Izmir Havaalanı Sığacık Nasıl Gidilir?

Havalimanı’ndan Sığacık’a ulaşmak için havalimanındaki İZBAN İstasyonu’ndan Cumaovası’na geçip oradan 829 hat numaralı Cumaovası-Seferihisar belediye otobüsüne binebilirsiniz. Sığacık yol ayrımında indikten sonra ister otobüs, ister minibüs ile Sığacık’a ulaşabilirsiniz.

Izbanla Sığacığa nasıl gidilir?

Bunlardan ilki İZBAN+otobüs+dolmuş. Havalimanı İZBAN İstasyonu’ndan Cumaovası’na geçip, 829 numaralı Cumaovası-Seferihisar otobüsünü kullanabilirsiniz. Bu otobüsle Sığacık yol ayrımında inip dolmuşla Sığacık’a geçebilirsiniz.

İzmir havalimanı Seferihisar nasıl gidilir?

Havaalanından çıktıktan sonra, İZBAN hattını kullanarak Cumaovası durağında inmeniz gerekmektedir. Buradan, Seferihisar’a giden 829 no’lu otobüs hattını kullanarak ilçe merkezine ulaşım sağlayabilirsiniz. Havalimanı ile Seferihisar arası toplu taşıma ile yolculuk ortalama 1 saat sürmektedir.

İzmir otogardan seferihisara otobüs var mı?

İzmir Otogar’dan Seferihisar’a ulaşım

İzmir Otogar’dan Seferihisar’a direkt ulaşım imkanı yok. Otogar’dan Seferihisar’a ulaşmak için Fahrettin Altay Aktarma Merkezi’ne ya da Seferihisar’a belediye otobüs seferinin yapıldığı Cumaovası İZBAN İstasyonu’na gitmek gerekiyor.

İzmir Adnan Menderes Sığacık arası kaç km?

– İzmir Adnan Menderes Havalimanı – Sığacık arası 70 km ve 1 saat sürüyor.

Sığacık nasıl bir yer?

Sığacık İzmir ilinde yer alan, küçük bir kasabadır. Sığacık Seferihisar’a bağlı bir mahalledir. Sığacık içerisinde birçok pansiyon ve otel yer almaktadır. Kişiler dilerlerse Kaleiçi bölgesinden veya etrafta ki pansiyonlarda kalarak sakin ve kültür dolu bir tatil geçirebilirler.

You might be interested:  Izmir Limanı Kimin?

İzmir Seferihisar kaç para?

Seferihisar – İzmir Otobüs Seferi

En Ucuz Sefer 50,00 TL
En Uygun Fiyatlı Firma Kamil Koç
Seferihisar – İzmir Kaç Saat? 1s 11dk
En Çok Sefer Yapan Firma Kamil Koç
Ortalama Fiyat 50,00 TL

İzmir Havaş çalışıyor mu?

HAVAŞ-ŞEHİR MERKEZİ (Havaş)

HAVAŞ-ŞEHİR MERKEZİ otobüs hattının ilk durağı Mavişehir Egepark (Havaş) olup son durağı Adnan Menderes Havalimanı (Havaş) durağıdır. HAVAŞ-ŞEHİR MERKEZİ (Havalimani), her gün çalışıyor.

Seferihisara otobüsle nasıl gidilir?

Fahrettin Altay Aktarma Merkezi’nden 975 ve 985 numaralı ESHOT otobüsleriyle Seferihisar ilçe merkezine ulaşabilirsiniz. 975 numaralı belediye otobüsü Ulamış köyüne girmediğinden daha hızlı ulaşıyor. Belediye otobüsü dışında Üçkuyular Semt Garajı’ndan Seferihisar’a düzenli dolmuş seferleri var.

Seferihisar otobüsü kaç para?

İstanbul – Seferihisar Otobüs Seferi

En Ucuz Sefer 549,00 TL
Günlük Sefer Sayısı 6
En Uygun Fiyatlı Firma Kamil Koç
İstanbul – Seferihisar Kaç Saat? 8s 13dk
En Çok Sefer Yapan Firma Kamil Koç

İzmir otogar Seferihisar arası kaç saat?

İzmir – Seferihisar arası otobüs yolculuğu ortalama 7sa 25dk sürmektedir.

Eshot ilce tarifesi ne kadar?

Halk arasında “Gittiğin Kadar Öde” olarak bilinen bu tarifede ilk 10 km için tam biniş ücreti 6,12 TL; öğrenci ücreti 1,94 TL; indirimli öğrenci,öğretmen ve 60 yaş binişleri 4,92 TL oldu. 10 km’den sonra km başına tam binişlerde 16 kuruş; öğrenci binişinde 8 kuruş; öğretmen ve 60 yaş binişlerinde 12 kuruş alınacak.

Sığacık da ne yenir?

Seferihisar Sığacık Yöresel Yemekleri – Nesi Meşhur?

 • Samsades.
 • Ekmek Dolması
 • Lok Lok.
 • Armola Peyniri.
 • Nohutlu Mantı
 • Oğlak Dolması
 • Tatlı Tarhana.
 • Mandalina Tatlısı
 • Sığacık da nerede kalınır?

 • Ion Slow City. Fiyatları Göster. Konukevi.
 • Sigacik Gardenya Butik Otel. Fiyatları Göster. Konukevi.
 • Monza House. Fiyatları Göster. Küçük Otel.
 • Çiğdem’inn Sığacık. Fiyatları Göster. Konukevi.
 • Nahide Butik Otel. Fiyatları Göster.
 • İncitta Otel. Fiyatları Göster.
 • Silenos Boutique Hotel. Fiyatları Göster.
 • Akkum Beach Otel. Fiyatları Göster.
 • You might be interested:  Izmir Ne Zaman Kurtuldu?

  Sığacık nerede nereye bağlı?

  Sığacık, İzmir’in Seferihisar ilçesine bağlı bir mahalledir. 1522 yılında inşa edilmiş bir Osmanlı kalesi olan Sığacık Kalesi ve Teos antik kenti sınırları içerisinde yer alır.

  Fahrettin altaydan seferihisara nasıl gidilir?

  Fahrettin Altay Aktarma Merkezi’nden 975 ve 985 numaralı ESHOT otobüsleriyle Seferihisar ilçe merkezine ulaşabilirsiniz. 975 numaralı belediye otobüsü Ulamış köyüne girmediğinden daha hızlı ulaşıyor. Belediye otobüsü dışında Üçkuyular Semt Garajı’ndan Seferihisar’a düzenli dolmuş seferleri var.

  Sığacık plajı nasıl?

  Denizi sakin, berrak ve tertemiz. Suyu serin. Deniz bir anda derinleştiği için yüzmeyi yeni öğrenenler ve çocuklu aileler için uygun değildir. Sessiz, sakin ve huzur veren ortamı ile tüm yılın yorgunluğunu üzerinizden atacağınız bu yerde herhangi bir işletme bulunmuyor.

  İzmir konaktan Urla’ya Nasıl Gidilir?

  Hafta sonları kullanabileceğiniz vapur seferleri Konak Vapur İskele ile Urla İskele arası hizmet vermektedir. İzmir’den Urla’ya vapur ile ulaşım ücreti ise ortalama 8-10 TL’dir. İzmir merkezden Urla’ya özel araçla gitmek isterseniz, İzmir-Çeşme Otoyolu’nu takip etmeniz gerekmektedir.

  Menderes Sığacık arası kaç km?

  İzmir Menderes ile Sığacık Seferihisar arası kaç km yaklaşık olarak toplam 62 Kilometre mesafededir. İzmir Menderes Sığacık Seferihisar arası kaç saat sürer sorusunun yanıtı ise; yolculuk süresi arabanız ile yaklaşık 1 saat 5 dakika sürecektir.

  Leave a Reply

  Your email address will not be published.