Güldür Güldür Izmir Ne Zaman?

Güldür Güldür Show, İzmir’e geliyor… Show TV’de yayınlanan ve artık fenomen haline gelen Güldür Güldür Show, Mayıs ayında İzmir’de gösteri yapacak. Peki Güldür Güldür Show İzmir’e ne zaman gelecek, biletler nereden alınacak? İzmir’de yapılması planlanan Güldür Güldür Show, 9 Mayıs’ta İzmir’e gelecek.

Güldür güldür ün bilet fiyatları ne kadar?

Güldür Güldür Show bilet fiyatları 2022 yılında değişte yani zamlandı. Buna göre tam bilet 215 TL olurken, öğrenci bileti ise 135 TL olarak belirlendi.

Güldür güldür Show yaş sınırı var mı?

– Seyircilerimizin tiyatro salonuna giriş saati en son 20:30 ve canlı yayının başlama saati 20:40’dır. – 10 yaşından küçük çocuklar etkinliğe alınmamaktadır. 10 yaş ve üzeri bilete tabidir. – Etkinlik mekanına kamera ve fotoğraf makinası sokmak yasaktır.

Güldür güldür Show hangi tiyatroda?

Kahkahanın efendileri, 1 Haziran’da BKM’de! Günlük hayatın sıradan konularına farklı bir bakış açısı ile yaklaşan Güldür Güldür Show, aileden aşka, şöhretten teknolojiye, futboldan arkadaşlığa, birçok konuya yine kendi mizah anlayışı ile yeni yaklaşımlar ve çözümleri ile kahkahanın adresi olmaya devam ediyor.

You might be interested:  Izmir Çamdibi Hangi Ilçeye Bağlı?

Güldür güldür kaç saat sürüyor?

Güldür Güldür
Yapımcı Necati Akpınar
Mekân Beşiktaş Kültür Merkezi Bostancı Gösteri Merkezi
Gösterim süresi 105 dakika
Yapım şirketi BKM

Güldür güldür yeri nerede?

Güldür Güldür Show programı Beşiktaş Kültür Merkezi BKM’de çekilmektedir. Beşiktaş Kültür Merkezi, İstanbul’un Beşiktaş ilçesinde bulunmaktadır.

BKM salon çift ne demek?

Aslında herhangi bir fark yok. Bu sadece, etkinlik mekanındaki koltukların tek sıralar ve çift sıralar olarak numaralandırılmasından kaynaklanıyor.

Konuşanlar bilet fiyatları ne kadar?

Hasan Can Kaya’nın hazırlayıp sunduğu ‘Konuşanlar’ programına seyirci olarak katılmak için internet üzerinden veya Biletix gişelerinden bilet almak gerekiyor. Konuşanlar bilet fiyatları 130 TL ile 200 TL arasında değişirken, programın çekim tarihleri önceden net olarak bilinmiyor.

Güldür güldür nasıl gidilir?

Beşiktaş bölgesindeki en çok ziyaret edilen yerlerden BKM Güldür Güldür Show adresine toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

 1. Otobüs: 129T, 28, 29C, 41E, 55B.
 2. Metro: M2.
 3. Minibüs / Dolmuş: DOLMUŞ: D-31, DOLMUŞ: D-61, MİNİBÜS: SRY-16.

Güldür güldür giriş saat kaçta başlıyor?

Önemli Uyarı: Güldür Güldür Show yeni sezonda canlı olarak yayınlanıyor. Seyircilerimizin tiyatro salonuna giriş saati en son 20:30 ve canlı yayının başlama saati 20:40’dır.

Güldür güldür salonu kaç kişilik?

İstanbul’un önemli kültür ve sanat merkezlerinden biri olan BKM, 700 kişilik salonunda Tolga Çevik, Ata Demirer ve Atalay Demirci’nin gösterileriyle Yılmaz Erdoğan’ın sanat yönetmenliğinde 4 sezondur sahnelenen “Çok Güzel Hareketler Bunlar”ı tiyatroseverle buluşturdu.

Güldür Güldür Elmas kim?

Güldür Güldür Show Elmas karakterini ‘Gözde Okur’ canlandırmaktadır. Gözde Okur, Güldür Güldür Show’da ilk olarak 283. bölümde yer almıştır. Halen aynı programda rol almaktadır.

Güldür Güldür Dilek kim?

Ayşegül Akdemir, 23 Mayıs 1979 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. Tiyatroya başlaması Müjdat Gezen Sanat Merkezi Aktör Stüdyo’da oldu. Daha sonra Ayla Algan’dan tiyatro beden dili ve plastik makyaj eğitimi aldı. BKM’nin sınavını kazanıp atölyede yer aldı.

You might be interested:  Şoför Tanıtım Kartı Nasıl Alınır Izmir?

BKM bugün ne var?

 • Müslüm Gürses Şarkıları – Senfonik. 20 Temmuz’da Maximum Uniq Açıkhava’da!
 • Sagopa Kajmer. 23 Temmuz’da Maximum Uniq Açıkhava’da!
 • Hep Yeni Kal Sunar: Melike Şahin.
 • DenizBank Açıkhava Etkinlikleri. 27 Temmuz – 19 Ağustos tarihleri arasında Harbiye Açıkhava’da!
 • Yalın – Bir Yaz Akşamı ‘Unutulmaz Şarkılar’
 • Güldür güldür stüdyosu nerede?

  Güldür Güldür Show programı Beşiktaş Kültür Merkezi BKM’de çekilmektedir. Beşiktaş Kültür Merkezi, İstanbul’un Beşiktaş ilçesinde bulunmaktadır.

  Çok Güzel Hareketler bilet fiyatları ne kadar?

  Çok Güzel Hareketler 2020 bilet fiyatları şöyle: – Çok Güzel Hareketler tam bilet fiyatı 98.00 TL. – Çok Güzel Hareketler öğrenci bileti fiyatı 68.00 TL.

  Güldür güldür tiyatro salonu kaç kişilik?

  İstanbul’un önemli kültür ve sanat merkezlerinden biri olan BKM, 700 kişilik salonunda Tolga Çevik, Ata Demirer ve Atalay Demirci’nin gösterileriyle Yılmaz Erdoğan’ın sanat yönetmenliğinde 4 sezondur sahnelenen “Çok Güzel Hareketler Bunlar”ı tiyatroseverle buluşturdu.

  Güldür güldür tiyatro nerede?

  Hakkında. Ekranların beğenilen komedi programı Güldür Güldür Show, İstanbul Komedi Festivali kapsamında Bostancı Gösteri Merkezi’nde

  Leave a Reply

  Your email address will not be published.