Izmir Havaalanından Urla’Ya Nasıl Gidilir?

İzmir Adnan Menderes Havalimanı’ndan Urla’ya doğrudan ulaşım imkanı yok. Havalimanı İZBAN İstasyonu’ndan İZBAN’la Hilal İstasyonu’na kadar gidip, Hilal’den metroya binerek Fahrettin Altay’da inip Üçkuyular Semt Garajı’ndan Urla dolmuşlarına ya da 984 numaralı ESHOT otobüsüne binerek Urla’ya ulaşmak ilk seçenek.

Urla Havaş nereden kalkıyor?

HAVAŞ-URLA (Havaş)

HAVAŞ-URLA otobüs hattının ilk durağı Urla İlçe Terminali (Havaş) olup son durağı Adnan Menderes Havalimanı (Havaş) durağıdır.

Izmir havaalanından Urla kaç saat?

Havaş Urla İzmir Adnan Menderes Havalimanı arası Yolculuk Süresi. Yaklaşık 50 dakika olup, trafik yoğunluğuna göre değişebilmektedir.

Urla’dan izmir havaalanına nasıl gidilir?

URLA ile İzmir Adnan Menderes Havalimanı arasında Havaş Otobüsleri HİZMET VERMEKTEDİR. Havaş otobüsleri Urla da İlçe terminalinden hareket etmektedir. Uçuş trafiğine göre çalıma saatleri belirlenmiştir. Hemen hemen günün her saatinde urladan izmir havalimanına havaş servis düzenlemektedir.

Izmir Urla otobüsleri nereden kalkıyor?

İzmir’den Urla’ya Ulaşım

İzmir’den Urla’ya otobüs ile gitmek için 984 no’lu Urla- Fahrettin Altay otobüs hattını kullanabilirsiniz. Bu hat, Fahrettin Altay Metro İstasyonu’nun yanında yer alan otobüs duraklarından kalkmaktadır. 984 no’lu hat, her 15-30 dakikada bir kalkmaktadır.

You might be interested:  Istanbul Izmir Arası Paralı Yol Ne Kadar?

İzmir Havaş ücreti ne kadar?

Pandemi Süreci Havaş Ücretleri

Aydın-İzmir arası Havaş 32 TL’den pandemi sürecinde sosyal mesafe kurallarına göre az yolcu taşıdığı gerekçesiyle 48 TL’ye yükseltildi.

İzmir havalimanı Havaş nerelere gidiyor?

Havaş Servis Güzergahı

İzmir Adnan Menderes Havalimanı, Gaziemir, Karabağlar, Yeşildere, Kahramanlar, Basmahane, Çankaya, Efes Oteli, Altınyol, Bayraklı üstgeçit, Karşıyaka, Bostanlı, Mavişehir.

Urla nereler gezilir?

 • Urla Şarapçılık. 207. Şarap İmalathaneleri ve Üzüm Bağları
 • Urla Sanat Sokağı 173.
 • Köstem Zeytinyağı Müzesi. Özel Müzeler.
 • MMG Şarapçılık. Şarap İmalathaneleri ve Üzüm Bağları
 • Ankara Üniversitesi Mustafa Koç Deniz Arkeoloji Müzesi. Özel Müzeler.
 • Urla Kum Plajı Plajlar.
 • Marika Beach Club. Plajlar.
 • 8. Altınköy Plaj. Plajlar.
 • Urla Adnan Menderes Havaalanı arası kaç km?

  Aklınızda olması gereken bilgiler arasında: İzmir Adnan Menderes Havalimanı’ndan Konak’a 15 km, Bornova’ya 30 km, Urla’ya 45 km, Çeşme’ye 85 km, Seferihisar’a 60 km, Manisa’ya 60 km, Kuşadası’na 70 km mesafe bulunmaktadır.

  Izmir Urla arası kaç kilometredir?

  İzmir ile Urla arası kaç km yaklaşık olarak toplam 39 Kilometre mesafededir.

  Havaşta kart geçiyor mu?

  Ödeme yöntemleri nelerdir? Araç içerisinde kredi, banka kartı ile yapabilir ya da mobil uygulamamızdan ve internet sitemizden temassız ve güvenli ödeme sağlayabilirsiniz. Nakit ile ödeme için duraklarımızda ve havalimanında bulunan gişemizde nakit karşılığında QR kodlu bilet satılmaktadır.

  İzmir Urla nasıl gidilir?

  Urla’ya İzmir’in içinden ulaşmak isterseniz ESHOT otobüslerini tercih edebilirsiniz. Fahrettin Altay Meydanı’ndan hareket eden 725 numaralı Urla-F. Altay otobüsüne binebilirsiniz. Metro hattını kullanarak Fahrettin Altay Meydanı’na kısa sürede ulaşım sağlayabilirsiniz.

  Havaş nedir Havalimanı?

  TAV Havalimanları iştiraki Havaş, Türkiye ve Letonya’da toplam 29 istasyonda faaliyet gösteriyor. 1958’de Usaş adıyla kurulan şirket, Türkiye’nin en köklü yer hizmetleri markasıdır. TAV 2005’te şirketin çoğunluk hissesini aldı; 2012’den bu yana da şirket hisselerinin tamamına sahip bulunuyor.

  You might be interested:  Izmir Alman Konsolosluğu Nerede?

  ESHOT ile Urla’ya Nasıl Gidilir?

  İzmir’den Urla’ya Eshot Otobüs Saatleri

  Urla İzmir Eshot seferinin hat numarası 984’tür. Fahrettin Altay Metro Aktarma Merkezi ile Urla otobüs saatleri sabah 06 ile gece 12 arası karşılıklı olarak ortalama her 20 dakikada bir işlemektedir. İzmir’in başka bir yerinden Urla’ya direkt sefer yoktur.

  984 ESHOT kaç saat sürüyor?

  984 (ESHOT)

  984 otobüs hattının ilk durağı Urla olup son durağı Fahrettin Altay Aktarma Merkezi durağıdır. 984 (F.Altay Akt.), her gün çalışıyor. Ek bilgi: 984 hattında 88 duraklar bulunuyor ve bu güzergah için toplam seyahat süresi yaklaşık 98 dakika.

  Fahrettin Altay Urla ESHOT kaç TL?

  9 ilçeye ESHOT müjdesi

  Tam Öğretmen
  725 Urla-F.Altay 3,95 TL 2,40 TL
  Çeşme-İzmir toplam 8,45 TL 5,15 TL
  Tam Öğretmen
  761 Karaburun-Urla 4,50 TL 2,75 TL

  Urla Havaalanı arası kaç km?

  Aklınızda olması gereken bilgiler arasında: İzmir Adnan Menderes Havalimanı’ndan Konak’a 15 km, Bornova’ya 30 km, Urla’ya 45 km, Çeşme’ye 85 km, Seferihisar’a 60 km, Manisa’ya 60 km, Kuşadası’na 70 km mesafe bulunmaktadır.

  Fahrettin Altay dan havaalanına nasıl gidilir?

  Hızlı olsun isterseniz de havalimanından saat başlarında(10.00-11.00-12.00 gibi) 202 numaralar havalimanından Fahrettin Altay aktarma merkezine gider.

  Izmir havaalanı otopark ücreti ne kadar?

  Katlı Otopark

  SAAT ARALIĞI ARAÇ Motosiklet
  0 – 1 Saat 19,00 TL 9,00 TL
  1 – 3 Saat 26,00 TL 13,00 TL
  3 – 6 Saat 39,00 TL 18,00 TL
  6 – 12 Saat 42,00 TL 20,00 TL

  Leave a Reply

  Your email address will not be published.