Izmir Asayiş Şube Müdürü Kim?

Asayiş Şube Müdürü İsmail Duman da görevine devam etti. Asayiş Şube Müdür Yardımcısı İsmail Kenar ise terfi alarak Narkotik Suçlarıyla Mücadele Şube Müdürü oldu.

Izmir emniyet müdürü kim 2021?

İl Emniyet Müdürümüz Sayın Mehmet ŞAHNE başkanlığında; İl Emniyet Müdür Yardımcılarımız, İlçe Emniyet Müdürlerimiz ve Şube Müdürlerimizin katılımıyla ‘Değerlendirme ve Koordinasyon Toplantısı’ gerçekleştirildi.

Izmir il emniyet müdürü kim 2022?

İçişleri Bakanlığı’nın 2022 Atama Kararnamesi ile Hakkari’de 3 yıldır görev yapan başarılı İl Emniyet Müdür Yardımcısı Dr. Savaş Şimşek, İzmir İl Emniyet Müdürlüğüne atandı.

Izmir emniyet müdürü kim nereli?

Mehmet Şahne 1967 yılında Ankara’da dünyaya geldi. 1985 yılında Polis Kolejinden mezun olduktan sonra 1989 yılında Polis Akademisinden mezun olan Mehmet Şahne 1989-1995 yıllarında Sivas İl Emniyet Müdürlüğünde göreve başladı.

Izmir Emniyet Müdürü Mehmet şahne kimdir?

1967 yılında Ankara ilinde doğmuştur. 1985 yılında Polis Kolejinden, 1989 yılında Polis Akademisinden mezun olarak sırası ile 1989-1995 yıllarında Sivas İl Emniyet Müdürlüğünde göreve başlamış, 1994-1995 yıllıları arasında Yedek Subay olarak askerlik görevini ifa etmiştir.

You might be interested:  Izmir Burs Ne Zaman Yatacak?

Izmir Emniyet Müdürü Mehmet Şah ne?

İzmir İl Emniyet Müdürü Sn.Mehmet Şahne, 1967 yılında Ankara ilinde doğmuştur. 1985 yılında Polis Kolejinden, 1989 yılında Polis Akademisinden mezun olarak sırası ile 1989-1995 yıllarında Sivas İl Emniyet Müdürlüğünde göreve başlamış, 1994-1995 yıllıları arasında Yedek Subay olarak askerlik görevini ifa etmiştir.

Şu an Emniyet Genel Müdürü kim?

Emniyet Genel Müdürü Mehmet Aktaş, Şanlıurfa’da bir dizi ziyarette bulundu.

Izmir il trafik müdürü kimdir?

İzmir İl Emniyet Müdürlüğü, Trafik Şube Müdürü Sn. Aysel Uyar’a Hayırlı Olsun Ziyaretimiz | Temşad.

Tolga Ergüden kimdir?

Bir süredir boş olan Akçaabat Emniyet Müdürlüğü görevine İzmir’in Dikili İlçe Emniyet Müdürü Tolga Ergüden atandı. Bir süredir boş olan Akçaabat Emniyet Müdürlüğü görevine İzmir’in Dikili İlçe Emniyet Müdürü Tolga Ergüden atandı. 2. Sınıf Emniyet Müdürü olan Ergüden, ilçemizdeki görevine 1 Kasım’da başladı.

Hakan incili kimdir?

Menemen ilçe Emniyet Müdürü Hakan İncili İzmir İl Emniyet Müdür Yardımcılığına atandı Menemen İlçe Emniyet Müdürü olarak görevini sürdüren Hakan İncili İzmir İl Emniyet Müdür Yardımcısı oldu.

Izmir il emniyet amiri kim?

İzmir İl Emniyet Müdürü olarak atanan 54 yaşındaki Mehmet Şahne, 1967 yılında Ankara’da doğdu. Mehmet Şahne, 1985 yılında polis kolejinden, 1989 yılında Polis Akademisi’nden mezun olarak, 1989-1995 yıllarında Sivas İl Emniyet Müdürlüğü’nde göreve başladı.

Konak ilçe emniyet müdürü kim?

KONAK İLÇE EMNİYET MÜDÜRÜ SAMET METE UYSAL’I MAKAMINDA ZİYARET ETTİK

Hüseyin Aşkın Kaç Yaşında?

Diyarbakır İl Emniyet Müdürü Sn.Dr.Hüseyin Aşkın, 1967 yılında Çankırı ilinin, Kurşunlu ilçesinde doğdu. İlk ve orta öğrenimini Ankara’da tamamladıktan sonra 1986 yılında Polis Kolejinden, 1990 yılında Polis Akademisinden mezun oldu.

Emniyet Genel Müdürü ne kadar maaş alıyor?

İl Emniyet Müdürlerinin ortalama maaşları net asgari ücretin %268.45 üzerindedir. İl Emniyet Müdürü maaşı ortalama 15.670 TL ‘dir. Bu miktar; aile yardımı, prim ve diğer ödeneklerden bağımsızdır.

You might be interested:  Tkl Izmir Hangi Okul?

Emniyet Genel Müdürü nasıl olunur?

Emniyet müdürü olmak için ilk olarak yıllık mesleki değerlendirme puanlarında en az 3.5 puan almış olmanız gerekiyor. Daha sonra da meslek hayatı boyunca ciddi bir soruşturma içerisinden geçmemek veya herhangi bir şekilde meslek hayatında ceza almış olmamak gerekiyor.

Temel Salman Kimdir?

Seferihisar Emniyet Müdürü Temel Salman Seferihisarlıların gönlünde iz bırakarak İzmir İl Emniyet Müdürlüğü’ne Müdür Yardımcısı olarak atandı. Temel Salman Müdürümüze yeni görevinde başarılar dileriz. Seferihisar’da boşalan Emniyet Müdürlüğü kadrosuna Güzelbahçe Emniyet Müdürü Güray Aksüt, geçici olarak atandı.

Izmir Trafik Emniyet Müdürü kimdir?

İzmir İl Emniyet Müdürlüğü, Trafik Şube Müdürü Sn. Aysel Uyar’a Hayırlı Olsun Ziyaretimiz | Temşad.

Izmir Emniyet Müdürü Celal Uzunkaya kimdir?

Celal Uzunkaya, 1958 yılında Samsun’da doğdu. İlk ve orta öğrenimini aynı ilde tamamladıktan sonra 1975 yılında Polis Koleji’ni, 1978 yılında da Polis Akademisi’ni birinciliklerle bitirdi.

Emniyet Müdürü Faruk Kıran kimdir?

Kiraz İlçe Emniyet Müdürlüğü görevinde bulunurken Tire İlçe Emniyet Müdürü olarak yaklaşık 4 ay kadar görev yapan Faruk Kıran İzmir Bomba İmha ve İnceleme Şube Müdürlüğü görevine atandı.

Leave a Reply

Your email address will not be published.