Izmir Den Didim E Nasıl Gidilir?

Izmirden didime hangi yoldan gidilir? Didim’e en yakın büyük şehirlerden biri olan İzmir ‘den,, Didim’e ulaşabilmek için Söke yolunu takip etmek yeterli. İzmir – Didim arası yaklaşık 160 km, 2 saat.

İzmir’den Didim’e tren var mı?

Aydın Söke’de yaşayan insanlar da Didim’e otobüsler ile ulaşmaktadır. İzmir – Didim arası otobüs biletleri 30 – 50 TL arası, Milas – Didim otobüs bileti fiyatları 30 – 40 TL arasındadır. Didim’de tren garı bulunmadığı için direkt olarak tren ile ulaşım mümkün değildir.

İzmir Didim hangi yoldan gidilir?

İzmir’den, Didim’e araçla nasıl gidilir? Didim’e en yakın büyük şehirlerden biri olan İzmir’den,, Didim’e ulaşabilmek için Söke yolunu takip etmek yeterli. İzmir – Didim arası yaklaşık 160 km, 2 saat.

İzmir Didim otobüs bileti kaç TL?

En ucuz İzmir – Didim otobüs bileti 99,00 TL’dir.

İzmir Didim arası kaç lira?

En Çok Tercih Edilen İzmir – Didim Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Otobüs Firması İzmir Didim Bilet Fiyatları Ortalama Sefer Süresi
Pamukkale Turizm 60 TL 1 sa 12 dk
Balıkesir Uludağ 50 TL 1 sa 12 dk
Ayar Aydın Seyahat 36 TL 1 sa 12 dk
Kale Seyahat 49 TL 1 sa 12 dk
You might be interested:  Izmir Öğrenci Kartım Kırıldı Ne Yapmalıyım?

Didime otobüsle nasıl gidilir?

Gün içerisinde İzmir ve Aydın otobüs terminallerinden Didim’e karşılıklı seferler yapılmaktadır. Otobüse binerek Aydın’dan Didim’e 1, İzmir’den Didim’e ise yaklaşık 2 saatte ulaşabilirsiniz. Kış aylarında da İstanbul, Ankara, İzmir arasında düzenli sefer yapan otobüsler ile Didim’e ulaşım sağlamak mümkündür.

Didime hangi otobüs firmaları gidiyor?

Didim şehrine otobüs seferleri düzenleyen otobüs firmaları hangileridir? Türkiye’deki diğer şehirler ile Didim arasında en sık sefer düzenleyen otobüs firmaları, Pamukkale Turizm, Metro Turizm, Varan Turizm, Didim Seyahat ve Ali Osman Ulusoy.

Izmir Didim arası kaç saat sürer?

İzmir ile Didim arasındaki mesafe, otoyollarda 156 kilometre dahil olmak üzere karayoluyla 59 kilometre ‘dir. Yol yaklaşık olarak 1 saat ve 49 dakika zaman alır ve Gaziemir, Germencik, Söke, Kısık, Oğlananası, Sağlık ve Halkapınar üzerinden geçer.

Didime giderken nerelerden geçilir?

İstanbul üzerinden İstanbul – Bursa – Balıkesir – Manisa – İzmir –Söke – Didim güzergahı izlenerek Didim’e ulaşılabiliyor.

Didim nasıl bir yer?

Ege Bölgesi’nde yer alan Aydın ilinin şirin bir ilçesi olan Didim ülkemizin en önemli turizm merkezlerinden biridir. Uzun plajları, cam gibi denizi, bol oksijenli havası ile yaz aylarında binlerce tatilseverin uğrak noktası olan Didim yurt dışından da sayısız misafir ağırlamaktadır.

Didim Seyahat kaç lira?

Didim Seyahat En Popüler Rotaları ve Fiyatları

Popüler Rota Fiyat
Ankara – Didim 370 TL
İstanbul – Bursa 200 TL
İstanbul – Kuşadası 440 TL
İstanbul – İzmir 340 TL

Izmir Adnan Menderes Havalimanından Didim’e nasıl gidilir?

İzmir Adnan Menderes Havalimanı’ndan Didim’e ulaşım: İzmir Adnan Menderes Havalimanı, Didim ilçe merkezine 150 km uzaklıkta. Havalimanından Kuşadası ve Söke’ye giden HAVAŞ otobüsleriyle Söke’ye ulaşıp, Söke’den dolmuş ve otobüslerle Didim’e geçebilirsiniz. HAVAŞ ile Söke’ye yolculuk 35 TL.

You might be interested:  Izmir Istanbul Otoyolu Ne Zaman?

Izmir Didim nerede?

Didim nerede

Aydın’ın ilçesi olan Didim, Türkiye’nin batısında, Ege Bölgesi’nde yer alıyor. 1991’de ilçe olan Didim, doğuda Muğla il sınırı, batıda ve güneyde Ege Denizi, kuzeyde Bafa Gölü ve Menderes Nehri ile çevrelenen bir yarımada şeklinde.

Altınkum Didim arası kaç kilometre?

Didim Altınkum arası mesafe sadece 3 kilometre ve 8 dakika sürüyor. Tatilcilerin sıklıkla sorduğu Altınkum nasıl bir yerdir sorusunun cevabını sizler için derledik.

Aydın Didim arası kaç kilometredir?

DİDİM ile AYDIN arası uzaklık yaklaşık olarak 98 kilometredir. DİDİM, AYDIN arası 98 km olan bu mesafeyi, yaklaşık olarak 1 saat, 22 dakika da gidebilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published.