Izmir Havaalanından Gümüldür’E Nasıl Gidilir?

İzmir Adnan Menderes Havalimanı’ndan Gümüldür’e toplu ulaşım araçlarıyla gitmek isteyenler için üç alternatif bulunuyor. Havalimanından İZBAN treni ile Cumaovası Aktarma Merkezi’ne giderek 776 numaralı Doğanbey-Cumaovası Aktarma ESHOT otobüsü ile Gümüldür’e ulaşım sağlanıyor.

Izmir Gümüldüre hangi otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Gümüldür yakınından geçiyor: 776, 778, 986.

Izmir Adnan Menderes Havalimanı Gümüldür arası kaç km?

Gümüldür ile Adnan Menderes Havalimanı arasındaki mesafe ise sadece 35 km.

Izmir Gümüldür Tabiat Parkına nasıl gidilir?

Tabiat parkına en yakın duraklar ise Hacı Sadık Cami durağıdır. toplu taşıma araçları ile geldiğinizde bu durakta inerek kısa bir yürüyüş ile kolay bir şekilde hedefinize varabilirsiniz. Gümüldür Tabiat Parkına 986 ve 987 otobüs hatları gitmektedir. Girişlerde kişilerden günlük olarak 10 TL alınır.

Izmir Gümüldür arası ne kadar?

67 Km. Özdere ile İzmir arası ortalama tüketim maliyeti ise, dizel bir araç için 23.58 TL, benzinli bir araç için 37.52 TL olacaktır. Mesafe. Süre.

İZBAN ile Gümüldür e nasıl gidilir?

İzban’la Cumaovası’na kadar gidip ordan Gümüldür otobüsüne binilirse gidilebilir. İzban’la Cumaovası’na kadar gidip ordan Gümüldür otobüsüne binilirse gidilebilir. İzban’la Cumaovası’na kadar gidip ordan Gümüldür otobüsüne binilirse gidilebilir.

You might be interested:  Izmir Iktisat Kongresi Hangi Ilke Ile Alakalıdır?

778 ESHOT nereden kalkıyor?

778 otobüs hattı (Özdere), Kamp durağından başlayıp Cumhuriyet Mahallesi Meydan durağına gidene kadar 66 duraklartan geçiyor.

Gümüldür Halk Plajı nasıl gidilir?

Menderes şehrinde Gümüldür Halk Plajı konumuna en yakın duraklar ile Otobüs hatları

 1. 776.
 2. Özdere – Ürkmez.
 3. 986. Ürkmez – Seferi̇hi̇sar.
 4. 987. Ürkmez – F. Altay Aktarma Merkezi̇
 5. 986. Ürkmez – Seferihisar.

Izbanla Ürkmez e nasıl gidilir?

Havaalanından İZBAN+ESHOT kullanılarak 80 dakikalık toplu ulaşım ile ÜRKMEZ’e gelinebilir. 3) İzmir’in herhangi bir noktasından İZBAN raylı sistemine ulaşarak ÜRKMEZ’e gelinebilir. 4) İzmir Şehirler arası Otogar’dan minibüslerle 2 saatlik yolculukla ÜRKMEZ’e gelinebilir.

Özdere ye otobüsle nasıl gidilir?

Özdere’ye belediye otobüsü ile gitmek isteyenlerin İZBAN Cumaovası Aktarma Merkezi’ne gelmesi gerekiyor. 775 numaralı Özdere-Cumaovası Aktarma Merkezi hattında çalışan ESHOT otobüsleri Menderes, Ahmetbeyli ve Orta Mahalle güzergahını izleyerek Özdere’ye ulaşıyor.

Gümüldür Orman Kampı fiyatı ne kadar?

İzmir’in Gümüldür ilçesinde çadır kampı 85 TL, karavan 100 TL, Foça ilçesinde çadır ve karavan 75 TL, Seferihisar ilçesinde çadır kampı 75 TL, Dikili ilçesinde çadır kampı 70 TL, Çeşme ilçesinde çadır kampı 85 TL, Karaburun ilçesinde çadır kampı 70 TL olarak sıralanıyor.

Izmir Gümüldür denizi nasıl?

denizi çok temiz, o kadar ki balıkları bile görebiliyorsunuz yüzerken. denizin dibi ayna gibi. pırıl pırıl. bu beldenin bazı yerleri vardır ki tavuk, köfte ve lahmacun dışında yiyecek bir şey bulunmaz ve bütün gün düğün salonu kıvamında roman havaları çalar.

Gümüldür’de ne yapılır?

Gümüldür’de Gezilecek Yerler

 • Kolophon Antik Kenti. Kolophon Antik Kenti.
 • Klaros Antik Kenti. Klaros Antik Kenti.
 • Orman Kampı Gümüldür Orman Kampı
 • Deniz Pınarı Deniz Pınarı
 • Çukuraltı Halk Plajı Çukuraltı Plajı
 • Notion Antik Kenti. Notion Antik Kenti.
 • Roma Hamamı Roma Hamamı
 • Yıkık Minare. Yıkık Minare.
 • You might be interested:  Izmir Hangi Renk Korona?

  İzmir Adnan Menderes Havalimanı Özdere arası kaç km?

  Eğer İzmir’e uçakla gelmeyi tercih ettiyseniz havaalanından Özdere’ye ulaşım için minibüsleri kullanabilir ya da araç kiralayıp geze geze gidebilirsiniz. Yolculuğunuz yaklaşık yarım saat sürecek çünkü havaalanıyla Özdere arasında 45 km var.

  Sığacık İzmir arası kaç km?

  – İzmir merkezden Sığacık 52 km ve 50 dakika sürüyor. – Alaçatı – Sığacık arası 76 km, 1 saat sürüyor.

  Izmir Özdere dolmuşları nereden kalkıyor?

  İzmir’den Özdere’ye otobüs ve dolmuşla ulaşım

  Gaziemir’de bulunan Semt Garajı’ndan düzenli aralıklarla Özdere dolmuşları hareket ediyor. Gaziemir Semt Garajı’ndan hareket eden dolmuşlar Menderes üzerinden Özdere’ye gidiyor. Yolculuk yaklaşık 1 saat sürüyor.

  Izmir Gümüldür denizi nasıl?

  denizi çok temiz, o kadar ki balıkları bile görebiliyorsunuz yüzerken. denizin dibi ayna gibi. pırıl pırıl. bu beldenin bazı yerleri vardır ki tavuk, köfte ve lahmacun dışında yiyecek bir şey bulunmaz ve bütün gün düğün salonu kıvamında roman havaları çalar.

  Izban otogara gidiyor mu?

  İzban/Minibüs

  İlk olarak İzmir Adnan Menderes Havalimanı’ndan İzban’a binip, Halkapınar İstasyonu’na gitmeniz gerekiyor. Daha sonra istasyon önünden kalkan minibüslere binerek, İzmir Otogarı’na rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Bu aktarmalı yolculukta, havalimanından otogara gitmek ortalama 40 – 45 dakika sürüyor.

  Leave a Reply

  Your email address will not be published.