Kültürpark hangi metro istasyonunda inilir?

Kültürpark Metro İstasyonu, Bursaray’ın BursaRay 1 ve BursaRay 2 hatlarında yer alan ve 29 Ekim 2001’de hizmete giren metro istasyonudur.

Kültürpark Açıkhava Tiyatrosu hangi kapı?

26 Ağustos Kapısı yakınındaki İzmir Sanat, yıl boyunca; söyleşi, seminer, tiyatro, film gösterimleri, konserler ve sergilere ev sahipliği yapıyor. Merkez; 308 kişilik tiyatro ve sinema salonu, 80 kişilik oditoryum, dans prova salonu, sergi alanı ile sanatçılar için soyunma ve dinlenme odalarına sahip.

Fuar Açık Hava Tiyatrosu hangi kapıya yakın?

26 Ağustos Kapısı yakınındaki İzmir Sanat, yıl boyunca; söyleşi, seminer, tiyatro, film gösterimleri, konserler ve sergilere ev sahipliği yapıyor.

Izmir metro nereye kadar gidiyor?

Metro ile Toplu Ulaşım

İzmir Metrosu; F. Altay, Poligon, Göztepe, İzmirspor, Hatay, Üçyol, Konak, Çankaya, Basmane, Hilal, Halkapınar, Stadyum, Sanayi, Bölge, Bornova, Ege Üniversitesi, Evka 3 istasyonları ile hizmet vermektedir.

Izmir metro çalışıyor mu?

İzmir Büyükşehir Belediyesi, koronavirüs vakalarının artışıyla birlikte ülke genelinde hayata geçirilen sokağa çıkma kısıtlamaları üzerine, toplu ulaşım araçlarının sefer planlarında yeni düzenlemeler yaptı. Metro ve tramvayda “hafta içi” seferleri normal seyrinde devam edecek.

Izmir fuarına nasıl girilir?

Kültürpark alanına girişler ücretsizdir. Ancak düzenlenen konser gibi bazı etkinlikler ücretli olabilir. Bu durumda, kapıdaki görevliler tarafından yapılan bilet kontrolleri ile alana girmek mümkün oluyor. Ücretsiz etkinlikler için ise girişler İzmir kentkart ile yapılıyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published.