Izmir Çiğli Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Nerede?

Çiğli Bölge Eğitim Hastanesi İzmir’in Çiğli İlçesinde bulunmaktadır. Konak’ tan İzmir Metro ‘ya binerek Halkapınar ‘da inerek İZBAN’ a aktarma yapınız. İZBAN ile Ata Sanayi durağında indiğinizde Çiğli Bölge Eğitim Hastanesi’ne ulaşabilirsiniz.

Çiğli Eğitim Araştırma hastanesine hangi otobüs gidiyor?

Bu Otobüs hatları Çiğli Eğitim ve Araştırma Hastanesi yakınından geçiyor: 227, 800, 817, 853, 920.

Izmir Çiğli Eğitim ve Araştırma Hastanesi nasıl gidilir?

Hastanemize Ulaşım

Çiğli Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne toplu ulaşım araçlarından yararlanarak ile kolaylıkla gelebilirsiniz. Hastanemiz İZBAN Ata Sanayi İstasyonuna yürüme mesafesindedir. Halkapınar ya da Hilal aktarma istasyonlarını kullanarak Ata Sanayi İstasyonuna gelebilirsiniz.

Çiğli Devlet Hastanesine hangi dolmuş gider?

ESHOT Genel Müdürlüğü, 330 numaralı Bostanlı İskele – Evka 3 Metro İstasyonu Aktarma Merkezi ile 816 numaralı Çiğli Bölge Eğitim Hastanesi – Çiğli Aktarma Merkezi arasında yolcu taşıyacak otobüs hatlarını hizmete açıyor.

Izbanla Çiğli’ye Nasıl Gidilir?

Havalimanından Çiğli’ye gitmek isteyen ziyaretçiler, havaalanının çıkışında bulunan İzban hattını kullanabilirler. Bu hat ile Çiğli durağında inilmesi gerekmekte ve yolculuk ortalama 1 saat sürmektedir. Yolculuk ücreti ise ortalama 5 TL’dir.

Çiğliye hangi Otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Çiğli yakınından geçiyor: 227, 595, 912.

Ekol Hastanesi nasıl gidilir?

Çiğli bölgesindeki en çok ziyaret edilen yerlerden Ekol K.B.B. Hastanesi adresine toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

  1. Otobüs: 227, 595, 912, HAVAŞ-ŞEHİR MERKEZİ
  2. Tren: MENEMEN – CUMAOVASI.
You might be interested:  Izmir Tam Bilet Ne Kadar 2022?

Çiğli Devlet Hastanesi Başhekimi kim?

on Instagram: “Hastanemize Başhekim olarak atanan Doç. Dr. Hurşit APA göreve başlamıştır.

Izmir Çiğli Eğitim ve Araştırma Hastanesi kaç yataklı?

İzmir’in ilk dijital hastane olması özelliğiyle, hizmet vermeye başlayan “Çiğli Bölge Eğitim Hastanesi “520 yatak kapasitesi ve 23 Bloktan oluşan, toplamda 70.192 m² alana kurulu modern binasıyla, 21 Mayıs 2016 tarihinden itibaren tam teşekküllü olarak sağlık hizmeti vermeye başlamıştır.

Izban Çiğli’ye gidiyor mu?

İZBAN Güzergah Hattı ve Aktarma İstasyonları

Halkapınar ve Hilal istasyonlarından İzmir metrosuna; Alsancak, Biçerova, Cumaovası, Çiğli, Egekent, Esbaş, Halkapınar, Hatundere, Kemer, Mavişehir, Menemen, Salhane, Sarnıç, Semt Garajı, Şirinyer, Turan ve Ulukent istasyonlarından otobüslere aktarma yapılabilmektedir.

Çiğli Izban durağı hangi mahallede?

Köyiçi Mahallesi Muhtarlık 624 metre uzaklıkta, 9 dk yürüme mesafesinde. Çiğli Belediye 931 metre uzaklıkta, 13 dk yürüme mesafesinde.

Çiğli Izban hangi yön?

Kuzey aksındaki 19 istasyon Salhane, Bayraklı, Turan, Naldöken, Alaybey, Karşıyaka, Nergiz, Demirköprü, Şemikler, Mavişehir, Çiğli, Ata Sanayi, Egekent, Ulukent, Egekent-2, Menemen, Hatundere, Biçerova ve Aliağa.

Leave a Reply

Your email address will not be published.