Izmir Istinye Park Projesi Kimin?

Doğuş Holding’in İzmir Balçova’da 250 milyon dolarlık yatırımla hayata geçirdiği İzmir İstinye Park projesi 2019 yılının Eylül ayında hizmete açılacak.

İstinyePark İzmir sahibi kim?

İstinyePark İzmir
Açılış tarihi 22 Ekim 2021)
Sahibi Orjin Grup
İşletmeci Orjin Grup
Mağaza sayısı 270

İstinye Park kime satıldı?

Doğus Holding A.Ş., Bloomberg’in konuya yakın kaynaklardan edindiği bilgiye göre, İstinyePark’taki hisselerinin yüzde 30’unu Qatar Holding LLC’ye toplam 1 milyar dolar değerleme üzerinden satıyor.

Orjin Grup kime ait?

İş insanı olan Zafer Yıldırım Orjin Grup ve İstinye Park ortaklarındandır. Geçmiş dönemde Türkiye Futbol Federasyonu ve Beşiktaş JK Yönetim Kurullarında da yer almıştır.

İzmir İstinye Park ne kadara yapıldı?

Orjin Grup, 2 milyar TL’lik yatırımla İstinyePark İzmir’i hayata geçiriyor. İçinde 80 bin metrekare parkın da yer alacağı proje, 2019’da açılacak. İstanbul’un önde gelen alışveriş merkezlerinden İstinyePark, Orjin Grup tarafından 2 milyar TL’lik yatırımla İzmir’de açılıyor.

Zafer Kurşun kim?

Modern (organize) perakendenin başına Orjin Grup Eşbaşkanı Zafer Kurşun geçiyor. İstinyePark’ın ortaklarından Kurşun, 110 milyar dolarlık ciroyu yöneten sektörün çatı kuruluşu Tüm Alışveriş Merkezleri ve Perakendeciler Federasyonu’nun (TAMPF) yeni başkanı olacak.

Doğuş Grubu kime satıldı?

Şirket; altyapı inşaatı, eğlence sektörü, e-ticaret, gayrimenkul, lüks tüketim, medya, otomotiv endüstrisi, turizm, yenilenebilir enerji sektörlerinde faaliyet göstermektedir. Doğuş Holding A.Ş. Grup, uzun yıllar faaliyetini yürüttüğü Garanti Bankası’nı 2018’de BBVA’ya satarak bankacılık sektöründen çekilmiştir.

You might be interested:  Izmir-Istanbul Uçak Bileti Ne Kadar?

Doğuş Holding sahibi kim?

Ferit Faik Şahenk (18 Mart 1964) Doğuş Holding’in ve Garanti Bankası’nın yönetim kurulu başkanı. Niğdeli bir ailenin çocuğu olarak 18 Mart 1964 tarihinde Ankara’da doğdu. 1987 yılında Boston Koleji’nden pazarlama ve insan kaynakları bölümünden mezun olduktan sonra 1991 yılında Garanti Menkul Kıymetler Şirketi’ni kurdu.

ZKZY inşaat kimin?

İki arkadaşın, Zafer Kurşun ve Zafer Yıldırım’ın şirketi, deri ve tekstil ihracatından kazandıklarını turizm ve gayrimenkul sektöründe değerlendirme kararını vererek, ZKZY İnşaat grubunu kurdu.

Yapı yapının sahibi Zafer Yıldırım kimdir?

Zafer Yıldırım (d. 1955, İstanbul), Türk iş adamı, Kasımpaşa başkanı. İş insanı olan Zafer Yıldırım Orjin Grup ve İstinye Park ortaklarındandır.

Izmir’in en büyük AVM si hangisi?

Optimum Outlet İzmir, şehrin Gaziemir ilçesinde yer alan bir alışveriş merkezi. Üstelik Ege Bölgesi’nin en büyük alışveriş merkezi olarak biliniyor. 2012 yılından beri hizmet veren AVM, 235.000 metrekarelik bir alanı kapsıyor.

İstinyePark İzmir kaç mağazası var?

İzmir İstinyePark; 90 bin metrekare kapalı alanda ve markalar caddesinde, dünyaca ünlü markalara ev sahipliği yapacak olmanın yanı sıra, 260 mağaza ve 54 cafe/restoranı ile İzmirlilerin yeni buluşma noktası olacak.

İzmir İstinye Park ne zaman bitecek?

İzmir İstinye Park’ta son durum!

İzmir Üçkuyular’da hayata geçirilen İstinye Park projesinin Ağustos 2019’da tamamlanması planlanıyor.

Hyatt Regency izmir kimin?

İzmir Hyatt Regency Otel 2021’de hizmete açılacak!

Orjin Grubu’nun, İzmir’de yaptığı dünya çapındaki prestij projesi “İstinyePark İzmir” bünyesinde açılacak otel markasının, Hyatt Regency olmasına karar verildi.

İstinye Park hangi markalar var?

Giyim Mağazaları

 • Arzu Kaprol.
 • Atalar.
 • Batik.
 • Bebe.
 • Benetton.
 • Bershka.
 • Beymen.
 • Boyner.
 • Izmir istinye park mı büyük Optimum mu?

  İzmir’in en büyük AVM’si olacak olan İstinye Park AVM, Balçova-Konak sınırında Fahrettin Altay metro durağı ile Üçkuyular vapur iskelesi arasında geniş bir alanda yer almaktadır. Pandemi nedeniyle açılışı geciken AVM’nin 2021 yılı içinde hizmete girmesi bekleniyor.

  Leave a Reply

  Your email address will not be published.