Istanbul Izmir Otoyolu Oksijen Tesisleri Kimin?

Bu yol üzerinde halen 11 hizmet noktası var ve inşaat tamamlandığında bunların sayısı 33’e çıkacak. Bu noktalar yapımcı konsorsiyumun kurduğu Otoyol İşletme ve Bakım AŞ tarafından ‘Oksijen’ markası altında işletiliyor. Bu konseptin başında da perakende sektörünün deneyimli ismi Alp Gürdil var.

Alp Gurdil kim?

Alp GÜRDİL – Genel Müdür (Shopping Arcades, Food and Beverage, Petrol Stations) – Otoyol İşletme ve Bakım A.Ş. LinkedIn.

Oksijen Tesisleri kaç tane var?

“Otoyol İşletme ve Bakım AŞ’nin altında 33 tane hizmet bölgesi var. Mevcut yolun uzunluğu 405 km; buna 46 km yan yolları da eklediğimizde toplam 446 km’nin üzerindeki tesisleri aslında biz ticari olarak bir pasaj gibi düşündük. Dünyanın en büyük pasajını ya da caddesini bir anlamda ticari alanlara dönüştürüyoruz.

Otoyol işletme ve Yatırım A.Ş kimin?

Otoyol Yatırım ve İşletme A.Ş. – Nurol Holding.

Oksijen dinlenme tesisleri numaraları neye göre?

O’nun üzerindeki sayıların, otoyolun kaçıncı kilometresinde olunduğunu gösterdiğini belirten Gürdil, ‘Köprüden önceki ilk tesisimiz Oksijen-3, 17 bin metrekare perakende ve 8 bin metrekare kapalı otopark alanına sahip.

Oksijen Tesisleri ne demek?

istanbul – izmir otobanının yol kenarı dinlenme tesislerinin toptan adı. bazıları avm formatında, bazıları daha ufak, ama hepsi yol kenarı dinlenme tesisi işte.

You might be interested:  Izmir Bayraklı Da Sular Ne Zaman Gelecek?

Hangi oksijende Starbucks var?

Store Locator

 • O86 Bursa Istanbul Yonu. Istanbul Izmir Otoyolu 86 km, Bursa.
 • O86 Bursa Izmir Yonu. Istanbul- Izmir Otoyolu 86.km, Bursa.
 • Gorukle Trio. Sakarya Mah.
 • 100. Yil.
 • Ardic Park Avm. Ertugrul Mh.
 • Ozdilek Park Bursa. Ertugrul mah Yeni Yalova, Bursa.
 • Balat Turkuaz. Ahmet Yesevi Mah.
 • Ata Bulvari. Ata Caddesi, Bursa.
 • Oksijen avm hangi mağazalar var?

  Oksijen Tesisleri bünyesinde yer alan markalar şöyle; Migros, Mavi Jeans, Kiğılı, Penti, Özdilek, Watsons, Exxe Selection, Mado, Starbucks, Columbia, Toyzz Shop, Burger King, Arby’s, Popeyes, Usta Dönerci, Günaydın Et, Kitchnette, Menemenci Alaattin, Eatstop, Dilim Börek, Ramiz Köftecisi, Beltway.

  Oksijen 0375 Manisa nerede?

  Oksijen O375, benzin istasyonu, Sancaklıiğdecik Mah., İstanbul-İzmir Otoyolu, Şehzadeler, Manisa, Türkiye – Yandex Haritalar.

  İzmir Otoyolu devletin mi?

  Yap-İşlet-Devret (YİD) modeliyle yapılan İzmir otoyolu ve Osmangazi Köprüsü’nde devletin garanti ettiği günlük araç sayıları aşıldı. Haziranda İstanbul-İzmir Otoyolu ‘nun hemen hemen her etabında garantiyi karşılama oranı yüzde 100’ü geçti. Otoyol ve köprü, 2035’te devlete devredilecek.

  Otoban kimin sorumluluğunda?

  MADDE 1 – (1) Bu Yönetmeliğin amacı, Karayolları Genel Müdürlüğünün sorumluluğu altında bulunan otoyollar ile erişme kontrolünün uygulandığı karayollarının geçişi ücretli olacak kesimlerinin geçiş ücretlerinin belirlenmesine ilişkin usul ve esasları düzenlemektir.

  İzmir Otoyolu kaç yıl işletilecek?

  OSMANGAZİ KÖPRÜSÜ VE İZMİR-İSTANBUL OTOYOLU

  1 Temmuz 2016 tarihinde açılan, İstanbul-İzmir Otoyolu kapsamında, Yap İşlet Devret modeli ile inşa edilen Osmangazi Köprüsü’nün toplam inşaat ve işletme süresi 15 yıl 9 ay 24 gündür. Osmangazi Köprüsü’nün yapım maliyeti 1,48 milyar dolardır.

  Oksijen ne zaman kuruldu?

  Oksijen, 15 Ocak 2021 tarihinde ilk sayısı yayımlanan ulusal haftalık gazete. Genel yayın yönetmenliğini Zafer Mutlu yapmaktadır. Haftalık Yayıncılık A.Ş.

  You might be interested:  Izmir Havaalanından Foça'Ya Nasıl Gidilir?

  02 hangi yol?

  Otoyol 2 (O2, 2. Çevre yolu), İstanbul’u çevreleyen ikinci otoyol. Birinci çevre yolu olan ‘den daha geniş bir yay çizer. Çift yönlü, sekiz şeritlidir. gibi İstanbul Boğazı´nın üzerinden geçer.

  Hizmet Tesisi nedir?

  Hizmet Binası, otoyollarda yolculuk eden sürücü ve yolculara değişik bir ortamda yeme, içme, dinlenme ve alışveriş etme imkanı sağlamak amacıyla A ve B tipi tesislerde inşa edilecek olan ana hizmet tesisidir.

  Gebze oksijen AVM nasıl gidilir?

  Gebze şehrinde Oksijen Dinlenme Alanı konumuna en yakın duraklar ile Otobüs hatları

  1. KM64. Di̇li̇skelesi̇-Di̇lovası-Çerkeşli̇-İmes-Köseler-Mermerci̇ler Osb.
  2. 303. Di̇li̇skelesi̇-Gebze Otogar-Gebze-Fati̇h Devlet Hast.
  3. 305. Bi̇li̇şi̇m Vadi̇si̇-Di̇li̇skelesi̇-Körfez-İzmi̇t-Umuttepe.
  4. 306. Di̇li̇skelesi̇-Hastane.
  5. 310.

  02 hangi yol?

  Otoyol 2 (O2, 2. Çevre yolu), İstanbul’u çevreleyen ikinci otoyol. Birinci çevre yolu olan ‘den daha geniş bir yay çizer. Çift yönlü, sekiz şeritlidir. gibi İstanbul Boğazı´nın üzerinden geçer.

  Hizmet Tesisi nedir?

  Hizmet Binası, otoyollarda yolculuk eden sürücü ve yolculara değişik bir ortamda yeme, içme, dinlenme ve alışveriş etme imkanı sağlamak amacıyla A ve B tipi tesislerde inşa edilecek olan ana hizmet tesisidir.

  Leave a Reply

  Your email address will not be published.