Izmir Konak Vergi Dairesi Nereye Taşındı?

Konak Vergi Dairesi nereye taşındı? Yine İzmir Vergi Dairesi Başkanlığına bağlı Konak Vergi Dairesi Müdürlüğü ise, 31.05.2021 Pazartesi’den itibaren Fahrettin Altay Mahallesi 65/20 Sokak No:2 Karabağlar/İzmir adresinde hizmet vermeye başlamıştır.” Kemalpaşa Vergi Dairesi nereye taşındı?

Izmir Konak Emlak Vergi Dairesi nereye taşındı?

Bu tarihten itibaren her iki ihtisas vergi dairesi de aynı binada hizmet verecektir. Yine İzmir Vergi Dairesi Başkanlığına bağlı Konak Vergi Dairesi Müdürlüğü ise, 31.05.2021 Pazartesi’den itibaren Fahrettin Altay Mahallesi 65/20 Sokak No:2 Karabağlar/İzmir adresinde hizmet vermeye başlamıştır.’

Vergi dairesi nereye taşındı?

Geriye bu görüntü kaldı Yıllardır İzmit’te hizmet veren, 1999 depreminde zarar gören Kocaeli Vergi Dairesi Başkanlığı Derince’ye taşındı. Vergi Dairesi binasının boşaltıldığı

Izmir Konak hangi vergi dairesine bağlı?

VERGİ DAİRESİ ADRES
KONAK VERGI DAIRESI MÜDÜRLÜĞÜ Gazi Bulvarı No:132 BASMANE – İZMİR
GAZIEMIR VERGI DAIRESI MÜDÜRLÜĞÜ Akçay C. No: 29 GAZİEMİR – İZMİR
EGE VERGI DAIRESI MÜDÜRLÜĞÜ Gaziler Cad. No:367 Batı İşmerkezi YENİŞEHİR – İZMİR
ÇIĞLI VERGI DAIRESI MÜDÜRLÜĞÜ Anadolu Cad. No:548/1 Karşıyaka-İZMİR
You might be interested:  Izmir Kanada Konsolosluğu Nerede?

Izmir Vergi Dairesi Başkanlığı nereye taşındı?

No:2 Karabağlar/İZMİR adresindeki hizmet binasına taşınmış olup 31.05.2021 tarihi itibariyle faaliyetlerine başlamış bulunmaktadır. İzmir Vergi Dairesi Başkanlığı Haberleşme Bilgileri de güncellenmiştir. Yeni iletişim bilgilerine ulaşmak için tıklayınız.

Konak Belediyesi emlak vergisi nerede?

İnternet yolu ile www.konak.bel.tr sayfasından e-belediye linkine tıklayarak, Ptt yolu ile (Posta Çeki Numaramız: 218227), Banka yolu ile (Hesap Numaramız: Vakıflar Bankası Gazi Bulvarı Şubesi, TR330001500158007292290568) vergi borçlarınızı ödeyebilirsiniz.

Izmir Konak emlak vergisi nasıl ödenir?

Emlak Vergisi, Çevre Temizlik Vergisi, İlan ve Reklam Vergisi, Eğlence Vergisi’ni aşağıdaki Hesap Numarasına yatırabilirsiniz. POSTA ÇEKİ VE BANKA ÖDEMELERİNİZDE EMLAK VE ÇTV SİCİL NUMARANIZ İLE TC KİMLİK NO VE AD SOYADINIZI MUTLAKA YAZINIZ.

Vergi dairesi nerede olur?

İlçelerde, malmüdürünün yönetimi altında bağlı vergi dairesi kurulur. Ancak, Maliye Bakanlığının gerekli gördüğü ilçelerde defterdarlığa bağlı bir veya birden çok başkanlık veya müdürlük şeklinde vergi dairesi kurulabilir.

Acısu Vergi Dairesi nereye taşındı?

Yapılan duyuruda dün itibariyle Merkez Birimleri ile Kocaeli İhtisas Vergi Dairesi Müdürlüğünün yeni binada hizmet vermeye başladığı açıklandı. Duyuruda, “Tüm mükelleflerimiz Ömerağa Mahallesi Cumhuriyet Caddesi No:115 İzmit adresinde bulunan Acısu Vergi Dairesi Müdürlüğünde vergi ödemelerini yapabilirler.

Doğanbey Vergi Dairesi nereye taşındı?

Ankara Vergi Dairesi Başkanlığı Merkez Birimleri ile Ankara İhtisas Vergi Dairesi Müdürlüğü, Anadolu İhtisas Vergi Dairesi Müdürlüğü, Yenimahalle Vergi Dairesi Müdürlüğü ve Doğanbey Vergi Dairesi Müdürlüğü, Gayret Mahallesi Ahmet Hamdi Caddesi No:48 Yenimahalle/ANKARA adresindeki yeni hizmet binasında faaliyetlerine

Hangi vergi dairesine bağlı olduğumu nasıl öğrenebilirim?

İnteraktif Vergi Dairesine www.ivd.gib.gov.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

Izmir Karabağlar ilçesi hangi vergi dairesine bağlı?

9 Eylül Vergi Dairesi Müdürlüğü İzmir. Karabağlar/İZMİR. 9 Eylül Vergi Dairesi, hizmet vermektedir.

You might be interested:  Izmir Ankara Yolunda Nerede Mola Verilir?

Izmir buca hangi vergi dairesine bağlı?

Şirinyer Vergi Dairesi Müdürlüğü İzmir.

Izmir Vergi Dairesi Başkanlığı taşındı mı?

İzmir Vergi Dairesi Başkanlığına Bağlı Gelir ve Kurumlar Vergileri Müdürlüğü ile Diğer Vergiler Müdürlüğü Konak Hizmet Binasına Taşınmış Bulunmaktadır. – GİB Duyurusu.

Izmir Vergi Dairesi Başkanlığı nasıl gidilir?

Konak bölgesindeki en çok ziyaret edilen yerlerden İzmir Vergi Dairesi Başkanlığı adresine toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

  1. Otobüs: 202, 253.
  2. Tren: MENEMEN – CUMAOVASI.
  3. Metro: İZMIR METROSU.
  4. Vapur: KARŞIYAKA – KONAK.

Izmir Yenişehir hangi vergi dairesine bağlı?

Gelir İdaresi Başkanlığı İzmir Ege Vergi Dairesi Müdürlüğü Kurumu, İzmir ili Yenişehir ilçesinde hizmet vermektedir. İzmir Ege Vergi Dairesi Müdürlüğü kurumuna 0 232 4335188 telefon numarasından ve 0 232 4330588 nolu fax numarasından ulaşabilirsiniz.

Emlak vergisi ücreti ne kadar?

2022 yılında uygulanacak olan 1319 sayılı Kanunun 42’nci maddesinde yer alan tutar, 2021 yılına ait tutarın 2021 yılı için belirlenen yeniden değerleme oranının yarısı olan (yüzde 36,20/2= yüzde 18,10) oranında artırılması suretiyle 6 bin 173 Türk lirası olarak hesaplamıştır.

Belediyelere emlak vergisi nasıl ödenir?

Emlak vergilerinin ilgili belediyeye bizzat gidilerek ödeniyor. Emlak Vergileri Belediyelerin banka hesap numaralarına EFT veya havale yoluyla da ödenebiliyor. Bazı belediyelerin internet siteleri üzerinden vergi ödeme ve borç sorgusu da yapılabiliyor.

Hangi vergi dairesine bağlı olduğumu nasıl öğrenebilirim?

İnteraktif Vergi Dairesine www.ivd.gib.gov.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

Emlak ve çevre Temizlik vergisi ne zaman ödenir?

Emlak ve İş Yeri Çevre Temizlik Vergileri, Mayıs ve Kasım ayı olmak üzere her yıl iki taksitte ödenir.

Leave a Reply

Your email address will not be published.