Gates Izmir Ne Üretiyor?

Biz İzmir’de Gates adına gergi rulmanı ve Stackpole adına yağ pompası üretiyoruz. Gergi rulmanı ve yağ pompası her otomobilin motorunda bulunan en önemli aksamlardandır. Hem Gates, hem Stackpole için bu ürün gruplarını üreten Avrupa’daki tek tesis Ege Serbest Bölgesindeki tesisimizdir.

Kimdir Gates markasının üreticisi?

Gates yalnızca tüm önemli otomobil ve makine üreticilerine değil, aynı zamanda yedek parça pazarına da tedarikte bulunmaktadır. Orijinal ekipman üreticileriyle kurduğu yakın işbirliği sayesinde Gates, tasarım ve üretim yöntemlerinde liderliği elinde tutuyor. Her ürünü uzun ömrü ve güvenilir performansı ile üstünlüğü yakalıyor.

Kimdir Gates’in en önemli tedarikçisi?

Gates ayrıca motosiklet pazarı için de önemli bir kayış tedarikçisidir. Gates’in güç aktarım ürünlerinin endüstriyel uygulama yelpazesi, bilgisayar yazıcılarında veya diğer yüksek-hassasiyetli aletlerdeki en küçük tahrikten endüstriyel kompresörlere ve zirai biçerdöverlere dek uzanır.

Kimdir Gates’in otomotiv yedek parça üreticisidir?

Gates dünya genelinde neredeyse tüm otomobil üreticilerinin tedarikçisidir. Gates kayış tahrik sistemleri, dünyanın dört bir yanındaki orijinal ekipman üreticileri tarafından tercih edilmektedir; bu da Gates’in otomotiv yedek parça piyasasına orijinal ekipmana eşdeğer ürünler sunmasını sağlar.

Leave a Reply

Your email address will not be published.