Izmir Bornova’Ya Nasıl Gidilir?

Bornova ‘ya gitmek için; İzmir Metrosu ve Eshot hatları kullanılabilir. Bornova Meydanı’na otobüs ile gitmek için 63 no’lu Eshot hattı kullanılabilir. Metro ile gitmek için, İzmir Metrosu ile Bornova durağında inmeniz gerekmektedir. İzmir Metro ile yolculuk ücreti ortalama 3-5 TL’dir.

İZBAN ile Bornova’ya Nasıl Gidilir?

En iyi cevap: Havaalanından Bornova’ya gitmek için Halkapınar yönüne giden İZBAN’a bindikten sonra aktarma istasyonunda inip, EVKA3 METRO’ya binerek Bornova şehir merkezine kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Ayrıca, otobüs ile ulaşım için 204 BORNOVA METRO – HAVALİMANI hattını kullanabilirsiniz.

Izmir Bornova hangi Otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Bornova Merkez yakınından geçiyor: 214, 330, 963.

Bornova’ya nasıl gidebiliriz?

Bornova’ya gitmek için; İzmir Metrosu ve Eshot hatları kullanılabilir. Bornova Meydanı’na otobüs ile gitmek için 63 no’lu Eshot hattı kullanılabilir. Metro ile gitmek için, İzmir Metrosu ile Bornova durağında inmeniz gerekmektedir. İzmir Metro ile yolculuk ücreti ortalama 3-5 TL’dir.

Bornovada İZBAN var mi?

İzban Bornova İstasyonu konumuna gitmek için en yakın duraklar nerede? İzban Bornova İstasyonu konumuna en yakın duraklar: Bornova Metro 331 metre uzaklıkta, 5 dk yürüme mesafesinde.

You might be interested:  Son Izmir Depremi Ne Zaman Oldu?

Bornova metroya hangi dolmuş gider?

Bornova Metro için Otobüs hatları

Hat Adı Yön
800 Menemen Aktarma GÖRÜNTÜLE
568 Evka-4 GÖRÜNTÜLE
267 Bornova Metro GÖRÜNTÜLE
570 Laka Mah. GÖRÜNTÜLE

Bornovadan garaja nasıl gidilir?

Kemer (54) – Halkapınar (555) – Bornova Merkez Metro (204 ve 505 ) Buca Tınaztepe(277) ve Konak (302) aktarma istasyonlarından kalkan otobüsler ile otogara ulaşabilirsiniz.

Bornova Konak hangi Otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Bornova yakınından geçiyor: 153, 302, 44, 64, 699, 925.

Forum Bornova servisleri nereden kalkıyor?

Forum Bornova Alışveriş Merkezi

Sanayi-Yeşilova’ çıkışını kullanabilirsiniz. İzmir Metro’nun ‘Bornova’ durağından hareket eden 59 numaralı (Bornova Metro-Kemer) otobüsten faydalanabilirsiniz. Bornova Evka 4 Mahallesi’nden hareket eden ‘Evka 4-Forum Bornova’ minibüsleri ile ulaşım sağlayabilirsiniz.

Buca’dan Bornova’ya hangi Otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Buca-Bornova yakınından geçiyor: 114, 317.

Bornova Konak arası nasıl gidilir?

Konak bölgesindeki en çok ziyaret edilen yerlerden Bornova adresine toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

  1. Otobüs: 153, 302, 53, 64, 699, 925.
  2. Tren: MENEMEN – CUMAOVASI.
  3. Metro: İZMIR METROSU.

Bornova merkez neresi?

Bornova Merkez İzmir ilinde yer almakta olup, Bornova Merkez Bornova ilçesine bağlıdır.Bornova Merkez haritası konumu ise 38° 28′ 51.0456” Kuzey ve 27° 12′ 25.4556” Doğu gps koordinatlarıdır. Bornova Merkez bağlı olduğu Bornova ilçe merkezine 1 kilometre mesafe uzaklıktadır.

Izmir metro çalışıyor mu?

İzmir Büyükşehir Belediyesi, koronavirüs vakalarının artışıyla birlikte ülke genelinde hayata geçirilen sokağa çıkma kısıtlamaları üzerine, toplu ulaşım araçlarının sefer planlarında yeni düzenlemeler yaptı. Metro ve tramvayda “hafta içi” seferleri normal seyrinde devam edecek.

İZBAN durakları neler?

Kuzey aksındaki 19 istasyon Salhane, Bayraklı, Turan, Naldöken, Alaybey, Karşıyaka, Nergiz, Demirköprü, Şemikler, Mavişehir, Çiğli, Ata Sanayi, Egekent, Ulukent, Egekent-2, Menemen, Hatundere, Biçerova ve Aliağa.

You might be interested:  Izmir Havaalanından Yeni Foça'Ya Nasıl Gidilir?

İZBAN hangi ilçelerden geçiyor?

Kuzeyden güneye sırasıyla Aliağa, Biçerova, Hatundere, Menemen, Egekent 2, Ulukent, Egekent, Ata Sanayi, Çiğli, Mavişehir, Şemikler, Demirköprü, Nergiz, Karşıyaka, Alaybey, Naldöken, Turan, Bayraklı, Salhane, Halkapınar, Alsancak, Hilal, Kemer, Şirinyer, Koşu, İnkılap, Semt Garajı, ESBAŞ, Gaziemir, Sarnıç, Adnan

İZBAN otogara gidiyor mu?

İzban/Minibüs

İlk olarak İzmir Adnan Menderes Havalimanı’ndan İzban’a binip, Halkapınar İstasyonu’na gitmeniz gerekiyor. Daha sonra istasyon önünden kalkan minibüslere binerek, İzmir Otogarı’na rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Bu aktarmalı yolculukta, havalimanından otogara gitmek ortalama 40 – 45 dakika sürüyor.

Bornovaya hangi dolmuş gider?

Bornova Meydanı için Otobüs hatları

Hat Adı Yön
328 Bornova Metro GÖRÜNTÜLE
330 Evka3 Metro GÖRÜNTÜLE
498 Halkapınar Metro GÖRÜNTÜLE
515 Tınaztepe GÖRÜNTÜLE

Bornova Karşıyaka hangi Otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Karşıyaka-Bornova yakınından geçiyor: 114, 317.

Bornovadan Karşıyaka’ya nasıl?

İzmir’den Karşıyaka’ya Ulaşım

İzban ile gitmek isterseniz; Aliağa – Menemen İzban hattını kullanarak Karşıyaka durağında inmeniz gerekmektedir. İzban ile ulaşım ücreti ortalama 4-5 TL’dir. Metro ile gitmek için; Evka-3 – Bornova metro hattını kullanarak İzban Aliağa- Menemen hattına aktarma yapmanız gerekmektedir.

Bornova Merkez nerede?

Bornova Merkez İzmir ilinde yer almakta olup, Bornova Merkez Bornova ilçesine bağlıdır.Bornova Merkez haritası konumu ise 38° 28′ 51.0456” Kuzey ve 27° 12′ 25.4556” Doğu gps koordinatlarıdır. Bornova Merkez bağlı olduğu Bornova ilçe merkezine 1 kilometre mesafe uzaklıktadır.

Leave a Reply

Your email address will not be published.