Izmir Havalimanından Dikiliye Nasıl Gidilir?

İzmir’in Gaziemir ilçesinde bulunan havalimanı ile Dikili arasındaki mesafe 147 km. Havalimanından İZBAN trenini kullanarak Aliağa İstasyonu’nda indikten sonra Dikili dolmuşları ya da 835 numaralı ESHOT otobüsü ile Dikili’ye ulaşılabiliyor. ✈️ Ucuz Uçak Bileti Nasıl Alınır

İzmir Adnan Menderes Havalimanı Dikili arası kaç km?

Dikili’ye Havayolu İle Ulaşım

İzmir’in Gaziemir ilçesinde yer alan havalimanı Dikili’ye ortalama 150 km uzaklıktadır.

İzmir Dikili arası ne kadar?

İzmir Dikili Otobüs Bileti

En Ucuz Sefer 1107 km
İzmir – Dikili Arası Kaç Saat 14sa 45dk 2
En Çok Sefer Yapan Firma

Dikiliye nasıl gidilir otobüs?

Aliağa İZBAN İstasyonu’ndan 837 numaralı ESHOT otobüsü ya da Dikili minibüsleriyle Dikili’ye ulaşabilirsiniz. Havalimanından Dikili’ye ulaşmak için ikinci alternatif ise 204 numaralı ESHOT otobüsüyle İzmir Otogarı’na giderek, Otogar’dan Dikili otobüsüne binmek.

İzmir Dikili nereye yakın?

Dikili, İzmir’in kuzey bölümünde yer alıyor ve İzmir il merkezine 120 km uzaklıkta. Dikili’nin kuzey komşusu Balıkesir, doğu komşusu Bergama ve batı ile güneyinde de Ege denizi bulunuyor.

You might be interested:  Izmir Sanat Merkezi Nerede?

İzmir Dikili otobüs bileti ne kadar?

En ucuz İzmir – Dikili otobüs bileti 110,00 TL’dir.

Istanbul Dikili otobüs ile kaç saat?

İstanbul – Dikili arası en hızlı seferimiz yaklaşık 5 saat 30 dakika saat sürmektedir.

İzmir Dikili nasıl bir yer?

Dikili, İzmir ilinin en kuzeyinde yer alan ilçesidir. Ege Denizi’ne kıyısı olan Dikili, eşsiz güzellikteki doğası ile de özellikle doğa ile iç içe olmayı seven ziyaretçilerine harika bir deneyim yaşatacaktır. İlçe sınırlarının büyük bir kısmını Ege Denizi ve Bergama ilçesi çizmektedir.

Ankaradan Dikili’ye en kısa nasıl giderim?

Ankaradan Dikili’ye en kısa nasıl giderim? İzmir’in en kuzeyindeki tatil beldesi Dikili ‘ ye, Ankara ‘dan, Balıkesir yoluyla ulaşılabiliyor. Ankara – Eskişehir – Bursa ve Balıkesir yönünden gelindiğinde Bergama’yı geçtikten sonra kıyıya doğru ilerlenerek Dikili ‘ ye toplamda 7 saat 40 dakikada ulaşılabilir.

İzmir foça arası kaç kilometredir?

İzmir ile Foça arası kaç km yaklaşık olarak toplam 72 Kilometre mesafededir. İzmir Foça arası kaç saat sürer sorusunun yanıtı ise; yolculuk süresi arabanız ile yaklaşık 1 saat 18 dakika sürecektir. Yani şimdi yola çıkarsanız saat varış saatiniz bugün 10:41 olacaktır.

Aliağa Dikili Eshot kaç TL?

9 ilçeye ESHOT müjdesi

Tam Öğretmen
Dikili-Aliağa Aktarma 4,50 TL 2,75 TL
Aliağa-İzmir (İZBAN ile) 2,25 TL 1,60 TL
Dikili-İzmir toplam 6,75 TL 4.35 TL
Tam Öğretmen

İzmir’den Dikili’ye belediye otobüsü var mı?

İzmir Otogar’dan Dikili’ye her saat başı otobüsler kalkıyor ve direkt olarak hiçbir yerde durmadan gidiyor. Yaz aylarında sefer sayıları artabiliyor ve yolculuk yaklaşık 2 saat sürüyor. Otobüs terminalinin numarası ise 68. Burada bulunan Dikili Seyahat’ten biletinizi alabilirsiniz.

Aliağa Dikili Eshot kaç dakika?

837 (ESHOT)

You might be interested:  Izmir Istinaf Mahkemesi Ne Kadar Sürer 2020?

837 otobüs hattının ilk durağı Dikili Terminal İçi olup son durağı Aliağa Terminal İçi durağıdır. 837 (Aliağa), her gün çalışıyor. Ek bilgi: 837 hattında 61 duraklar bulunuyor ve bu güzergah için toplam seyahat süresi yaklaşık 99 dakika.

Dikilinin en güzel yeri neresi?

Dikili tatilinizde mutlaka gezmeniz gereken yerler ise; Kalem Adası, Bademli Köyü, Zindancık Koyu, Nebiler Köyü, Dikili Sahil Şeridi, Atatürk Botanik Bahçesi, Çandarlı Köyü, Bademli Ilıcası, Killik Koyu, Adnan Menderes Caddesi yer almaktadır.

Dikili tam olarak nerede?

Dikili, Türkiye’nin en güzel ve önemli şehirlerinden biri olan İzmir’e bağlı bir ilçedir. Konum olarak İzmir kent merkezinin 120 km kuzeyinde bulunmaktadır. İzmir’in Ege Denizi kıyısında konumlanmış durumda olan en kuzeydeki ilçesi olma niteliğine sahiptir.

Dikili hangi ilimize bağlıdır?

Dikili, İzmir’in kuzeyinde yer alır. İl merkezine uzaklığı 120 km’dir. Kuzeyinde Balıkesir; doğusunda Bergama; batısında ve güneyinde Ege Denizi ile çevrelenir. İlçenin yüzölçümü 510 km2’dir.

Çandarlı Adnan Menderes arası kaç km?

100 km uzaklıktaki İzmir şehir merkezinden gün içinde otobüs seferlerinin olduğu Çandarlı, Adnan Menderes Havaalanı’na yaklaşık 120 km mesafede.

Menderes izmir arası kaç km?

İzmir Menderes Arası Kaç Km – İzmir Kaç Km

22 Km. İzmir Menderes Kaç Saat. 15 Dakika. Yol Güzergahı : İzmir – Gaziemir – Menderes Karayolu varış süresinde ortalama hız 90 Km / Saat olarak hesaplanmıştır.

Leave a Reply

Your email address will not be published.