Izmir Grev Ne Zaman?

İZMİR METRO GREV NE ZAMAN? Konuyla ilgili İzmir Büyükşehir Belediyesinden açıklama geldi. Açıklamada, toplam 69 maddelik taslağın 60 maddesinde anlaşma sağlandığı, kalan 9 madde üzerinde mutabakat sağlanamadığından sendika tarafından 22 Ekim 2021 günü 05:00’da başlamak üzere grev kararı alındığı hatırlatıldı.
Konuyla ilgili İzmir Büyükşehir Belediyesinden açıklama geldi. Açıklamada, toplam 69 maddelik taslağın 60 maddesinde anlaşma sağlandığı, kalan 9 madde üzerinde mutabakat sağlanamadığından sendika tarafından 22 Ekim 2021 günü 05:00’da başlamak üzere grev kararı alındığı hatırlatıldı.

22 Ekim Izban’da grev var mı?

her zamanki gibi vatan bartili ve tekapeli tosuncuklar vokalistlikleriyle gerçekleşecektir. olmayan grevdir.

22 Ekim izmir metro çalışacak mı?

İzmir’de metro ve tramvay çalışanları, uzlaşılmazsa 22 Ekim’de greve çıkacak.

Izmir metro ne kadar zam aldı?

Bugün uygulamaya giren zam kararıyla otobüs, metro, vapur, tramvay tam biniş ücretleri 6,50 TL’den 7 lira 10 kuruşa çıktı. Yapılan zamdan öğrenciler de nasibini aldı. Tarifeye göre 2,20 TL olan öğrenci ilk biniş ücretleri de 2,40’a çıktı. İzmir ulaşımında aktarmalar da zamlandı.

You might be interested:  Izmir Demir Çelik Bedelli Sermaye Artırımı Ne Zaman?

Izmir tramvay ve metro çalışıyor mu?

İzmir Büyükşehir Belediyesi, koronavirüs vakalarının artışıyla birlikte ülke genelinde hayata geçirilen sokağa çıkma kısıtlamaları üzerine, toplu ulaşım araçlarının sefer planlarında yeni düzenlemeler yaptı. Metro ve tramvayda “hafta içi” seferleri normal seyrinde devam edecek.

Izmir metro grevde mi?

Türkiye Demiryolu İşçileri Sendikası ile İzmir Metro A.Ş arasında 627 çalışanı kapsayan toplu iş sözleşmesi olumlu sonuçlandı. Taraflar toplu iş sözleşmesini imzalarken, bugün yapılacak olan grev ise sonlandırıldı. Türkiye Demiryolu İşçileri Sendikası İzmir Şubesi Başkanı Hamdullah Giral, “Metro A.Ş.

Izmir metro grev olacak mı?

İzmir Metro A.Ş. ile Demiryol İş Sendikası arasında 20 Nisan 2021 tarihinde başlayan toplu iş görüşmelerinde, toplam 69 maddelik taslağın 60 maddesinde anlaşma sağlanmış, kalan 9 madde üzerinde mutabakat sağlanamadığından sendika tarafından 22 Ekim 2021 günü 05:00’da başlamak üzere grev kararı almıştır.

Izmir tramvay yarın çalışıyor mu?

Konak Tramvayı haftanın her günü 06.00-00.20 saatleri arasında 7.5 dakikada bir çalışacak. Karşıyaka Tramvayı ise yine haftanın her günü 06.00-00.20 aralığında 10 dakikada bir sefer yapacak. İZDENİZ Genel Müdürlüğü seferleri de pandemi öncesi düzene dönecek.

Izmir son metro ne zaman?

İZMIR METROSU metro hattı (Evka 3), Fahrettin Altay durağından başlayıp Evka 3 durağına gidene kadar 17 duraklartan geçiyor. İZMIR METROSU metro hattının bu haftaki saatlerine genel bakış: 00:00’da çalışmaya başlıyor ve 23:51’da bitiyor.

Bugün metro saat kaça kadar açık?

Detaylara İstanbul’da ‘Gece Metrosu’ seferleri yeniden başladı haberimizden ulaşabilirsiniz. Hafta içinde ise metro 06.00-23.52 saatleri arasında çalışıyor. İstanbul Metrosu hafta içi her gün saat 00.00’da kapanıyor.

Izbana zam geldi mi?

İzmir ulaşım ücretleri zam Haberi

ESHOT Genel Müdürlüğü tarafından hazırlanan yeni toplu ulaşım tarifesine göre İzmirliler yeni yıla zamla girecek. Otobüs, metro, vapur ve İZBAN’da toplu ulaşım taşıma ücretlerine yüzde 9 ile 12 arasında zam yapılacak.

You might be interested:  Izmir Bombası Nerede Meşhur?

İzmir İZBAN kaç TL oldu?

Tarifeye göre 2,20 TL olan İzmir’de öğrenci ilk biniş ücretleri de 2,40’a çıktı. İzmir ulaşımında aktarmalar da zamlandı. İzmirli ilk aktarmada 1,31, ikinci aktarma da ise 0,98 kuruş ödeyecek. Üçüncü ve sonraki aktarmalarda ise ücret alınmayacak.

İZBAN’a binmek için kaç tl 2022?

İZBAN Ücret Tarifesi 2022

Aliağa’dan İZBAN’a binen bir yolcu, Selçuk’a gitmek için 24,99 TL ödüyor. Öğrenci 11,44 TL; öğretmen ve 60 yaş 19,46 TL ödeme yapıyor. Bilet 35 ve kontörlü ulaşım kartlarına sahip olan kimseler, bu rotasyon için 4 kontör harcıyor.

Izmir metro açık mı?

İzmir Metrosunda İstasyonlar haftanın yedi günü 06:00 – 00:20 saatleri arasında yapılan tren seferleri boyunca yolculara hizmet etmektedir. Tüm istasyonlarda kapılar 05:50’de açılır, ilk seferle birlikte yolcular işletim süresince giriş turnikelerinden güvenlik kontrolü ile giriş yapar.

Izmir Metro hafta sonu açık mı?

Hafta sonları ise 07.00 – 09.00 saatleri ile 15.00 – 19.00 saatleri arasında 5 dakikada bir sefer yapılırken, akşam 20.00 – 24.00 saatleri arasındaki sefer aralığı ise 10 dakika olarak belirlendi.

Izmir metro 24 saat açık mı?

Raylı sistemde 13 Eylül 2019 Cuma gününden itibaren kesintisiz toplu ulaşım hizmeti başladı. Düzenlemeye göre İzmir Metrosu, Konak ve Karşıyaka Tramvaylarında Cuma sabahı 06:00’da başlayan seferler, Pazar gece yarısına kadar kesintisiz devam ediyor. Böylece Cuma sabahı başlayan işletme 66 saat kesintisiz sürmüş oluyor.

Eshot bayramda ücretsiz mi?

İzmir’de geçtiğimiz bayramlar otobüsler, metrolar ve belediyeye bağlı toplu taşıma araçları ücretsiz olmuştu. 2022 Kurban bayramında da ESHOT otobüslerinin vatandaşlara bayram boyunca ücretsiz hizmet vermesi bekleniyor. 9 Temmuz’da başlayacak olan Kurban Bayramı boyunca İzmir’de belediyeye ait resmi plakalı toplu

You might be interested:  Izmir Tramvay Ne Zaman Açılacak?

Izmirim kart bedava mı?

4/03/2014 tarih ve 28931 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanarak yürürlüğe giren “Ücretsiz veya İndirimli Seyahat Kartları Yönetmeliği” doğrultusunda 65 yaş ve üzeri kişiler alacakları seyahat kartı ve ya Nüfus Cüzdanıyla şehir içi toplu taşıma hizmetlerinden ücretsiz olarak yararlanır.

Izmir arabalı vapur bayramda ücretsiz mi?

İzmir Büyükşehir Belediyesi, Kurban Bayramı dolayısıyla bir dizi önlem aldı. Bayram boyunca vatandaşlar, otobüs, vapur ve metro seferlerinden yüzde 50 indirimli yararlanacak.

Leave a Reply

Your email address will not be published.