Güzelyalı Nerede Izmir?

Güzelyalı İzmir ilinde yer almakta olup, Güzelyalı Konak ilçesine bağlıdır. Güzelyalı haritası konumu ise 38° 23′ 47.5620” Kuzey ve 27° 5′ 1.7520” Doğu gps koordinatlarıdır. Güzelyalı bağlı olduğu Konak ilçe merkezine 6 kilometre mesafe uzaklıktadır.

Güzelyalı izmir hangi ilçede?

Güzelyalı, İzmir’in Konak ilçesine bağlı bir mahalledir. 2020 itibarıyla 18.360 kişilik nüfusa sahiptir.

Izmir Güzelyalı nasıl bir yer?

kaçacak bir yer aradığınızda illa ki güzel manzaralı ve sakin bir yeri vardır. eskiden evlerin az olduğu sahilinde genelde yazlık tarzı evlerin, kamp ve dinlenme tesislerinin bulunduğu denizi (marmara denizinin her kumsalı gibi) temiz, havası güzel bir küçük yerdi pendik tuzla arasında kurt kiremit’in dibinde.

Güzelyalı hangi semte bağlı?

Güzelyalı, İstanbul’un Pendik ilçesine bağlı semt.

İzmir’in en nezih semti neresi?

Karşıyaka. İzmir denince akla gelen belki ilk merkez olan Karşıyaka, hareketli hayatı, ulaşım olanakları ve kendine özgü kültürel havası ile İzmir’in en nezih ve güzel bölgelerinden biri olarak öne çıkıyor.

Izmirde hangi semtten ev alınır?

Karşıyaka, Bostanlı ve Mavişehir bölgesinin yıllardır süregelen prestijli cazibesi, düzenli yerleşimi ile İzmirlilerin konut alımında ilk tercih ettikleri bölgeler.

You might be interested:  Izmir Otoyol Ücreti Ne Kadar?

İzmir’in en güzel ilçesi hangisi?

1- Karşıyaka

İzmir’in en büyük yerleşim yerlerinden biri olan Karşıyaka; hareketli hayatı, ulaşım kolaylığı ve kendine has kültürel havası ile ilin en güzel bölgeleri arasında yer alıyor.

İzmir çiğlide nerede oturulur?

Ataşehir diye bir mahallesi var, Mavişehir ile arasında otoban var Çiğli’nin en iyi semtlerinden biridir. Tabi kiralar nispeten pahalı, Karşıyaka/Yalı-Atakent tarafında da oturabilirsin büyük bir yer ise servisi vardır muhakkak. Mavişehir tarafları en pahalı yerlerden biridir.

İzmir buca nasıl bir yer?

Yaşadığım yerdir, güzeldir, sakindir, insanı temizdir. Gecenin bir vakti sokakta rahatça dolaşabileceğiniz ilçelerdendir. Güvenlidir, özellikle bizim olduğumuz Yaylacık Mahallesi kemik olarak Selanik göçmenlerini barındırır.

Istanbul Güzelyalı hangi yakada?

Güzelyalı Mahallesi İstanbul ilinde yer almakta olup, Esenyalı semtinde bulunan Güzelyalı Mahallesi Pendik ilçesine bağlıdır.

Güzelyalı Mahallesi Haritası Yakınında Bulunan Yerler.

Yer Mesafe
Aydınlı Limanı 1.9 km
Aydınbey Yarımadası 2 km
Ekrembey Yarımadası 2.4 km
Büyük Dere 2.7 km

Istanbul Güzelyalı mahallesi nereye bağlı?

33 bin 112 nüfusla Pendik’in en kalabalık 6. mahallesi olan Güzelyalı Mahallesi, 1 milyon 662 bin m2 alana sahiptir. D-100 Karayolu ikiye bölündüğü bu mahallemiz, Pendik’in Tuzla sınırında yer almaktadır.

Bursa Güzelyalı hangi ilçeye bağlı?

Ancak hizmetlerin yeterli olmadığını gören mahalle halkı 1992 yılında yaptığı referandum ile ve Bakanlar kurulunun 13/08/1992 gün ve 92/40614 sayılı kararı ile Mudanya Belediyesinden ayrılarak başlı başına belde oldu.Bununla beraber Güzelyalı, idari olarak Mudanya Kaymakamlığına bağlıdır.2009 yerel seçimlerinde,belde

Bursa Burgaz nereye bağlı?

Burgaz Mahallesi Bursa ilinde yer almakta olup, Güzelyalı semtinde bulunan Burgaz Mahallesi Mudanya ilçesine bağlıdır.Burgaz Mahallesi haritası konumu ise 40° 21′ 18.6300” Kuzey ve 28° 55′ 38.4024” Doğu gps koordinatlarıdır. Burgaz Mahallesi bağlı olduğu Mudanya ilçe merkezine 4 kilometre mesafe uzaklıktadır.

You might be interested:  Izmir Doğal Yaşam Parkı'Na Nasıl Gidilir?

Çanakkale Güzelyalı Köyü hangi ilçeye bağlı?

Güzelyalı, Çanakkale ilinin Merkez ilçesine bağlı bir köydür.

Güzelyalı’ya hangi dolmuş gider?

Yüreğir bölgesinde Güzelyalı Mahallesi için Otobüs hatları

Hat Adı Yön
154 Balcali GÖRÜNTÜLE
170 Havutlu GÖRÜNTÜLE
CEMALPAŞA 2 Şambayat Toki GÖRÜNTÜLE
114 M1 GÖRÜNTÜLE

Güzelyalı hangi metro?

İzmir bölgesinde bulunan güzelyalı konumuna son Metro saat kaçta gider? İZMIR METROSU, İzmir bölgesinde bulunan güzelyalı konumuna giden son Metro aracıdır. 00:40 civarında buradan geçer.

Izmir Bostanlı hangi ilçeye bağlı?

Bostanlı, İzmir’in Karşıyaka ilçesine bağlı bir mahalledir. Karşıyaka sahili ile Mavişehir sahili arasında yer almaktadır.

Çanakkale Güzelyalı köyü nereye bağlı?

Güzelyalı, Çanakkale ilinin Merkez ilçesine bağlı bir köydür.

Izmirde kaç tane ilçe var?

İzmir’in Aliağa, Balçova, Bayındır, Bayraklı, Bergama, Beydağ, Bornova, Buca, Çeşme, Çiğli, Dikili, Foça, Gaziemir, Güzelbahçe, Karabağlar, Karaburun, Karşıyaka, Kemalpaşa, Kınık, Kiraz, Konak, Menderes, Menemen, Narlıdere, Ödemiş, Seferihisar, Selçuk, Tire, Torbalı ve Urla olmak üzere 30 ilçesi bulunuyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published.