Izmir Havaalanından Didime Nasıl Gidilir?

İzmir Adnan Menderes Havalimanı’ndan Didim’e ulaşım:İzmir Adnan Menderes Havalimanı, Didim ilçe merkezine 150 km uzaklıkta. Havalimanından Kuşadası ve Söke’ye giden HAVAŞ otobüsleriyle Söke’ye ulaşıp, Söke’den dolmuş ve otobüslerle Didim’e geçebilirsiniz. HAVAŞ ile Söke’ye yolculuk 35 TL.

Izmir Adnan Menderes Havalimanı Didim arası kaç km?

Havaalanı bulunmayan Didim, Bodrum Havaalanı olarak bilinen Milas Havalimanı’na yaklaşık 90 km, İzmir Havaalanı olarak bilinen Adnan Menderes Havalimanı’na ise yaklaşık 150 km uzaklıkta.

Didim hangi havaalanına yakın?

Didim’e en yakın havalimanı olan Bodrum Havalimanı’nın yanı sıra İzmir Adnan Menderes veya Muğla Dalaman Havalimanı’nı da tercih edebilirsiniz.

Izmir havaalanından didime Havaş var mı?

izmir havalimanı didim havaş hizmetiyle 7/24 hizmetinizde olan transfer firmamız Didim, Mavişehir, Akbük, Söke, Aydın, İzmir Havalimanı Transferi ve izmir havalimanı didim havaş hizmeti sunmaktadır.

Izmir Didim arası kaç saat sürer?

İzmir ile Didim arasındaki mesafe, otoyollarda 156 kilometre dahil olmak üzere karayoluyla 59 kilometre ‘dir. Yol yaklaşık olarak 1 saat ve 49 dakika zaman alır ve Gaziemir, Germencik, Söke, Kısık, Oğlananası, Sağlık ve Halkapınar üzerinden geçer.

You might be interested:  Izmir Merkezden Efes'E Nasıl Gidilir?

Didime giderken nerelerden geçilir?

İstanbuldan Didim’e gitmek için önce İzmir’e gelinir

Yine otobandan İzmir’den Aydın – Denizli istikametine giderken Selçuk sapağını geride bırakıp devam edince ve Selatin Tüneli geçilir. Burdan yön tabelalarından İzmir istikametinden Bodrum istikameti takip edilir. Bodrum istikametine dönülünce Sökeye devam edilir.

Didim uçakla nasıl gidilir?

Havaalanı bulunmayan Didim, Bodrum Havaalanı olarak bilinen Milas Havalimanı’na yaklaşık 90 km, İzmir Havaalanı olarak bilinen Adnan Menderes Havalimanı’na ise yaklaşık 150 km uzaklıkta.

Bodrum Havaalanından didime Havaş var mı?

Didim ile bodrum hava alanı arasında havaş tarafından konulan seferler 15 Haziran itibari ile başlayacak.Didimin en büyük sorunlarından birisi olan havaş transferleri için Didim ve bodrum havaalanından yapılacak seferlerin saatleri aşağıdaki gibidir.

Didim Milas Havaalanı arası kaç km?

Didim ve Milas arasındaki en kısa mesafe (havayolu, kuş uçuşu) 46 km’dir.

Izmir Havalimanı Havaş nerelere gidiyor?

Havaş Servis Güzergahı

İzmir Adnan Menderes Havalimanı, Gaziemir, Karabağlar, Yeşildere, Kahramanlar, Basmahane, Çankaya, Efes Oteli, Altınyol, Bayraklı üstgeçit, Karşıyaka, Bostanlı, Mavişehir.

Havaş Aydın İzmir ücreti ne kadar?

Aydın Havaş ücreti:65,00 TL (KDV dahil)

İzmir Havalimanında Havaş Yolcu servislerinin hangi saatlerde İzmir otogara gittiğini, Havaş otobüslerinin Ücreti gibi bilgileri, Aşağıdaki Havaş Telefon numarasını arayarak öğrenebilirsiniz.

İzmir Havaş ücreti ne kadar?

Aydın-İzmir arası Havaş 32 TL’den pandemi sürecinde sosyal mesafe kurallarına göre az yolcu taşıdığı gerekçesiyle 48 TL’ye yükseltildi.

Osman Gazi Köprüsü Didim kaç km?

İstanbul – Didim arası toplam mesafe yaklaşık 630 km, 8 saat 15 dakika.

Izmir Didim arası otobüsle kaç saat?

İzmir – Didim arası toplam 106 kilometre. İki konum arasındaki otobüs yolculuğu 1 saat 30 dakika sürüyor.

You might be interested:  Büyük Izmir Depremi Ne Zaman Oldu?

Aydın Didim Nasıl Gidilir?

Aydın’dan Didim’e Otobüs ve Minibüs Seferleri

Didim’e ulaşabilmeniz için iki farklı alternatif bulunmaktadır. Minibüs ve belediye otobüsleri ile ilçe merkezine ulaşabilirsiniz. 405 numaralı otobüs seferleri Aydın’dan hafta içi 06:20’de hafta sonu 07:30’da Forum Aydın’dan kalkmaktadır.

Didim izmir ne kadar?

En Ucuz Didim – İzmir Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Otobüs Firması Bilet Fiyatı Ortalama Sefer Süresi
Buzlu Turizm 110,00 TL 3 Saat
Kale Seyahat 119,00 TL 3 Saat
CTS Tur 120,00 TL 2 Saat 35 Dakika
Metro Turizm 120,00 TL 3 Saat 14 Dakika

Didim Bodrum arası otobüsle kaç saat?

Bodrum – Didim arası toplam 99 kilometre. İki konum arasındaki otobüs yolculuğu 1 saat 30 dakika sürüyor.

Aydın Didim arası kaç kilometredir?

DİDİM ile AYDIN arası uzaklık yaklaşık olarak 98 kilometredir. DİDİM, AYDIN arası 98 km olan bu mesafeyi, yaklaşık olarak 1 saat, 22 dakika da gidebilirsiniz.

Didim Milas Havaalanı arası kaç km?

Didim ve Milas arasındaki en kısa mesafe (havayolu, kuş uçuşu) 46 km’dir.

Leave a Reply

Your email address will not be published.