Izmir Işikkent Hangi Ilçeye Bağli?

Işıkkent İzmir ilinde yer almakta olup, Işıkkent Bornova ilçesine bağlıdır. Işıkkent haritası konumu ise 38° 25′ 27.4152” Kuzey ve 27° 14′ 13.0128” Doğu gps koordinatlarıdır. Işıkkent bağlı olduğu Bornova ilçe merkezine 5 kilometre mesafe uzaklıktadır.
Işıkkent İzmir’in Bornova ilçesine bağlı bir semttir. İzmir Otobüs Terminali (İZOTAŞ) bu semtte yer almaktadır.

İzmir Altındağ hangi semtte?

Altındağ, İzmir ili Bornova İlçesi’ne bağlı, yerleşimin yoğun olduğu bir semttir.

Çamdibi izmirin hangi ilçesinde?

Çamdibi, İzmir’in Bornova ilçesinde eskiden belde olan bir semt.

İzmir Çamdibi nereye yakın?

Çamdibi Nerede ve Hangi İlçeye Bağlı? Çamdibi İzmir ilinde yer almakta olup, Çamdibi Bornova ilçesine bağlıdır.Çamdibi haritası konumu ise 38° 26′ 5.2908” Kuzey ve 27° 11′ 35.1816” Doğu gps koordinatlarıdır. Çamdibi bağlı olduğu Bornova ilçe merkezine 5 kilometre mesafe uzaklıktadır.

Işıkkent Buca arası kaç kilometre?

Işıkkent ile Buca arasındaki mesafe, otoyollarda 12 kilometre dahil olmak üzere karayoluyla 9 kilometre ‘dir. Yol yaklaşık olarak 7 dakika zaman alır ve Gökdere üzerinden geçer.

Bornova Bucaya uzak mı?

Buca ile Bornova arasındaki mesafe, otoyollarda 21 kilometre dahil olmak üzere karayoluyla 17 kilometre ‘dir.

You might be interested:  Izmir Tepecik Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Nasıl Gidilir?

Izmir Altındağ nasıl bir yer?

Bornova ilçe merkezinden 6 kilometre uzaklıkta ve Manisa – İzmir Karayolu rotasında mevkilendirilmiş Çiçekliköy ve Yakaköy, günübirlik geziler için uygun olan bir konuma evsahipliği yapar 93 Harbi sonrasında Boşnakların kurmuş olduğu köylerdir bunlar. Şuan ise mesire alanı olarak varlığını sürdürmektedir.

Izmirde kaç tane ilçe var?

İzmir’in Aliağa, Balçova, Bayındır, Bayraklı, Bergama, Beydağ, Bornova, Buca, Çeşme, Çiğli, Dikili, Foça, Gaziemir, Güzelbahçe, Karabağlar, Karaburun, Karşıyaka, Kemalpaşa, Kınık, Kiraz, Konak, Menderes, Menemen, Narlıdere, Ödemiş, Seferihisar, Selçuk, Tire, Torbalı ve Urla olmak üzere 30 ilçesi bulunuyor.

Izmir Altındağ a nasıl gidilir?

Bornova bölgesindeki en çok ziyaret edilen yerlerden Altındağ adresine toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

  1. Otobüs: 302, 53, 64, 925.
  2. Tren: MENEMEN – CUMAOVASI.
  3. Metro: İZMIR METROSU.

Bornova kaç mahalle var?

BORNOVA MAHALLELERİ VE KÖYLERİ, İZMİR

İLÇE ADI BORNOVA MAHALLE SAYISI BORNOVA KÖY SAYISI
BORNOVA 45

Çamdibi kaç metrekare?

Bornova Belediyesi, Barbaros Mahallesi sınırları içinde bulunan Çamdibi Atatürk Parkı’nı yeniledi. Yaklaşık 40 bin metrekare alana yayılan ve vatandaşlara pek çok etkinliğe katılma olanağı sunan Çamdibi Atatürk Parkı’nda kapsamlı tadilat çalışmaları yapıldı.

Çamdibi semt polikliniği hangi bölümler var?

2 Ekim 2015’de Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne bağlı olarak açılan Çamdibi Semt Polikliniği yaklaşık 1300 metre karelik bir alanda Dermatolji, Göğüs Hastalıkları, Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Kadın Doğum, Ortopedi, Noroloji, Dahiliye, Kulak Burun Boğaz Hastalıkları, Göz, Psikiyatri, Ultrason, Üroloji, Fizik

Konaktan Çamdibine nasıl gidilir?

Konak bölgesindeki en çok ziyaret edilen yerlerden Çamdibi/Bornova adresine toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

  1. Otobüs: 249, 515, 54, 543.
  2. Tren: MENEMEN – CUMAOVASI.
  3. Metro: İZMIR METROSU.
You might be interested:  Izmir Den Bergama'Ya Nasıl Gidilir?

Forum Bornova’ya hangi dolmuş gider?

Forum Bornova Alışveriş Merkezi

Sanayi-Yeşilova’ çıkışını kullanabilirsiniz. İzmir Metro’nun ‘Bornova’ durağından hareket eden 59 numaralı (Bornova Metro-Kemer) otobüsten faydalanabilirsiniz. Bornova Evka 4 Mahallesi’nden hareket eden ‘Evka 4-Forum Bornova’ minibüsleri ile ulaşım sağlayabilirsiniz.

Bornova sahili var mı?

karşıyaka’da deniz vardır, bornova’da yoktur.

İzmir urla arası kaç kilometredir?

İzmir ile Urla arası kaç km yaklaşık olarak toplam 39 Kilometre mesafededir.

İzmir çeşme arası kaç kilometredir?

İzmir Merkez Çeşme Merkez Arası Tam 86,8 KM ‘dir. Arabayla ortalama 59 Dk. ‘da gidilmektedir.

İzmir Bergama arası kaç kilometredir?

İzmir ile Bergama arasındaki mesafe, otoyollarda 110 kilometre dahil olmak üzere karayoluyla 74 kilometre ‘dir. Yol yaklaşık olarak 1 saat ve 7 dakika zaman alır ve Bayraklı, Evka 6, Menemen, Koyundere, Belen, Doğa ve Türkelli üzerinden geçer.

Leave a Reply

Your email address will not be published.