Izmir Fırça Ne Iş Yapar?

İZMİR FIRÇA 30 yılı aşan tecrübesiyle firmamız, yüksek teknolojiyle inşaat ve temizlik alanında kullanılan her türlü malzeme ve fırçaları üretip bu ürünleri yurtiçi ve yurtdışı pazarlara sunarak sektöründe lider firmalar arasında yer almaktadır.

Izfaş hisse kimin?

İhlas Holding A.Ş.

Izmir fırça kime ait?

İzmir Fırça’yı İzmir Fırça yapan iki kişi var. Birbirine sıkı sıkıya kenetlenen iki ortak. Natan Kohen ve Orhan Dilberoğlu Onlarınki bir yerde ‘fırça kardeşliği’ Her ikisi de bu sektöre erken yaşta adım atmış ve yollarının kesiştiği İzmir Fırça’da önemli işlere imza atıyorlar.

Izfas hisse ne iş yapar?

Yağlı boya, temizlik ve badana fırçaları imalatı ve satışı ile uğraşmaktadır. Şirket inşaat ürünleri ve temizlik ürünlerinin yanı sıra diğer ürünleri de sunmaktadır.

Izfas brüt takas ne zaman bitiyor?

Sermaye Piyasası Kurulu kararı uyarınca devreye alınan Volatilite Bazlı Tedbir Sistemi (VBTS) kapsamında BURVA.E, IZFAS.E ve VANGD.E paylarında 09/04/2021 tarihli işlemlerden (seans başından) 22/04/2021 tarihli işlemlere (seans sonuna) kadar brüt takas uygulanacaktır.

Isgyo brüt takas ne zaman bitiyor?

(ISGYO) payında 30/03/2022 tarihinden itibaren 1 ay süreyle ‘Brüt Takas’ tedbiri uygulanacaktır. Tedbirin uygulanacağı son tarih 29/04/2022’dir.

Brüt takas süresi ne kadar?

Bu sürenin belirtilmediği durumlarda ise brüt takas süresiz bile olabilir. Kurumun yoğunluğu ile doğru orantılı olarak işlemler ortalama 2 iş günü içerisinde gerçekleşir. Ayrıca brüt takasa alınarak netleştirme uygulaması yapılan hisse senetlerinde günlük veya aynı gün alım satım yapılmasına izin verilmez.

You might be interested:  Izmir Güzelbahçe Nereye Bağlı?

Brüt takas ne zaman bitiyor?

Tedbir Kapsamında Bulunan Hisse Senetleri

Başlama Tarihi 02.08.2022
Bitiş Tarihi 01.09.2022
Brüt Takas Yasağı EVET
Kredi Yasağı EVET
Açığa Satış Yasağı EVET

Izmdc cezası ne zaman bitiyor?

TEDBIRLERIN UYGULANACAGI SON TARIH 30/11/2020`DIR.

Ray Sigorta brüt takas ne zaman bitiyor?

Sermaye Piyasası Kurulu kararı uyarınca devreye alınan Volatilite Bazlı Tedbir Sistemi (VBTS) kapsamında PINSU.E, RAYSG.E, SANFM.E paylarında 10/09/2020 tarihli işlemlerden (seans başından) 24/09/2020 tarihli işlemlere (seans sonuna) kadar brüt takas uygulanacaktır.

Brüt takas olan hisse nasıl satılır?

Brüt takasta olan hisse senetleri internet üzerinden alım/satım emir girişine kapatılır. Şahsen veya telefon aracılığıyla emir girişi yapılabilir. Brüt takasa alınan hisse sentelerinde aynı gün (günlük) alım satım işlemi yapılamaz.

Leave a Reply

Your email address will not be published.