Izmir Havaalanından Izmir Otogara Nasıl Gidilir?

İlk olarak İzmir Adnan Menderes Havalimanı ‘ndan İzban’a binip, Halkapınar İstasyonu’na gitmeniz gerekiyor. Daha sonra istasyon önünden kalkan minibüslere binerek, İzmir Otogarı’na rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Bu aktarmalı yolculukta, havalimanından otogara gitmek ortalama 40 – 45 dakika sürüyor.

Izmir havaalanından izmir otogara nasıl giderim?

İlk olarak İzmir Adnan Menderes Havalimanı’ndan İzban’a binip, Halkapınar İstasyonu’na gitmeniz gerekiyor. Daha sonra istasyon önünden kalkan minibüslere binerek, İzmir Otogarı’na rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Bu aktarmalı yolculukta, havalimanından otogara gitmek ortalama 40 – 45 dakika sürüyor.

Izmir Havaş otogara gidiyor mu?

Yolcu Alma Noktaları

Not: Dış hatlardan gelen charter uçaklarının iniş saatine göre otogara Havaş servis düzenlemektedir.

Izmir otogar ile havaalanı arası kaç dakika?

havaalanından otogara direk gidemezsin servisle, en kolay yolu şöyle, havaş servisi ile gaziemire yada karabağlara gidersin ordan minibüsle garaja gidersin yada havaş ile çankaya gidersin ordan otobüsle garaja gidersin, toplamda 50dk da gidersin tabi servis kalkma saatine göre değişir süre

You might be interested:  Izmir Özdere Hangi Ilçeye Bağlı?

Adnan Menderes Havalimanı izmir otogar kaç km?

Menderes ile İzmir Arası Yol Mesafesi Kaç Kilometre

23,7 km.

Izmir havalimanından otogara hangi otobüs gider?

Belediye Otobüsleri

 • 200 numaralı hat güzergâhı; Mavişehir-Havalimanı
 • 202 numaralı hat güzergâhı; Alsancak Cumhuriyet Meydanı-Havalimanı
 • 204 numaralı hat güzergâhı; (Bornova – Metro – Otogar) -Havalimanı
 • Eshot 204 kaç TL?

  Mavişehir, Alsancak Cumhuriyet Meydanı, Bornova Metro ve Şirinyer Aktarma Merkezi’nden Adnan Menderes Havalimanı’na çalışan 200, 202, 204 ve 206 numaralı hatlarda tam biniş ücreti 14,34 TL; öğrenci ücreti 9,56 TL; indirimli öğrenci, öğretmen ve 60 Yaş binişleri 11,30 TL oldu.

  İzmir Otogar’dan havaalanına taksi ne kadar?

  Havalimanındaki taksilerde tek bir tarife geçerlidir. Açılış ücretleri 3,90 olan taksilerde her kilometre başına 3,70 liralık artış söz konusudur. Taksi ile havalimanı otogar arası ödemeniz gereken muhtemel ücret 115 liradır.

  Havabus kimlere ücretsiz?

  – Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demir Yolları’nda (TCDD), yüksek hızlı trenler (YHT) dahil tüm koltuklu seferleri engellilere ücretsizdir. – HAVAŞ havaalanı servisi otobüsleri ücretsiz.

  Aydından havaalanına nasıl gidilir?

  Aydın ile İzmir Adnan Menderes Havalimanı arasında Havaş Otobüsleri HİZMET VERMEKTEDİR. Aydın da Havaş otobüsleri Otogarda yolcu alıp indirmektedir. Aydın Otogar’da 28 Nolu Perondan hareket etmektedir. Yolculuğunuz hakkında burada ki havaş görevlilerinden de bilgi alabilirsiniz.

  Şirinyerden havaalanına nasıl gidilir?

  HİPODROMUN ORADAN İZBANA BİNECEKSİN. DİREKT HAVAALANINA GİDİYOR.

  Havalimanı Otogar arası kaç km?

  İstanbul Havalimanı Esenler (Bayrampaşa) Otogarı’na yaklaşık 35 -40km mesafede.

  Izmir merkez ile havaalanı arası kaç km?

  İzmir Adnan Menderes Havalimanı şehir merkezi (Konak) arası 15 km’dir.

  Izmir garajdan Menderes’e nasıl gidilir?

  ESHOT. Şehir içi ulaşımda sıklıkla kullanılan bir ulaşım aracı olan belediye otobüsleriyle otogardan İzmir Adnan Menderes Havalimanı’na ortalama 50 – 60 dakika içerisinde gidebilirsiniz. 204 numaralı otobüs, İzmir Otogarı’ndan hareket ediyor ve havalimanına gidiyor.

  You might be interested:  Atatürk Izmir Suikastı Kim Yaptı?

  Izmir havalimanı Aydın Otogar arası kaç km?

  Aydin ile İzmir Adnan Menderes Havaalanı (ADB) arasi otobüsler hakkında bilgiler

  En Ucuz Otobüs 30,00 ₺
  En erken Otobüs Saat 00:15’de
  En son Otobüs Saat 22:30’de
  Günlük Otobüs bağlantıları 0 Ø
  Uzaklık 79,2 km

  Izmir buca izmir Menderes arası kaç km?

  İzmir Buca ile Menderes Buca arası kaç km yaklaşık olarak toplam 3 Kilometre mesafededir. İzmir Buca Menderes Buca arası kaç saat sürer sorusunun yanıtı ise; yolculuk süresi arabanız ile yaklaşık 7 dakika sürecektir.

  Izmir otogardan havaalanına taksi ne kadar?

  Havalimanındaki taksilerde tek bir tarife geçerlidir. Açılış ücretleri 3,90 olan taksilerde her kilometre başına 3,70 liralık artış söz konusudur. Taksi ile havalimanı otogar arası ödemeniz gereken muhtemel ücret 115 liradır.

  Halkapınar Izbandan otogara nasıl gidilir?

  Otogara Ulaşım

  Kemer (54) – Halkapınar (555) – Bornova Merkez Metro (204 ve 505 ) Buca Tınaztepe(277) ve Konak (302) aktarma istasyonlarından kalkan otobüsler ile otogara ulaşabilirsiniz.

  Izmir Adnan Menderes Havalimanından Manisa’ya nasıl gidilir?

  Havaş Manisa İzmir Havalimanı Bilet Fiyatı

  204 Numaralı Otobüsler ile; İzmir Adnan Menderes Havalimanı’ndan Otogara rahat ve kolay bir şekilde gidebilirsiniz. İzmir otogarına ulaştıktan sonra Manisa ile İzmir arasında çalışan şehirlerarası otobüsler ile Manisaya gidebilirisiniz.

  Adnan Menderes Havalimanı Bornova Nasıl Gidilir?

  Havaalanından Bornova’ya gitmek için Halkapınar yönüne giden İZBAN’a bindikten sonra aktarma istasyonunda inip, EVKA3 METRO’ya binerek Bornova şehir merkezine kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Ayrıca, otobüs ile ulaşım için 204 BORNOVA METRO – HAVALİMANI hattını kullanabilirsiniz.

  Leave a Reply

  Your email address will not be published.