Izmir Istinye Park Ne Zaman Bitecek?

İzmir İstinye Park’ta son durum! İzmir Üçkuyular’da hayata geçirilen İstinye Park projesinin Ağustos 2019’da tamamlanması planlanıyor.

Izmirde İstinye Park nerede açılıyor?

İzmir İstinye Park ne zaman açılacak? İzmir Üçkuyular’da hayata geçirilen İstinye Park projesinin Mayıs 2020’de hizmete açılması planlanıyor. Proje Orjin Grup imzası taşıyor.

Balçova İstinye Park kimin?

Doğuş Holding’in İzmir Balçova’da 250 milyon dolarlık yatırımla hayata geçirdiği İzmir İstinye Park projesi 2019 yılının Eylül ayında hizmete açılacak.

İstinyePark İzmir hangi semtte?

KONAK, Balçova bölgesinde bulunan İstinye Park İzmir Şantiyesi konumundan geçen ilk Tramvay aracıdır.

İstinyePark İzmir acıldı mı?

Ege Bölgesi’nin alışveriş, yeme içme ve eğlence merkezi olmaya hazırlanan ve bölge turizmine de önemli bir katkı sağlamayı hedefleyen İstinyePark İzmir’in kapıları ziyaretçilerine açıldı. Üçkuyular’daki İstinyePark’ın 4 bin kişiye istihdam sağlaması planlandı.

Ege İstinye Park nerede?

İşte İzmir İstinye Park AVM nerede sorusunun yanıtı ve ulaşım bilgisi İzmir İstinye Park AVM Üçkuyular Mahallesi, 14. Sokak No:22 Karabağlar / İzmir adresinde yükseliyor.

İstinyePark İzmir Hangi mağazalar var?

Armani, Beymen, Beymen Club, Calvin Klein, Chanel, Gant, Fred Perry, Massimo Dutti, Vakko, Victoria’s Secret, Zara Home gibi mağazaların olacağı dev AVM’de Nusr-et’in de restoran açması planlanıyor. İzmir İstinye Park 22 Ekim’de açılıyor!

You might be interested:  Izmir Bozyaka Nerede?

İstinye Park kime satıldı?

Doğus Holding A.Ş., Bloomberg’in konuya yakın kaynaklardan edindiği bilgiye göre, İstinyePark’taki hisselerinin yüzde 30’unu Qatar Holding LLC’ye toplam 1 milyar dolar değerleme üzerinden satıyor.

İstinye Park hangi şirkete ait?

İstinye Park
Sahip Orjin Grup Katar Yatırım Otoritesi
Yükseklik
Çatı 139 m
Zemin alanı 276,000 m²

Zafer Kurşun kim?

Modern (organize) perakendenin başına Orjin Grup Eşbaşkanı Zafer Kurşun geçiyor. İstinyePark’ın ortaklarından Kurşun, 110 milyar dolarlık ciroyu yöneten sektörün çatı kuruluşu Tüm Alışveriş Merkezleri ve Perakendeciler Federasyonu’nun (TAMPF) yeni başkanı olacak.

İstinye Park hangi tarafta?

İstinye Park AVM adından belli Sarıyer / İstinye bölgesi Pınar mahallesinde bulunmaktadır. Minibüs İle; Beşiktaş Meydan (iskele civarı)’ından Dolmuş durağından Sarıyer & Tarabya İstikametine giden Minibüslere binerek gidebilirsiniz.

Istinye park izmir saat kaçta kapanıyor?

İstinyePark İzmir hafta içi her gün saat 22:00’da kapanıyor.

Fahrettin Altay İstinye Park ne zaman açılacak?

İzmir Üçkuyular’da hayata geçirilen İstinye Park projesinin Mayıs 2020’de hizmete açılması planlanıyor. Proje Orjin Grup imzası taşıyor.

İstinye Park AVM saat kaçta açılıyor?

İstinye Park, hafta içi her gün saat 10:00 ile saat 22:00 saatleri arasında hizmet veriyor.

Nusret izmirde açılacak mı?

Etlere tuz serpme hareketiyle tüm dünyada fenomen olan işletmeci Nusret Gökçe’nin önümüzdeki yıl Temmuz ayında açılışı gerçekleşecek olan İstinye Park İzmir Alışveriş Merkezi’nde, Nusr-Et Steakhouse’un şubesini açacağı öğrenildi.

Balçova İstinye Park Hangi mağazalar var?

Armani, Beymen, Beymen Club, Calvin Klein, Chanel, Gant, Fred Perry, Massimo Dutti, Vakko, Victoria’s Secret, Zara Home gibi mağazaların olacağı dev AVM’de Nusr-et’in de restoran açması planlanıyor. İzmir İstinye Park 22 Ekim’de açılıyor!

Izmir istinye park ne kadara mal oldu?

İzmir’in Balçova ilçesi Bahçeler Mahallesi’nde inşa edilecek olan AVM ve 24 katlı Otel projesi 460 milyon TL’ye mal olacak. Üçkuyular’da eski otogar ve pazar yerinin de bulunduğu arazide inşa edilecek olan proje İzmir İstinye Park Alışveriş Merkezi ve Otel Projesi, zemin kotundan itibaren 5 kat yer altına inilecek.

Leave a Reply

Your email address will not be published.