Izmir E Bebek Mağazası Nerede?

İzmir’deki ebebek mağazalarının adresleri, çalışma saatleri ve iletişim telefon numaraları… ebebek Point Bornova Mağazası Adres: 4174 Sokak No:4 Bağburnu Mevkii, Bornova İletişim telefon numarası: 0 850 450 13 60

E bebek sahibi kim?

Yeni bebeği olmuş bir baba olan Halil Erdoğmuş’un bebek bakımıyla ilgili bilgi edinme ihtiyacına istinaden kurduğu bebek.com, 2001 yılından itibaren anne-babalara ve anne baba adaylarına hizmet vermeye devam ediyor.

E bebek de neler var?

 • Anne Baba Eğitim Kitapları
 • Bebek Oyun Halıları
 • Fonksiyonlu Peluş Oyuncaklar.
 • Bebek Boya Kalemleri.
 • Bebek Boyama Kitabı
 • Diş Kaşıyıcılar.
 • Bebek Sallanan Oyuncaklar.
 • Bebek Yürüme Yardımcıları
 • E bebek saat kaça kadar açık?

  EBebek Kaça Kadar Açık? EBebek şubeleri hafta içi her gün saat 22:00’da kapanıyor.

  E bebek kaç tl üzeri kargo bedava?

  Kargo Ücretleri

  Toplam sepet tutarı 350 TL altındaki siparişler için kargo bedeli 9,99 TL’dir. Toplam sepet tutarı 350 TL ve üzerindeki siparişler için kargo ücretsizdir.

  Halil Erdoğmuş kim?

  Halil Erdoğmuş,1969 yılında Uşak’ta doğdu. İlk ve ortaöğrenimini burada tamamlayıp üniversite için İstanbul’a geldi. 1991 yılında İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi İktisat bölümünden mezun oldu. Aynı yıl Türk Mitsui Bank’ta Operasyon bölümünde kariyerine başladı. 1992 yılında Uşak’ta aile şirketinde görev aldı.

  You might be interested:  Izmir Bombası Hamuru Nasıl Olur?

  E-bebek hangi gruba ait?

  Bebek ihtiyaçları sitesi e-bebek.com’un yüzde 50’si Topbaş Ailesi’ne geçti. Bebek ihtiyaçlarına dönük online mağaza olan e-bebek.com’un yüzde 40’ı satılırken sermaye artırımı ile Topbaş Ailesi’nin payı yüzde 50 oldu.

  E bebek büyük indirim ne zaman?

  Her Perşembeden Pazara 4 Gün Boyunca İNDİRİM! Pek çok indirimli ürün ebebek mağazaları ve ebebek.com’da!

  E bebek indirimi 2022 ne zaman?

  Tüm Banyo ve Tuvalet Ürünlerinde Net %28 İndirim! Tüm Ateş Ölçerlerde Net %28 İndirim! Tüm baby me ve Goon Bebek Bezi ve Külot Bezlerde Net %28 İndirim!

  Ebebek indirim günleri hangi günler?

  Her Perşembeden Pazara 4 Gün Boyunca İNDİRİM! mağazaları ve ebebek.com’da!

  Civil saat kaça kadar açık?

  Civil şubeleri hafta içi her gün saat 21:00’da kapanıyor.

  Bebekolog ne iş yapar?

  Bebekolog ; Bebeklerin ihtiyaçları ile ilgili bilgilenmiş ve bildiklerini paylaşan ebebek çalışanlarıdır. Bebekolog bu konuda özel eğitim almış, donanımlı, bilgili olduğu kadar özenli ve ilgilidir.

  E bebek promosyonlu ne demek?

  ebebek promosyon kodu: 25TL

  Bebek bezi ve mamaların haricindeki tüm ürünlerde kullanılabilir. Bu kupondan her üye sadece bir kere yararlanabiliyor.

  Civil kaç tl üzeri kargo bedava?

  100 TL ve Üzeri Kargo Bedava

  – 100 TL ve üzeri tüm ürünlerde geçerlidir. – Kampanya sepetinizde otomatik olarak uygulanacaktır. – Kampanya hediye çeklerinin kullanımına mani değildir.

  E bebek bana özel sayfasına nasıl girilir?

  Karşınıza ad, soyad, e-posta, ülke, cep telefonu bilgilerinizin iletilmesi gereken bir üyelik sayfası açılıyor. Tüm bu bilgileri doldurduktan sonra şifre olarak sadece size özel ve sitemize giriş yapmak için kullanmak istediğiniz parolanızı girmeniz gerekiyor.

  E bebek nasıl kuruldu?

  ebebek’in kuruluş hikâyesi; 2000’li yılların başlarına dayanıyor. Öncelikle ailelere rehberlik edebilmek amacıyla bir içerik sitesi olarak bebek.com sitesini; 2001 yılının Eylül ayında da anne– babaların ve bebeklerin her türlü ihtiyacını bir arada bulabilecekleri ebebek e-ticaret sitesini kurduk.

  You might be interested:  Izmir Uluslararası Fuar Alanı Nerede?

  E bebek Kurumsal mı?

  KVKK. EBEBEK MAĞAZACILIK ANONİM ŞİRKETİ ebebek isimli markasıyla online ve fiziki mağazaları ile hizmet veren bir parekende şirketidir.

  Evideanın sahibi kim?

  Henüz devir rakamı netleşmese de Tiger Global ve Emre Kurttepeli, sahip oldukları Evidea hisselerini Topbaş Ailesi’ne devretti.

  E bebek Türkiyede kaç şubesi var?

  Türkiye’de 40 ilde toplam 101 mağazası olan şirket, 2018 yılında 133 mağazaya ulaşmayı planlıyor. Şirket, açılacak 32 yeni mağazayla 10 yeni il ile birlikte toplam 50 ilde yer alacak.

  Leave a Reply

  Your email address will not be published.