Izmir Bornova Nasıl Gidilir?

Bornova ‘ya gitmek için; İzmir Metrosu ve Eshot hatları kullanılabilir. Bornova Meydanı’na otobüs ile gitmek için 63 no’lu Eshot hattı kullanılabilir. Metro ile gitmek için, İzmir Metrosu ile Bornova durağında inmeniz gerekmektedir. İzmir Metro ile yolculuk ücreti ortalama 3-5 TL’dir.

Izmir Bornova hangi Otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Bornova Merkez yakınından geçiyor: 214, 330, 963.

Bornova’ya nasıl gidebiliriz?

Bornova’ya gitmek için; İzmir Metrosu ve Eshot hatları kullanılabilir. Bornova Meydanı’na otobüs ile gitmek için 63 no’lu Eshot hattı kullanılabilir. Metro ile gitmek için, İzmir Metrosu ile Bornova durağında inmeniz gerekmektedir. İzmir Metro ile yolculuk ücreti ortalama 3-5 TL’dir.

Bornova’dan Izbana nasıl gidilir?

En iyi cevap: Havaalanından Bornova’ya gitmek için Halkapınar yönüne giden İZBAN’a bindikten sonra aktarma istasyonunda inip, EVKA3 METRO’ya binerek Bornova şehir merkezine kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Ayrıca, otobüs ile ulaşım için 204 BORNOVA METRO – HAVALİMANI hattını kullanabilirsiniz.

Izmir Otogar Bornova Nasıl Gidilir?

Otogara Ulaşım

Kemer (54) – Halkapınar (555) – Bornova Merkez Metro (204 ve 505 ) Buca Tınaztepe(277) ve Konak (302) aktarma istasyonlarından kalkan otobüsler ile otogara ulaşabilirsiniz.

You might be interested:  Izmir Karabağlar Elektrik Kesintisi Ne Zaman Gelecek?

Bornova Konak hangi Otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Bornova yakınından geçiyor: 153, 302, 44, 64, 699, 925.

Forum Bornova servisleri nereden kalkıyor?

Forum Bornova Alışveriş Merkezi

Sanayi-Yeşilova’ çıkışını kullanabilirsiniz. İzmir Metro’nun ‘Bornova’ durağından hareket eden 59 numaralı (Bornova Metro-Kemer) otobüsten faydalanabilirsiniz. Bornova Evka 4 Mahallesi’nden hareket eden ‘Evka 4-Forum Bornova’ minibüsleri ile ulaşım sağlayabilirsiniz.

Bornova Konak arası nasıl gidilir?

Konak bölgesindeki en çok ziyaret edilen yerlerden Bornova adresine toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

  1. Otobüs: 153, 302, 53, 64, 699, 925.
  2. Tren: MENEMEN – CUMAOVASI.
  3. Metro: İZMIR METROSU.

Bornova merkez neresi?

Bornova Merkez İzmir ilinde yer almakta olup, Bornova Merkez Bornova ilçesine bağlıdır.Bornova Merkez haritası konumu ise 38° 28′ 51.0456” Kuzey ve 27° 12′ 25.4556” Doğu gps koordinatlarıdır. Bornova Merkez bağlı olduğu Bornova ilçe merkezine 1 kilometre mesafe uzaklıktadır.

Buca’dan Bornova’ya hangi otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Buca-Bornova yakınından geçiyor: 114, 317.

Bornovada İZBAN var mi?

İzban Bornova İstasyonu konumuna gitmek için en yakın duraklar nerede? İzban Bornova İstasyonu konumuna en yakın duraklar: Bornova Metro 331 metre uzaklıkta, 5 dk yürüme mesafesinde.

Bornova metroya hangi dolmuş gider?

Bornova Metro için Otobüs hatları

Hat Adı Yön
800 Menemen Aktarma GÖRÜNTÜLE
568 Evka-4 GÖRÜNTÜLE
267 Bornova Metro GÖRÜNTÜLE
570 Laka Mah. GÖRÜNTÜLE

Izmir otogardan Izbana nasıl gidilir?

Otogardan kalkan minibüslerle ilk olarak Halkapınar İstasyonu’na gitmeniz gerekiyor. Daha sonra, buradan kalkan İzban’la ortalama 35 – 40 dakika içerisinde havalimanına ulaşabilirsiniz.

Bornova Metro Otogar arası kaç dakika?

Bornova bölgesinde bulunan Otogar, metro durağına ne kadar uzaklıktadır? Bornova bölgesinde bulunan Otogar konumuna en yakın metro durağı, 10 dk yürüme mesafesindedir.

You might be interested:  Kaybolan Öğrenci Kartı Nasıl Çıkarılır Izmir?

Izmir otogar Fahrettin Altay nasıl gidilir?

1.İzmir Otogar – Üçkuyular

  1. 555 NOLU ESHOT BELEDİYE OTOBÜSÜ OTOGAR-HALKAPINAR METRO + İZMİR METRO HALKAPINAR METRO DURAĞINDAN / F.ALTAY SON DURAK.
  2. 555 NOLU ESHOT BELEDİYE OTOBÜSÜ OTOGAR-HALKAPINAR METRO + TRAMVAY HALKAPINAR DURAĞINDAN / F.ALTAY SON DURAK.

Metro otogara gidiyor mu?

METRO İLE ESENLER OTOGARI’NA ULAŞIM

Esenler Otogar’a Metro ile gitmek için M1A ve M1B Metro hatlarına binip Otogar durağında inebilirsiniz. Ya da M2 Yenikapı- Hacıosman Metrosu’na binerek Taksim ya da Şişli/ Mecidiyeköy duraklarında inip oradan kalkan otobüslerle Esenler Otogar’a ulaşım sağlayabilirsiniz.

Bornovaya hangi dolmuş gider?

Bornova Meydanı için Otobüs hatları

Hat Adı Yön
328 Bornova Metro GÖRÜNTÜLE
330 Evka3 Metro GÖRÜNTÜLE
498 Halkapınar Metro GÖRÜNTÜLE
515 Tınaztepe GÖRÜNTÜLE

Bornova Karşıyaka hangi Otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Karşıyaka-Bornova yakınından geçiyor: 114, 317.

Bornovadan Karşıyaka’ya nasıl?

İzmir’den Karşıyaka’ya Ulaşım

İzban ile gitmek isterseniz; Aliağa – Menemen İzban hattını kullanarak Karşıyaka durağında inmeniz gerekmektedir. İzban ile ulaşım ücreti ortalama 4-5 TL’dir. Metro ile gitmek için; Evka-3 – Bornova metro hattını kullanarak İzban Aliağa- Menemen hattına aktarma yapmanız gerekmektedir.

Bornova Merkez nerede?

Bornova Merkez İzmir ilinde yer almakta olup, Bornova Merkez Bornova ilçesine bağlıdır.Bornova Merkez haritası konumu ise 38° 28′ 51.0456” Kuzey ve 27° 12′ 25.4556” Doğu gps koordinatlarıdır. Bornova Merkez bağlı olduğu Bornova ilçe merkezine 1 kilometre mesafe uzaklıktadır.

Leave a Reply

Your email address will not be published.