Izmir Gümüldüre Nasıl Gidilir?

Gümüldür’e nasıl gidilir: İzmir merkezine 75 km, Adnan menderes Havaalanı’na 35 km. uzaklıktaki bu şirin beldeye özel aracınız ile menderes üzerinden gidebilirsiniz. Çeşme yolunu tercih edecekseniz, Seferihisar ve ürkmez istikameti üzerinden Gümüldür’e kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Izmir Gümüldür dolmuşları nereden kalkıyor?

Gaziemir’de bulunan Semt Garajı, Gümüldür dolmuşlarının en sık sefer yaptığı nokta. Buradan kalkan dolmuşlar Menderes üzerinden Gümüldür’e gidiyor. İzmir Otogarı ilçe terminalinden hareket eden Gümüldür dolmuşları İzmir-Aydın Otoyolu’nu kullanarak Gümüldür’e ulaşıyor.

Izmir Gümüldür hangi otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Gümüldür yakınından geçiyor: 776, 778, 986.

Adnan Menderes Gümüldür arası kaç km?

Gümüldür ile Adnan Menderes Havalimanı arasındaki mesafe ise sadece 35 km.

Izbanla Ürkmez e nasıl gidilir?

Havaalanından İZBAN+ESHOT kullanılarak 80 dakikalık toplu ulaşım ile ÜRKMEZ’e gelinebilir. 3) İzmir’in herhangi bir noktasından İZBAN raylı sistemine ulaşarak ÜRKMEZ’e gelinebilir. 4) İzmir Şehirler arası Otogar’dan minibüslerle 2 saatlik yolculukla ÜRKMEZ’e gelinebilir.

Izban ile Gümüldür e nasıl gidilir?

İzban’la Cumaovası’na kadar gidip ordan Gümüldür otobüsüne binilirse gidilebilir. İzban’la Cumaovası’na kadar gidip ordan Gümüldür otobüsüne binilirse gidilebilir. İzban’la Cumaovası’na kadar gidip ordan Gümüldür otobüsüne binilirse gidilebilir.

You might be interested:  Izmir Tarih Ve Sanat Müzesi Nerede?

İzmir Gümüldür hangi ilçeye bağlı?

Gümüldür İzmir ilinde yer almakta olup, Gümüldür Cumaovası(Menderes) ilçesine bağlıdır. Gümüldür haritası konumu ise 38° 12′ 12.2112” Kuzey ve 27° 9′ 30.5892” Doğu gps koordinatlarıdır. Gümüldür bağlı olduğu Cumaovası(Menderes) ilçe merkezine 1 kilometre mesafe uzaklıktadır.

778 saat kaçta?

778 otobüs Saatleri

Gün Çalışma Saatleri Sıklık
Perşembe 06:00 – 21:00 50 dk
Cuma 06:00 – 21:00 50 dk
Cumartesi 06:00 – 21:00 50 dk
Pazar 08:30 – 21:00 50 dk

776 nereden kalkıyor?

776 (ESHOT)

776 otobüs hattının ilk durağı Doğanbey olup son durağı Cumaovası Aktarma Merkezi durağıdır. 776 (Cumaovası Akt.), her gün çalışıyor.

778 nerede?

Seferihisar bölgesinde bulunan 778 özdere seferihisar eshotu konumundan ilk Otobüs saat kaçta geçer? 986, Seferihisar bölgesinde bulunan 778 özdere seferihisar eshotu konumundan geçen ilk Otobüs aracıdır. 05:48 civarında geçer.

Gümüldür Halk Plajı nasıl gidilir?

Menderes şehrinde Gümüldür Halk Plajı konumuna en yakın duraklar ile Otobüs hatları

  1. 776.
  2. Özdere – Ürkmez.
  3. 986. Ürkmez – Seferi̇hi̇sar.
  4. 987. Ürkmez – F. Altay Aktarma Merkezi̇
  5. 986. Ürkmez – Seferihisar.

İzmir Gümüldür arası ne kadar?

67 Km. Özdere ile İzmir arası ortalama tüketim maliyeti ise, dizel bir araç için 23.58 TL, benzinli bir araç için 37.52 TL olacaktır. Mesafe. Süre.

İzmir kuşadası arası kaç kilometredir?

Kuşadası ile İzmir arasındaki mesafe, otoyollarda 92 kilometre dahil olmak üzere karayoluyla 51 kilometre ‘dir. Yol yaklaşık olarak 57 dakika zaman alır ve Selçuk, Sağlık ve Oğlananası üzerinden geçer.

Ürkmez e hangi Otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Ürkmez yakınından geçiyor: 776, 986, 987.

Ürkmez otobüsleri nereden kalkıyor?

Üçkuyular Pazaryeri’nde in. Pazar yerinin arka tarafından dolmuşlar kalkıyor, ordan Ürkmez dolmuşuna binebilirsin.

You might be interested:  Izmir Tam Otobüs Bileti Ne Kadar 2021?

Ürkmez nereye yakın?

Ürkmez İzmir ilinde yer almakta olup, Ürkmez Seferihisar ilçesine bağlıdır.Ürkmez haritası konumu ise 38° 4′ 33.3408” Kuzey ve 26° 55′ 47.8380” Doğu gps koordinatlarıdır. Ürkmez bağlı olduğu Seferihisar ilçe merkezine 16 kilometre mesafe uzaklıktadır.

Ürkmez otobüsleri nereden kalkıyor?

Üçkuyular Pazaryeri’nde in. Pazar yerinin arka tarafından dolmuşlar kalkıyor, ordan Ürkmez dolmuşuna binebilirsin.

Izmir Gümüldür arası kaç kilometredir?

İzmir – Gümüldür Arabayla Yol Tarifi Haritası, Kaç Saat, Km e-sehir.com›turkiye-haritasi/izmir-gumuldur…yol… Türkiye Haritası » İzmir – Gümüldür Arası Kaç Kilometre ve Yol Tarifi Haritası. 6 km İzmir – Gümüldür Arası Toplam Mesafe Ne Kadar, Uzaklık Kaç Km : 49 dakika.

Izmir Özdere dolmuşları nereden kalkıyor?

İzmir’den Özdere’ye otobüs ve dolmuşla ulaşım

Gaziemir’de bulunan Semt Garajı’ndan düzenli aralıklarla Özdere dolmuşları hareket ediyor. Gaziemir Semt Garajı’ndan hareket eden dolmuşlar Menderes üzerinden Özdere’ye gidiyor. Yolculuk yaklaşık 1 saat sürüyor.

Izban otogara gidiyor mu?

İzban/Minibüs

İlk olarak İzmir Adnan Menderes Havalimanı’ndan İzban’a binip, Halkapınar İstasyonu’na gitmeniz gerekiyor. Daha sonra istasyon önünden kalkan minibüslere binerek, İzmir Otogarı’na rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Bu aktarmalı yolculukta, havalimanından otogara gitmek ortalama 40 – 45 dakika sürüyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published.