Behçet Uz Çoçuk Hastanesine Izmir Nasıl Gidilir?

Behçet Uz Çocuk Hastanesi Nerede, Nasıl Gidilir Behçet Uz Çocuk Hastanesi İzmir Konak’ta bulunmaktadır. Konak ‘tan 63, 802 veya 811 numaralı otobüslerden birine binrek Çocuk Hastanesi durağında indiğinizde Behçet Uz Çocuk Hastanesi’ne ulaşabilirsiniz.

Behçet Uz Çocuk Hastanesine Izbanla nasıl gidilir?

Başlangıç Otogar: 302-59 numaralı otobüslere binildiğinde aktarma yaparak hastanemize ulaşabilirsiniz. İzban ile ulaşım: Alsancak veya Halkapınar istasyonunda inildiğinde Konak tramvayı ile Kültürpark/Atatürk Lisesi durağında inerek hastanemize ulaşabilirsiniz.

Behçet Uz randevu nasıl alınır?

Hastane Randevu Sistemi 182 nolu telefonla ya da MERKEZİ HASTANE RANDEVU SİSTEMİ üzerinden randevu alabilirsiniz.

Behçet Uz Kimdir Kısaca hizmetleri?

Ömer Behçet Uz (1893 – 19 Mayıs 1986), Türk tıp doktoru ve 1931- 1941 yılları arasında İzmir Belediye Başkanlığı ve sonradan iki dönem Sağlık Bakanlığı yapmış devlet ve hizmet adamı.

Behçet Uz paralı mı?

T.C kimlik numaralı kimliğinizi veya belgenizi getirdiğinizde sosyal güvencenize göre işlem yapılacak ve sizden ücret talep edilmeyecektir. Bu süre tüm hastalarda 45 gündür. Acil başvurularda bu işlem mesai saatleri içinde Başhekim Yardımcısı, mesai saatleri dışında İdari Nöbetçinin onayı ile uygulanır.

Bucadan Behçet Uz Hastanesi’ne giden otobüsler?

Bu Otobüs hatları Behçet Uz Çocuk Hastanesi yakınından geçiyor: 202, 253, 691, 811, 838.

Behçet Uz Çocuk Hastanesi kaç yataklı?

Hizmete 150 yatakla başlayan hastane; çeşitli kişi kurum ve kuruluşların katkılarıyla 1968’de (21 yılda) 550 yatak kapasitesine ulaşmıştır. Halen 350 yatakla hizmet vermeye devam etmektedir.

You might be interested:  Izmir Karabağlar Elektrik Kesintisi Ne Zaman Gelecek?

Behçet hastalığı Nedir kim buldu?

Hulusi Behçet (20 Şubat 1889 – 8 Mart 1948, İstanbul), Türk dermatoloji uzmanı ve bilim insanıdır. 1937 yılında, bir kan damarı enflamasyonu (vaskülit) hastalığı olan ve bugün kendi adıyla anılan Behçet hastalığını tarif eden ilk bilim insanı olmuştur.

Behçet Uz hangi hastalığı buldu?

Kan damarı enflamasyonu olarak da bilinen Behçet hastalığını bularak, milyonlarca hastaya umut ışığı olan profesör unvanlı ilk Türk akademisyen Ord. Prof. Dr. Hulusi Behçet, vefatının 71. yılında anılıyor.

Uz nereli?

uz. Özbekistan ile ilgili bu madde taslak seviyesindedir.

Leave a Reply

Your email address will not be published.